Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Filmy i screeny.

  1. #1
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach

    Filmy i screeny.

    Tradycyjnie na pierwszy ogień idzie nasz Noyan, proszę zwrócić uwagę, film sprzed 2 lat, jak czas szybko zaiwania, już wtedy mod miał ogromny potencjał.
    ************************************************** ***********
    ************************************************** ***********
    ************************************************** ***********

    Zrobiony na dniach, mojego autorstwa, mała szybka bitwa pomiędzy wojskami Bizancjum a wojskami heretyckich siepaczy z hrabstwa Edessy.
    Jak dla mnie, obok Age of Justinian 555 AD i MK 1212, to można rzec, to takie już gry na enginach danych gier.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  3. #2
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    Kolejny mego autorstwa, bitwa, moim zdaniem, jest to modyfikacja w kompilacji z submodami jak podawałem, troszkę zmieniłem ja w międzyczasie, graficznie to obecnie wg mojej wiedzy bazując na grze od początku serii TW, to TOP3. Historyczność jednostek jest niezła, wg mojej wiedzy, a le w ogóle większość ma swój styl i klimat i szczegółowość. I te ogromne mapy bitewne z grafiką rodem z produkcji z obecnych lat.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  5. #3
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    Tutaj Medieval 1100 co już ma sam bardzo dobrą grafikę dopracowaną od reskinów po mapy, po dodanie pakietu modów graficznych autorstwa Enkeli. Dla mnie w obecnym stanie, to jest to, czym mnie CA już nie zaskoczy, wiadomo mod jest aktualizowany, ale to normalka.
    Pozdrawiam czekających na Medieval 3.



    Za jakiś czas wrzucę kolejny w innej scenerii i myślę, że tam będzie najlepiej widać ocb.
    Brak czasu by pokazać MOC mapy kampanii i moda, ale wierzę w naszego Noyana jak i innych YTuberów.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  7. #4
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    Z racji na ograniczenia strony, bo jest bardzo prymitywna^^ niestety Nie idzie za dużo linków umieszczać w jednym poście w opcji filmowej, jak chce się pokazać. Kolejny filmik z bitew z udziałem mojego Bizancjum i modów na grafikę autorstwa Enkeli, co sa swoistym mistrzostwem świata jeśli chodzi o takie rzeczy. Każdy TW ma swojego Enkeli^^, to dobrze, bo dla CA, co każe płacić blisko 500 złoty za jedną grę powinno być to nauczką, mam na myśli przyszły tytuł z fantasy z jakoby serii TW.
    SAM mod ma niezłą grafikę i autorzy postarali się, ale ich mod jest współpracującymi z wieloma, a sami nie ingerują w to, chyba że dotyczy to mechaniki gry, ale to inna inszość.
    Czy to oddaje klimat gry i moc grafiki? Trochę już bliżej, jak czas pozwoli nagram może jakąś kampanię, jak za dawnych czasów, bo wart tego.

    Przy prawidłowym modzie, coś takiego musi się pokazać przy odpaleniu gry.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  9. #5
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    Tutaj moim zdaniem najlepsze, co gracza w takie rzeczy może spotkać, dodałem jeszcze jeden mod na interfejs wzorowany na tym z Troi TW, jedyna rzecz, co mnie się tam podobała i teraz, jest to sen młodego i starego stratega.
    Na razie gram Bizancjum, ale powoli przymierzam się do gry Polską, ale jednak na poziomie zmniejszonym trudnością, normatywny poziom to ciężka gra, choć i teraz jest wesoło.

    Ostateczna kompilacja modyfikacji. Sprawdzone i już wiele godzin ograne. Sugeruję stopniowo je wrzucać.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #6
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 408
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    522
    Otrzymał 485 podziękowań w 346 postach
    Kolejna bitwa, tutaj desperacja katolickich samobójców, bez interfejsu nowego, ten z modyfikacji jest lepszy moim zdaniem.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •