Nie no polak to tylko narzekać umie. Ale jak by wam zrobili historycznie i zbite szeregi 2 strzelały pozostałe 3 stały i stał by lud koło siebie i dostał z armatki i 70% oddziału padło to by było psioczenie ze to sramto i owamto. Gralisice w poprzednie wersje TW. Ja gram w każdą od Shoguna z każdym dodatkiem i nigdy mnie nie zawiedli, coś za coś. W ETW wczesny okres tez strzela 1 szereg i jakoś nikt nie narzeka i ciupie po sieci.

Ps. Dla tego największego logika i marudy w tym temacie to dla mnie nie logiczne jest to ze piechur dostanie z bagnetu i dalej walczy szok jak tak może być. Jak żołnierze w deszczu nie są po kolana w błocie co spowalnia ich marsz,konie nie płoszą się od salw armatnich. Gdzie tu logika no gdzie <lol>
Chciałbym widzieć twoja minę jak byś miał 10 razy z rzędu iść na ziomka co ma rozstawionych strzelców co strzelają z 3 szeregów i kiedy ty podejdziesz i ustawisz armie to nagle okazuje się ze wystrzeli ci 1 szereg bo reszta leży. A jak się nie podoba to nie graj bo jak na razie marudzisz w 3 i trochę a i tak grasz dalej.