Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: The Hundred Years War

  1. #11
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Houndred Years War

    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    Ostatnio tylko dali preview Bretanii, ale od jakiegoś czasu istna cisza wokół tego moda, czy ktoś kojarzy co się stało ?
    Chyba troszkę przedobrzyli. Tzn. wzięli na siebie za dużo roboty z zupełnie innych frontów. Zapał im mocno upadł, szczególnie, że mimo wszystko mod nie ma wysokiej grywalności- b. mało jednostek, rozciągnięte tekstury troszeczkę
    Team się chyba dodatkowo rozpadł - stracili kontakt z niektórym członkami.


  2. #12
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Houndred Years War

    Cytat Zamieszczone przez Soul of Night
    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    Ostatnio tylko dali preview Bretanii, ale od jakiegoś czasu istna cisza wokół tego moda, czy ktoś kojarzy co się stało ?
    Chyba troszkę przedobrzyli. Tzn. wzięli na siebie za dużo roboty z zupełnie innych frontów. Zapał im mocno upadł, szczególnie, że mimo wszystko mod nie ma wysokiej grywalności- b. mało jednostek, rozciągnięte tekstury troszeczkę
    Team się chyba dodatkowo rozpadł - stracili kontakt z niektórym członkami.
    A szkoda, mieli potencjał stworzenia bardzo dobrego moda
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  3. #13
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Houndred Years War

    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    A szkoda, mieli potencjał stworzenia bardzo dobrego moda
    Niestety. Za wcześnie wypuścili pierwszą wersję - może nie pyskowała, ale była za mało rozbudowana. Praktycznie 0 nowych oddziałów, mapa w niektórych momentach była porażką (mimo, ze ogólnie była bardzo ciekawie zrobiona) i ciekawy poziom przeciwników


  4. #14
    Gość

    Re: Houndred Years War

    Jest nowsza wersja, bolączki ponaprawiane . Numer wersji 0.99
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=381033
    ----------------------------------------------------------------------------
    Linki do pobierania:

    http://www.megaupload.com/?d=3OPKEE3B

    -----------------------------------------------------------------------------



    http://www.fileplanet.com/215688/210000 ... ent-Ans%29

    ---------------------------------------------------------------------------------
    Megaupload
    http://www.megaupload.com/?d=OUBR39T7

    ----------------------------------------------------------------------------------
    Instalacja
    ?:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War\

    uruchamiamy klikając na
    HundredYearWar__0.99.bat
    edit:
    The Hundred Years War.exe

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Hundred Years War

    Zassałem moda 2 razy, przy wypakowywaniu te same komunikaty - uszkodzony plik jakiśtam oraz nieoczekiwane zakończenie archiwum (tego dokładnie nie pamiętam). Po wypakowaniu próbowałem mimo wszystko znaleźć HundredYearWar__0.99.bat, ale nie ma czegoś takiego w folderze.

    Grał ktoś już i może mi napisać czy warto jeszcze próbować? Bo nie mam neta w domu i nie będę z pendrakiem na darmo latał jak się ma okazać że to lipa...

  6. #16
    Gość

    Re: The Hundred Years War

    Jeżeli lubisz te realia, dokładnie mówiąc wojnę żabojadów z angolami, będzie ci się podobać...Co do instalacji, jeżeli uszkodzony, to i nie wszystko się prawidłowo zainstaluje, łącznie z brakującymi plikami...Wybór należy do ciebie.
    pozdrawiam

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Hundred Years War

    Lubię te realia, ale moda odpuszczam bo po ponownych próbach ściągnąłem moda i nawet są 2 pliki HundredYearWar__0.99.bat . Jeden to plik wsadowy MS-DOS, drugi wyświetla się we właściwościach jako plik konfiguracji programu outlook. Jak klikam w pierwszy to na ułamek sekundy pojawia się dosowe okienko i znika, jak w drugi to każe mi wybierać z listy programów jak uruchomić (czyli też lipa).
    Pozdrawiam.

  8. #18
    Gość

    Re: The Hundred Years War

    Cytat Zamieszczone przez Lucius
    Lubię te realia, ale moda odpuszczam bo po ponownych próbach ściągnąłem moda i nawet są 2 pliki HundredYearWar__0.99.bat . Jeden to plik wsadowy MS-DOS, drugi wyświetla się we właściwościach jako plik konfiguracji programu outlook. Jak klikam w pierwszy to na ułamek sekundy pojawia się dosowe okienko i znika, jak w drugi to każe mi wybierać z listy programów jak uruchomić (czyli też lipa).
    Pozdrawiam.
    Po prawidłowej instalacji masz tak. Jak na obrazku, uruchom drugim plikiem z .exeThe Hundred Years War.exe
    Najpierw leci fajne, inne intro i potem standard, czy masz płytę od Medka 2 podstawki w kompie?

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Hundred Years War

    Elo. Nie, nie miałem płyty w kompie podczas instalacji. Szczerze mówiąc nie przyszło mi to do głowy, bo dotychczas podczas instalowania modów nie było takiej potrzeby. O ile dobrze Cię zrozumiałem, bo może chodzi Ci o to, że powinna być płyta po zainstalowaniu moda i próbie odpalenia gry (a nie podczas instalacji). Ja właśnie moda nie zainstalowałem. Spróbuję dopiero po weekendzie.
    Dzięki za pomoc.

    Ps. Chyba jednak chodzi o to że znowu nie tak się ściągnęło jak trzeba, bo plik waży ciupinkę mniej niż napisali.

  10. #20
    Gość

    Re: The Hundred Years War

    Przepraszam, że tak późno...Mod szuka płyty z podstawki przy jego odpaleniu...Tak było u mnie, znalazł i pięknie się uruchomił

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Seven Years War
    By KLAssurbanipal in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2009, 01:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •