Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: CCS 2

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    CCS 2

    Na CCS adminów z WoC posrało chyba ze szczętem.

    Zrobili 4 ligi, przy czym jedna z lig jest ligą polską, druga ligą rosyjską, a w pozostałych dwóch kisi się reszta klanów.

    Nie podoba mi się to i dałem już temu wyraz na stronie CCS. Dobrze że moi współklanowicze zwrócili na to uwagę, bo ja w pierwszej chwili podszedłem bardzo bezkrytycznie do tego pomysłu.
    http://www.clancommunityshield.net/c...nge/#post70972
    Takich działań separatystycznych to ja nie widziałem jak długo bawię się w TW.

    Proponuję tu krótką dyskusję na temat rozgrywek. Mam nadzieję że wszyscy przedstawiciele klanów zabiorą głos.
    Moim zdaniem powinniśmy wycofać się z turnieju i do tego samego namawiać Rosjan.

    Pies trącał zachodnich słabiasów. To sobie dopiero wymyślili cwaniaczki. Cztery miesiące izolacji turniejowej.
    Jak będziemy sobie chcieli zrobić mistrzostwa Polski to możemy je zrobić tutaj.

  2. #2
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Re: CCS 2

    Hmmmm fakt - termin trzech tygodni na rundę to troszkę za dużo - małe przegięcie. W tydzień każdy klan by się spokojnie wyrobił. Może źle widzę ale panowie chyba się sugerowali strefami czasowymi przy podziale grup. Ja na razie się nie wypowiem na temat uczestnictwa - szefostwo zadecyduje .

    Te separastyczne działania dotyczą rozgrywek w ligach - pewnie później planują już bezpośrednie starcia tych co będą najwyżej w lidze - zresztą mój angielski jest tak cienki jak żyletka polsivera więc może coś nie doczytałem

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  3. #3
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: CCS 2

    Bardzo niemiłe i narzucone pogrupowanie. Nacjonalistyczne i nietolerancyjne. Niech się Ruscy i Polacy wyżrą między sobą. W końcu ten sam blok wschodni. Już pominę zasady, bo też narzucone.
    Admiralsi się wycofują z tego turnieju!

    A tak na serio, jesteśmy jedną z najbardziej licznych scen, więc w końcu powinniśmy wywierać jakiś wpływ. A jeżeli chociaż w tym punkcie da się namówić do tego Rosjan to fajnie, aczkolwiek wątpię. Idea podzielenia na timzones może i szczytna, ale dotychczas nie było chyba większych problemów z tym? Może i być lepiej dzięki temu rzeczywiście, ale taki podział narodowy na tak długi czas jest kontrowersyjne.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Re: CCS 2

    Oczywiście masz rację Amrod.
    Nie podali jeszcze sposobu rozgrywania trzeciej rundy, więc zakładam że zwycięzca pierwszej i drugiej dywizji spotka się ze zwycięzcą pojedynku lig polskiej i rosyjskiej.
    W ten sposób cwaniaczki ustawili turniej pod to, żeby tylko raz ktoś walczył z klanami niewygodnymi dla nich od zawsze.
    Będzie to w finale.

    LOL. Nie spodziewałem się tego po ludziach z WoC. Zawsze miałem ich za logicznych i bezstronnych. Do wczoraj.
    Niech się walą na ryj.

  5. #5
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: CCS 2

    a ja wlasnie zdublowalem ten temat, zeby oddac bardziej klimat wklejam całego posta bez zmian. Amrod mi to oswiadomił gdy z dumą pokazałem mu posta

    Witam ,
    chciałem poruszyć dwie kwestie, pierwsza z nich jest kontrowersyjny system grup w CCS drugiego sezonu. Chodzi mianowicie o „wrzucenie” klanów do grup regionami co oznacza ze wszystkie polskie klany są w jednej grupie (sic!) w turnieju międzynarodowym co jest kompletnie bez sensu to tak jakby w lidze mistrzów w fazie grupowej w jednej grupie były np. wszystkie angielskie kluby , w związku z tym nasz klan SK wyrazili sprzeciw na forum CCS po przedyskutowaniu tego za pośrednictwem GG i forum, chciałbym nakłonić przedstawicieli innych polskich klanów do wyrażenia swojej opinii ( najlepiej przeciwko ) w tej kwestii. Moim zdaniem sprawa jest bardzo dziwna organizatorzy czy ktoś tam tłumaczy się strefami czasowymi co jest po prostu śmieszne gdyż jak wiadomo na ROME czy BI były organizowane turnieje znacznie częściej i z większym rozmachem i raczej skupiano się na rozdzieleniu grup narodowych niż ich umieszczaniu w jednej grupie. Cóż w tej sprawie jako członek w sumie jednej z silniejszych grup narodowych w TW mogę się doszukiwać co najmniej drugiego dna.

    Druga sprawa to otworzenie działu Multi dla NTW ale w dziale NTW nie multiplayer gdyż działy multi na tym forum są kompletnie nieczytelne i traktowane po macoszemu, co najmniej. Jest to również doskonała okazja do „ponownej” integracji środowiska multi i ewentualnej organizacji czysto Polskiego turnieju gdyż jak wiadomo NTW okazał się być grywany..

    link do wątku o CSS
    http://www.clancommunityshield.net/cast ... le/3660-cc
    jeszcze raz apeluje o zdecydowany sprzeciw, to ze scena wyraźnie podupadła podczas ETW i innych klęsk to nie powód żeby się temu beznamiętnie przyglądać

  6. #6
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: CCS 2

    Druga sprawa to otworzenie działu Multi dla NTW ale w dziale NTW nie multiplayer gdyż działy multi na tym forum są kompletnie nieczytelne i traktowane po macoszemu, co najmniej. Jest to również doskonała okazja do „ponownej” integracji środowiska multi i ewentualnej organizacji czysto Polskiego turnieju gdyż jak wiadomo NTW okazał się być grywany..
    sa obecnie brane pod uwagę sprawy reorganizacji w działach ,jednak z powodów powiedzmy ''technicznych '' jest to na razie trudne do zrealizowania.

  7. #7
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: CCS 2

    Wlasnie przed chwila Lancelot pisal w tej sprawie do mnie,odpisalem ze nie podoba mi sie ten pomysl bo miedzy soba gramy ciagle w naszych turniejach a druga sprawa to poziom rozgrywek gdzie niektore kraje maja kilka bardzo dobrych klanow i dla przykladu podalem Rosje bo juz probowal cos zagadywac czy aby przypadkiem nie mam na mysli Polski...teraz dopiero widze temat na org-u i ciesze sie ze nie jestesm osamotniony
    Otwarta rekrutacja do Sacred Company
    http://www.sacredcompany.byethost17.com/forum/
    Całe życie z wariatami!

  8. #8
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: CCS 2

    Ciśnij na forum w wątku odpowiednim CCS zatem, waże jest zeby było jaknajwiecej sprzeciwów z roznych klanow najlpeij nie tylko Polskich jak mowie scena Multi wymaga renowacji a takie akcje sprzyja tylko temu . A Lancelot widac ze jest niepewny co do tego wiec sa duze szanse na zmiany.
    Ogolnie co do zasad tzn ze haubice i unikorny sa dozwolne to teg owogule wole nie komentowac żenka

  9. #9
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: CCS 2

    Lancelot bedzie pytal graczy polskich i ruskich klanow co o tym mysla,moja opinie juz dostal teraz niektorzy z Was powinni sie go spodziewac na steam-ie.Jak chcecie uzgodnic wspolne polskie stanowisko w tej sprawie to niech wypowiedza sie gracze reszty polskich klanow bo inaczej wyjdzie ze znow mamy jakies problemy,tym bardziej ze my po ostatnich cyrkach w innym zagranicznym turnieju-TWR(brytania) odcielismy sie od nich jako klan i nie bedziemy uczestniczyc w ich zabawach do odwolania...
    Otwarta rekrutacja do Sacred Company
    http://www.sacredcompany.byethost17.com/forum/
    Całe życie z wariatami!

  10. #10
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    867
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: CCS 2

    Smieszna ta ich argumentacja o strefach czasowych, tym bardziej ze Utreht podaje siebie za przyklad zapominajac ze maja w WoC Turkow obok Anglikow. Idac jego tokiem rozumowania ten klan nie powinien istniec

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •