Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Gra Polską

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gra Polską

    Cytat Zamieszczone przez mrowa2442
    Da mi ktoś instrukcje jak zrobić by polska była grywalna
    plsss z góry thx
    przyłączam się do prośby. uruchamiam mod ale mogę grać tylko w 4 główne frakcje?

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gra Polską

    Cytat Zamieszczone przez grzesina
    Cytat Zamieszczone przez mrowa2442
    Da mi ktoś instrukcje jak zrobić by polska była grywalna
    plsss z góry thx
    przyłączam się do prośby. uruchamiam mod ale mogę grać tylko w 4 główne frakcje?
    Wszystko w tym temacie: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=337307

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gra Polską

    Czolem panowie,

    Dopiero teraz dowiedzialem sie o modzie w ktorym mozna grac jako Ksiestwo Warszawskie. Przeczytalem co Wy na ten temat macie do powiedzenia. Same: "gra Polska jest trudna, za trudna". Czytalem o prosbe zmieniena startowej pozycji Polski w tym modzie. Ja sie niestety na tym nie znam, wiec powedrowalem na TWCenter.net i tam moderow poprosilem o to (bo w przyszlosci byc moze tez zainstaluje sobie ten mod, narazie gram w oryginalna Grand Campaign)

    Mam nadzieje ze nie jest za pozno, ale ten koles powiedzial to: "Any minor faction is difficult in NTW when you choose H or VH levels to play. Check here for changes you can do to improve your starting position. The file you need to make the changes is in data\campaign\NTF\2\ folder (startpos.esf)."

    Chyba nie musze tlumaczyc na polski? Link do tego "CHECK HERE" jest ten: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=272139

    Wiec jak jakis z Was sie zna, to moze tam troche pogrzebac i zmienic cos. Fajnie by bylo.

  4. #14
    Salvo
    Gość

    Re: Gra Polską

    Pytanie co chcesz tam zmienić?
    W pliku startpos można zmienić nastawienie innych frakcji do nas, dodać prowincję, budynek, jednostkę, sojusz itp.
    Mod odblokowywujący wszystkie frakcje nie uwzględnia historycznej sytuacji politycznej tamtego okresu (tak przynajmniej było w E:TW), tylko dla zwykłego "fun'u" odblokowywuje wszystkie frakcje.
    Historyczna zmiana sytuacji obejmowałaby dla mnie przeniesienie gry do 1807/1809 i mocnego powiązania księstwa z Francją, jednak musielibyśmy również zmienić sytuacje u innycf frakcji, a to już duża modyfikacja.
    Any minor faction is difficult in NTW when you choose H or VH levels to play. Check here for changes you can do to improve your starting position. The file you need to make the changes is in data\campaign\NTF\2\ folder (startpos.esf).
    Wielkiej rewelacji Ci nie zdradził, każdy kto choć trochę się tym interesuje wie o tym, co innego jednak wiedzieć, a chcieć Raczej nie powinieneś liczyć, żeby ktoś zrobił to za Ciebie

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gra Polską

    Tez juz tak myslalem. Bylem zdania ze gra Polska byla by najlepiej w okresie od r. 1807. Cos mi tu nie gralo, ale i tak chce w przyszlosci wyprobowac tego moda, chyba ze wyjdzie jakis inny, lepsze, taki jak Ty opisales. Masz racje, chodz myslalem ze zmienia tam przynajmniej kilka rzeczy, oprocz prostego odblokowania wszystkich nacji. Widocznie sie mylilem.

    Ale jakos Twoja odpowiedz jest nie do rzeczy, nie wiem. Nie zrozum mnie zle. Ludzie grali/graja w ten wlasnie mod (ktory odblokowuje wszystkie nacje, wylacznie dla zabawy, nie...?) a ja czytalem ich reakcje. Ze gra Polska jest za trudna i tak dalej. Wiec pomyslalem ze pomoge (cos co malo robie) i poszlem na forum TWCenter i spytalem sie. Gosciu mi odpowiedzial a ja Wam to tutaj wkleilem (latwizna ). Ludzie narzekali tutaj ze Polska ma za malo kasy, nie ma armii...nie wiem co jeszcze. Oto sa elementy, ktore mozna samemu zmodowac (jezeli wiesz jak). Wiec w tym sensie pomoglem tutaj chlopakom. A ze ten mod jest ahistoryczny (Twoje i moje zdanie) i gra Polska w takim modzie jest raczej bezsensowna (moje zdanie), to juz nie nasz problem. Jak Polacy beda chcieli miec historyczny mod Ksiestwa Warszawskiego, niech zrobia taki. Chetnie bym zagral, naprawde. Mam nadzieje ze zrobia taki niedlugo. Ale pomoc, nie pomoge, bo g*wno wiem na ten temat.

  6. #16
    Salvo
    Gość

    Re: Gra Polską

    Ale jakos Twoja odpowiedz jest nie do rzeczy, nie wiem. Nie zrozum mnie zle. Ludzie grali/graja w ten wlasnie mod (ktory odblokowuje wszystkie nacje, wylacznie dla zabawy, nie...?)
    Jak w całą grę, tu chodzi wyłącznie o miłe spędzenie czasu 8-)

    Z chęcią bym zrobil taką modyfikację, gdybym miał N:TW i trochę czasu. Kiedyś bez zastanowienia planowałem kontynuować serię EW na Napoleonie, ale od odejścia z moddingu jakoś mi się nie chce wrócić
    Z TWC nikt niestety moda o Polsce nie zrobi, chociaż gdyby zaatakować z drugiej strony, czyli zaproponować stworzenie moda z okresu Wagram na pewno trafiłoby to na podatniejszy grunt, chociaż wciąż nie uważam, żeby ktoś się za to wziął. U nas z kolei mało ludzi na modowaniu się zna.
    Chetnie bym zagral, naprawde. Mam nadzieje ze zrobia taki niedlugo. Ale pomoc, nie pomoge, bo g*wno wiem na ten temat.
    Na TWC są poradniki, więc jeśli masz czas wszystko przed Tobą, polecam modowanie to świetna sprawa.. o ile ma się czas i ochotę, o grze nie wspominając

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gra Polską

    Juz napewno te posty zachodza sie na off-topic, ale co tam. Tez mysle ze nikt na TW nie zrobi moda o Polsce, bo tak jak caly swiat/Europa wszyscy uwazaja ze Polska to ****. Kto sie tam interesuje jak Polska jest przedstawiona?! Poza tym ci na zachodzie, w przeciwienstwu do nas, nie interesuja sie historia swojego kraju (czytaj: nawet nie znaja historii swojego kraju). Wszedzie tylko czytam na internecie, gdziekolwiek Polacy narzekaja na jakas gre lub komentuja filmiki na youtube, to wszyscy "nie-Polacy" tylko pisza czemu tak ciagle narzekamy: "Przeciez to jest gra tylko do zabawy, a wy robicie szum bo Polska dostala chlopow z widlami w Total War!" Oni tego nie rozumia! My zatem mamy chopla na punktcie historycznej akuratnosci. Lubie to!

    Co do poradnikow do modowania. Nie mam czasu; mam dziewczyne, studiuje, pracuje, mieszkamy juz bez rodzicow... Nawet gdybym mial czas, to bym chyba nawet nie wzial, nie usiadl, i nie przeczytal tych poradnikow. Moze to lenistwo, albo moze poprostu fakt ze to naprawde nie jest cos dla mnie. Kolego! Ja nawet mam problem z instalowaniem modow. Jak jakas gra lub mod nie dziala, to nie wiem co robic. I ja mam sobie troche poczytac i zaczas robic mody? Eheh! Juz to widze! Nie, nie, nie... To nie moje wolanie.

    A co sie podzialo z tymi moderami-Polakami, ktorzy zrobili (o ile sie nie myle + nie znam dokladnych nazw tych modow) EW, Napoleonic cos tam cos tam, Gdzie Zachod spotyka sie z Wschodem, ktorzy wspolpracowali w modowania Ogniem i Mieczem itd... Napewno jeszcze zrobili o wiele wiecej. Gdzie oni? Juz nie moduja? (nikogo nie posadzam o lenistwo, tylko sie pytam)

  8. #18
    Salvo
    Gość

    Re: Gra Polską

    A co sie podzialo z tymi moderami-Polakami, ktorzy zrobili (o ile sie nie myle + nie znam dokladnych nazw tych modow) EW
    He he, EW robiłem akurat ja
    W marcu właśnie z braku czasu i chęci pożegnałem sie z modowaniem, więc niestety mod upadł
    Napoleonic cos tam cos tam,
    To akurat nie byli Polacy
    Co do reszty...
    Niewielu moderów przerzuciło się na E:TW/N:TW min. z racji ograniczonych możliwosći modowania. Pozatym modowanie na dłuższą metę ejst niestety męczące
    Poza tym ci na zachodzie, w przeciwienstwu do nas, nie interesuja sie historia swojego kraju (czytaj: nawet nie znaja historii swojego kraju).
    Akurat tutaj nie jestem aż tak krytyczny w stosunku do nich. Jest podobnie jak u nas, tylko, że nam bardziej na tej historii zależy.
    Gdzie oni? Juz nie moduja?
    Jest wielu moderów Polaków, choć jak już wspomniałem pod poprzednie gry. Z aktywnych pod E:TW znam tylko Jodeckera z TWC.

  9. #19
    Pampa
    Gość

    Re: Gra Polską

    Żeby Polską w tej grze wygrać to trzeba naprawdę sporą ekipę zebrać i hura na ruskich i na niemieszków

  10. #20
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2010
    Lokalizacja
    Warszawa ;)/Bemowo
    Postów
    61
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gra Polską

    Mnie to tak pasi, Francja ma wiele jednostek polskich, a Austria również nie ma wiele do życzenia, to i tak miło, ze strony twórców jest to miły gest, że wielka Republika Francuska posiada jednostki polskie
    Rome Total War:Antologia
    Empire Total War
    Napoleon Total War
    Shogun 2 Total War






    Bo wśród szczęku oręża - milczą prawa
    Wrogowie często mówią prawdę, przyjaciele nigdy-Cyceron

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Gra Polską
    By Inglorion in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 12-07-2011, 19:03
  2. gra Polską
    By el7michael in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-08-2010, 21:26
  3. Polska siatkowka vs polska pilka nozna
    By Nezahualcoyotl in forum Sport
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 13:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •