Zobacz wyniki ankiety: Jak powinniśmy tolerować związki homoseksualne?

Głosujących
228. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Homoseksualizm jest zboczeniem podobnym do pedofilii więc powinien być karany.

    56 24.56%
  • Homoseksualizm nie jest przestępstwem, ale związki tego typu nie powinny być rejestrowane przez państwo.

    96 42.11%
  • Związki homoseksualne powinny mieć prawo to rejestracji i części prawi które mają Heteroseksualiści.

    16 7.02%
  • Związki homoseksualne powinny mieć takie same prawa co związki heteroseksualne, lecz nie mogą adoptować dzieci.

    34 14.91%
  • Związki homoseksualne powinny mieć nie tylko takie same prawa co heteroseksualne ale również prawa do adopcji.

    26 11.40%
Strona 3 z 141 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1409

Wątek: Homoseksualiści i ich tolerancja.

  1. #21
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Cytat Zamieszczone przez glaca
    to nie mozna tego leczyć modlitwą?
    L O L. Typowy tekst z youtube. Na każdy atak na homosiów jest reakcja nie na temat i zwykle przeciw Kościołowi, żenada.
    Ps: jeśli ktoś nie chce się leczyć konwencjonalnie to modlitwa też nie pomoże

  2. #22
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    a konwencjonalnie znaczy w jaki sposób?
    ps. Kosciół nie ma monopolu na modlitwy, ale spoko. plamy na słoncu to też atak na KK

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    43
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Tak z ciekawości , a są przypadki ,,wyleczenia" ?.
    Fakt jest taki że homoseksualizmu się nie wybiera , bo skoro ja nie wybrałem że będę osobą hetero to chyba oni/one nie mogli/mogły wybrać . Czy powinno uznać się to za chorobę? Ja osobiście tego nie zrobię. To tylko świadczy o tym że gdy społeczeństwo czegoś nie akceptuje to uznaje to za ,,chore" i należy to wytępić tudzież ,,leczyć". A odkrycia naukowe to na razie można sobie wsadzić wiadomo gdzie. Homoseksualista nie licząc pociągu do osób tej samej płci nie różni się niczym od reszty społeczeństwa, nie jest z żaden sposób upośledzony. Choroba to coś co można i powinno się leczyć , ja nie wyobrażam sobie żebym się ,,wyleczył" ze swojego heteroseksualizmu ( uogólniając , zmierzam do tego iż dla mnie homo a hetero to tak jakby lubić albo blondynki albo brunetki ). Nie mam nic przeciwko związkom osób homoseksualnych , ba nawet skłaniam się ku temu by mogły adoptować dzieci. To pomogłoby wielu maluchom i otworzyło drzwi do lepszej przyszłości. Jak już ktoś wspomniał , potrzebna jest akceptacja przez społeczeństwo i inne postrzeganie takich związków , oraz odpowiednia edukacja żeby takie dzieci nie musiały słuchać od kolegów/koleżanek czemu ma dwie mamusie lub dwóch tatusiów.

    I taka mała uwaga to zdecydowanych przeciwników i wyklinających homoseksualnych. Na ręcznym pewnie nieźle jedziecie przy lesbijkach co ? Nie przeszkadza wtedy że to homoseksualistki ?

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    a konwencjonalnie znaczy w jaki sposób?
    Gdzieś czytałem o doktorku który nowatorską metodą wyleczył kilkadziesiąt przypadków. Ale ja lekarzem nie jestem, więc nie będę się wypowiadał. Jest taka przypadłość "gigantyzm" w której z powodu przerostu móżdzka rośnie się do kilku metrów wzrostu. Leczenie polega na stymulowaniu hormonami tej części mózgu. Z homo jest pewnie też coś na rzeczy. Jednak temat leczenia homoseksualizmu jest wyciszany, z wiadomych powodów.
    Zresztą co mi chcesz zasugerować- że nie ma 100% skutecznego sposobu leczenia więc to nie jest choroba? Zmartwię Cię- na AIDS też na razie nie ma leku ale chorobą jest, prawda?
    ps. Kosciół nie ma monopolu na modlitwy, ale spoko. plamy na słoncu to też atak na KK
    odpuść sobie już te wstawki, bo tylko się poniżasz.

    Fakt jest taki że homoseksualizmu się nie wybiera , bo skoro ja nie wybrałem że będę osobą hetero to chyba oni/one nie mogli/mogły wybrać .
    A kto z nas wybiera sobie chorobę
    nawet skłaniam się ku temu by mogły adoptować dzieci.
    załamałeś mnie tym...
    I taka mała uwaga to zdecydowanych przeciwników i wyklinających homoseksualnych. Na ręcznym pewnie nieźle jedziecie przy lesbijkach co ? Nie przeszkadza wtedy że to homoseksualistki ?
    to że masz takie a nie inne doświadczenia nie stawia reguły, mam nadzieję że jesteś odosobnionym przypadkiem Poza tym nie obrażaj mnie. Taka modna teraz tolerancja dla wszystkiego więc toleruj, że mam inne zdanie. No chyba że "nie ma tolerancji dla nietolerancji"

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 453
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Czym innym jest nierobienie problemów homoseksualistom, a czym innym jest zrównywanie związków w świetle prawa. Odróżnijmy tolerancję od akceptacji i promocji. To, że zdzierżę pary homoseksualne(a to właśnie oznacza tolerancja) wcale nie znaczy, że muszę witać takie zachowania z radością czy im przyklaskiwać, a już tym bardziej oddawać im cudze dzieci do wychowania. Ja wcale nie wątpię, że w życiu dziecka liczy się głównie miłość, tyle że nie wiemy jaki wpływ na dziecko może mieć wychowanie w takiej rodzinie(rzetelnych badań praktycznie brak - albo za, albo przeciw, tacy "naukowcy"). A wiemy niestety z historii i psychologii, że człowiek jak małpa przyuczyć się do wielu rzeczy i zachowań daje... :roll:
    "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta."

    "Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny – inaczej znałby ją tylko ze słyszenia."

    Stefan Kisielewski

  6. #26
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Zresztą co mi chcesz zasugerować- że nie ma 100% skutecznego sposobu leczenia więc to nie jest choroba? Zmartwię Cię- na AIDS też na razie nie ma leku ale chorobą jest, prawda?
    bardziej mi chodzi o to jakież to cierpienia wywołuje homoseksualizm- każda choroba powoduje jakis ubytek, kalectwo. a bycie homo w czym przeszkadza..?

    a tekstu o kmiotatach nie skomentuje. jesli tak ma wyglądać ten temat... katolik psia mać się znalazł, wzór moralności. ;] fajnie, że edytowałeś i zrobiłeś z siebie ofiarę.

    poza tym to czego tak się obawiacie czyli homika-politycznego. tacy to na szczęscie mniejszość w mniejszości. w tym kraju homo ma większe zmartwienia niż ci na zachodzie. więc możecie spać spokojnie póki co...

  7. #27
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    bardziej mi chodzi o to jakież to cierpienia wywołuje homoseksualizm- każda choroba powoduje jakis ubytek, kalectwo. a bycie homo w czym przeszkadza..?
    dotknąłeś prawie sedna sprawy- dla Ciebie choroba to tylko to co boli. Wszystko to co przyjemne już chorobą nie jest. Alkoholicy też mówią, że nie są chorzy, bo nic nie boli a wręcz przeciwnie- super jest być na bańce

    Post edytowałem w tym samym czasie w którym Ty pisaleś swój, popatrz sobie na czas.
    katolik psia mać się znalazł, wzór moralności
    Czekam na odpowiednią reakcję adminów...

  8. #28
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    zedytuje i będzie git co nie?

    dotknąłeś prawie sedna sprawy- dla Ciebie choroba to tylko to co boli. Wszystko to co przyjemne już chorobą nie jest. LOL przykładowo większość alkoholików powie że nie jest chorych
    jasne. szkoda tylko, że od alkoholu można zwyczajnie wyciągnąć kopyta, traci się powoli panowanie nad sobą, o delirce nie wspominając.
    to jakie są objawy homoseksualizmu?

    Zejdźcie z personaliów - rozumiem, że czasami nerwy puszczają, ale po poglądach, a nie personalnie proszę. - KW

  9. #29
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    od alkoholu można zwyczajnie wyciągnąć kopyta, traci się powoli panowanie nad sobą, o delirce nie wspominając.
    homoseksualizm zaś powoduje wzrost zachorowań na choroby weneryczne, żylaki i zakażenia odbytu, o wyłażeniu z podziemi innych zboczeń nie wspominając.
    jakie są objawy homoseksualizmu?
    głównie kawałki kału na penisie

  10. #30
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    seks analny z kobietą także.
    rozumiem więc też, że les to nie homo..?

Strona 3 z 141 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •