Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Kompilacja modyfikacji z czasów dżihadu. Mapa z głównej kampanii.

  1. #1
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach

    Kompilacja modyfikacji z czasów dżihadu. Mapa z głównej kampanii.

    Polecam bardzo. Grałem.
    AD642 - cały świat w kryzysie. Arabowie najechali Palestynę, Syrię, Egipt i Mezopotamię i wkroczyli na perskie wyżyny. Starcie jest nieuchronne. Cesarstwo Bizantyjskie, kierowane przez 12-letniego cesarza Konstansa II, znajduje się na skraju katastrofy. Plemiona stają się renitentne w całej Afryce. Awarowie szaleją na Bałkanach, a we Włoszech Langobardowie żądzą zemsty. Ponadto plemiona tureckie zagrażają imperium. Persowie są również w stanie wojny na dwóch frontach i stracili obszary na północy na rzecz Kaganatu Göktürk. Po śmierci króla Dagoberta Imperium Frankońskie zostało podzielone na 3 sprzymierzone królestwa, z których dwa są zarządzane przez dzieci. Słowianie mają swoje pierwsze królestwo, Sámová Riše, a Turyngowie są powstańcami. W Wielkiej Brytanii wszyscy walczą ze wszystkimi jak zwykle.

    To spokojnie są dlc, którym nie powstydziła by się CA/SEGA.
    DLC? Myślę, że dodatek płatki nie ma tylu zmian i włożonej pracy.
    Przed instalacją należy poczytać jak instalować i jaka wersja jest np. już nie rozwijana, co nie oznacza, że jest zła.
    https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=1760611704


    Od siebie dodam, że jako fan Bizancjum miałem satysfakcję zmieniając bieg historii.
    Jeszcze jest nowsza wersja z tych modyfikacji.
    O niej w innym temacie, bo dotyczy niby tego samego, ale ma inne znaczenie historyczne.
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 30-06-2023 o 23:40
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •