Strona 4 z 63 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 626

Wątek: European Wars II - dyskusje ogólne

  1. #31
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    103
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    A jeśli chodzi o mapę w pełnej wersji moda to Ameryką i Indiami też się zajmiecie czy też może podejmiecie się próby odblokowania wszystkich kontynentów i podziału na prowincję bo na TWC widziałem kiedyś że w plikach gry jest mapa całego globu. Czy tylko zajmiecie się Europą?

  2. #32
    Salvo
    Gość

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    Całym światem

  3. #33
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    Cześć to qwert.
    Nie mogę się zalogować pod starym nickiem, nie wiem dlaczego.
    Mam parę pytań odnośnie moda:
    -Czy pancerni będą mieli pistolety albo łuki? Nie wiem czy oprócz tego nie powinni mieć raczej tych smiesznych rohatyn zamiast szabel. Jest możliwe dać jednostce dzidy i broń strzelecką?
    -Husaria- może im z kolei lepiej dać szable z trojga złego (szable, rohatyny lub piki- jak niektórzy kombinują)
    -Gram w kampanie Turcją i moi janczarzy zostali pozbawieni muszkietów po wgraniu waszego moda? (mam wgrany również Ottoman Realism)
    -Czy w EW:TW na obecnym poziomie bety strelcy ruscy mają muszkiety czy nadal tylko berdysze (mam też moda TGOTRE)
    -No i na marginesie- może ta gwardia janczarska Ron-u bogaciej wystrojona powinna być? W końcu to elita- macie jakieś obrazki?
    pozdro, powodzenia

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    jak prace nad modem postępują? kiedy można się spodziewać fulla?
    ! nie zapomnijcie chłopaki polskiej flagi zmienić na normalną !

    tak w ogóle to nie wiem po jakiego diabła tak męczycie się nad tym XVIII wiekiem
    na waszym miejscu tworząc tak znaczącą modyfikację cofnąłbym grę o 100 lat wstecz. Po 1 dlatego, że na tej epoce wszyscy byliśmy wychowywani przez trylogię Sienkiewicza. Dwa, że żołnierze w pończochach i warkoczach po prostu wyglądali jak pedały, a sama epoka to okres schyłku potęgi RP (chociaż to może akurat nie ma większego znaczenia bo po to jest gra żeby historii utrzeć nosa).
    Jak odpaliłem pierwszy raz Empire i zamiast Szwedów w kapeluszach i morionach zobaczyłem niebiesko żółtych sklonowanych pederastów, na dodatek nie różniących się niczym od innych frakcji europejskich, to się załamałem... Chwała wam chociaż za to co robicie... Ale mówię - ja bym albo dał 100 lat wstecz albo 100 lat do przodu (Napoleon , Księstwo Warszawskie i te sprawy). Twórcy Total Wara wybrali sobie wyjątkowo ch...wą epokę, na dodatek odwalili fuszerę. Medievala II zrobili dużo profesjonalniej, chociażby pod względem grafiki i różnorodności jednostek.

  5. #35
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    Cytat Zamieszczone przez temruk
    Nie wiem czy oprócz tego nie powinni mieć raczej tych smiesznych rohatyn zamiast szabel.
    he tzn pałaszy z tego co widzę ale domyślam się, że to chwilowe.

    A co do janczarów polskiech:
    http://univ.gda.pl/~literat/kitowic/010.htm
    tu zaś cała strona:
    http://univ.gda.pl/~literat/kitowic/index.htm#spis
    na uwagę zasługuje opis husarii- (czym się różniła litewska od koronnej w czasach saskich)
    http://univ.gda.pl/~literat/kitowic/004.htm

    Cytat Zamieszczone przez Saladynek
    tak w ogóle to nie wiem po jakiego diabła tak męczycie się nad tym XVIII wiekiem
    na waszym miejscu tworząc tak znaczącą modyfikację cofnąłbym grę o 100 lat wstecz.
    Pewnie ktoś się tym zajmie, kiedy będzie można edytować modele, zapotrzebowanie jest spore...

  6. #36
    Salvo
    Gość

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    1.Ja XVIII wiek lubię,a to co zobaczyłem w Empire przeraziło mnie...
    O Napoleonie nie zrobimy moda, ale sto latwstecz możemy się chętnie cofnąć (po ew2 rzecz jasna).
    2.Na razie są to zwykli janczarzy, zmodyfikujemy ich wkrótce, wraz z reskinem RONu.
    -Czy pancerni będą mieli pistolety albo łuki? Nie wiem czy oprócz tego nie powinni mieć raczej tych smiesznych rohatyn zamiast szabel. Jest możliwe dać jednostce dzidy i broń strzelecką?
    Można łuki im dodać, ale obawiam się, że AI używałoby ich jako kawaleri strzeleckiej, a nie ciężkiej jazdy. Potestujemy to.
    -Husaria- może im z kolei lepiej dać szable z trojga złego (szable, rohatyny lub piki- jak niektórzy kombinują)
    Wtedy nie różniliby się od kirasjerów i takich innych... Mimo wszystko te zaostrzone kije ca są na razie najlepsze.
    -Gram w kampanie Turcją i moi janczarzy zostali pozbawieni muszkietów po wgraniu waszego moda? (mam wgrany również Ottoman Realism)
    Nie mogę się tu dużo wypowiedzieć.
    U Turków zmieniłem tylko to, że sekban janczarzy mają teraz muszkiety. Być może ci z ottoman realism dali muszkiety też innym którzy u nas nie mają, a gra czyta nasze pliki.
    -Czy w EW:TW na obecnym poziomie bety strelcy ruscy mają muszkiety czy nadal tylko berdysze (mam też moda TGOTRE)
    Mają muszkiety.
    pozdro, powodzenia
    dzięki
    Wkrotce nowa wersja.

  7. #37
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    i koniecznie ale to koniecznie musicie (o ile się da) ulepszyć SI pod tym kątem żeby wróg szedł na front zamiast oskrzydlać na bezczela , to mnie do szału doprowadza! Ustawiam sobie piękny szyk, czekam na wroga , obserwuję jego manewry i nagle z przerażeniem stwierdzam że wroga kawaleria rżnie mi mój pułk i to oczywście Z BOKU a jak

    Albo wroga piechota na którą non stop trzeba się obracać przodem bo inaczej walą z boku , nie dając moim szans odpowiedzenia

  8. #38
    Salvo
    Gość

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    AI będzie coaz lepsze

  9. #39
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Jaworzno
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    Cytat Zamieszczone przez Saladynek
    i koniecznie ale to koniecznie musicie (o ile się da) ulepszyć SI pod tym kątem żeby wróg szedł na front zamiast oskrzydlać na bezczela , to mnie do szału doprowadza! Ustawiam sobie piękny szyk, czekam na wroga , obserwuję jego manewry i nagle z przerażeniem stwierdzam że wroga kawaleria rżnie mi mój pułk i to oczywście Z BOKU a jak

    Albo wroga piechota na którą non stop trzeba się obracać przodem bo inaczej walą z boku , nie dając moim szans odpowiedzenia
    Mam dziwne wrażenie, że wolałbyś aby SI było mniej aktywne w modzie niż w podstawce :shock:
    "oskrzydlać na bezczela" i "Ustawiam sobie piękny szyk" - polecam MP
    Kula głupia, bagnet zuch!

  10. #40
    Salvo
    Gość

    Re: EUROPEAN WARS - realism-mod pod ETW

    Nie martwcie się Darth AI robi swoje, już w ew2 0.3 AI jest o niebo lepsze.

Strona 4 z 63 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusje ogólne
    By Marat in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 12:28
  2. Dyskusje Ogólne
    By Ensis in forum DarthMod Shogun 2
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 16-05-2014, 21:48
  3. European Wars I - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum European Wars I
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 21:17
  4. Dyskusje Ogólne
    By Milanos in forum Broken Crescent XVIII
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 15:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •