Zawsze jak napiszę swoją opinię, to są pozytywne, nie daję szans tym, co mnie się nie podobają, jak jest możliwość , to je zwracam.
*****Gra jest po polsku! ******Błąd opisu steama.
W tym wypadku powiem tak. Ci, co zrobili i tworzą tę grę - widać, że ogrywali inne tytuły i mają pojęcie o co chodzi w takich grach.
Inspiracje widać i mnie jako fana Frostpunka bardzo cieszy, a czekając na kontynuację mam satysfakcję z gry.
Widać wpływ Frostpunka, a także Surviving the Aftermath, można doszukać się pewnych elementów z serii Anno, plus zamysł samych autorów, co wykorzystali ciekawą teorię na temat słońca, odnośnie burz magnetycznych i wpływie tego na egzystencję Ziemi.
Próbujemy odbudować z ocalonymi jakieś podstawy cywilizacji i od nas zależy, czy wejdziemy w stare buty technologii, czy pokombinujemy po swojemu.
Na uwagę zasługuje ładna grafika, która w opcjach rozgrywki można sobie dodatkowo podkreślić, taki swoisty reshaded kolorystyczny, ja gram na jednym z nich.
Muzyka! Jest takim wypełniaczem, że się nie nudzi .
Mechanika, panel sterowania warto przejść samouczek jest przejrzysty i autorzy zastrzegają sobie, że są otwarci na wszelkie uwagi. W przygotowaniu są kolejne scenariusze.
Jeśli chodzi o optymalizację, uważam że jest niezła, nie zauważyłem żadnych lagów, czy wywaleń do pulpitu.
Podsumowując, a nie chcę spoilerować samej gry, dla sympatyków wcześniej wymienionych produkcji, to fajna sprawa, bo...ale to już sobie sami zagrajcie