Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

Wątek: przypisywanie jednostek do frakcji

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    Najpierw próbowałem na starej wersji też nie wychodziło, dopiero później zainstalowałem nową. Na total war center widziałem chyba że koleś robił to inaczej niż my. Może robił inaczej bo nie było jeszcze PFM_NTW muszę sprawdzić. no nic pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

  2. #22
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    96
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    ponieważ z natury jestem zawzięty wziąłem się do ostrej roboty i doszedłem jak wprowadzić nowe jednostki komu się tylko chce, po długich mękach olśniło mnie po co eksperymentować jak można podpatrzeć jak zrobili to fachowcy wgrałem aum mod otworzyłem go i na wzór tam dodanych jednostek pokolei wproadziłem gwardię szwajcarską, legiony , gwardię francuskai naszą wspaniałą jazdę z dodatku imperial, śmiga pięknie, nawet ikonki w kampani są właściwe, trochę jest roboty ale naprawde warto, jakby były pytania walcie......

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    Ja też wpadłem na podobny pomysł, umiem jednak tylko wprowadzać dla Polski jednostki z aum_pack, legionów nie potrafię niestety , jeżeli możesz to powiedz jak to zrobiłeś pozdrawiam .

  4. #24
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    Cytat Zamieszczone przez arturex8
    ponieważ z natury jestem zawzięty wziąłem się do ostrej roboty i doszedłem jak wprowadzić nowe jednostki komu się tylko chce, po długich mękach olśniło mnie po co eksperymentować jak można podpatrzeć jak zrobili to fachowcy wgrałem aum mod otworzyłem go i na wzór tam dodanych jednostek pokolei wproadziłem gwardię szwajcarską, legiony , gwardię francuskai naszą wspaniałą jazdę z dodatku imperial, śmiga pięknie, nawet ikonki w kampani są właściwe, trochę jest roboty ale naprawde warto, jakby były pytania walcie......
    super
    Moglbys opisac jak to zrobiles? tak aby inni co maja problemy z dodaniem mogli sie pobawic w modowanie

  5. #25
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    96
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    generalnie robiś to tak samo jak nasz czcigodnypoprzednik przedstawił na ytube, tylko edytujesz zmiany w modzie aum i zapisujesz jako nowy aum, potem podmieniasz pliki, trudno to opisać ja jestem zupełnie zielony w modowaniu, więc skoro dałem sobie rade to da każdy, generalnie jak otworzysz mod aum to wyskocza ci pliki w których moderzy dokonali zmian, najtrudniej jest dodać polskie legiony gdyż musisz stworzyć od nowa statystyki jednostki, gdy dokładałem gwardie i jazdę wykorzystałem pliki z modu i pozmieniałem tylko nazwę państwa przynależności, w zasadzie pokolei edytujesz pliki z modu i wstawiasz do nich nowe te które ciebie interesują

  6. #26
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    96
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    aha, zapomniałem dodać że legiony dodawałem na zasadzie takiej że edytowałem plik aum i data z gry , znalazłem pliki odpowiadające za legiony i wpisywałem je odpowiedniki do modu aum, po kolei we wszystkich edytowanych kategoriach: unit tables , uniforms itp., cała filozofia polega na tym aby w nazwach dotyczących legionów dokładać przedrostek aum zgodnie z modowanymi plikami

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    przyklad jak zrobic wlasny mod i odblokowac polish legion dla polski
    http://www.youtube.com/watch?v=Am0EJxidPW4

    1.Pamietajcie ze usuwamy zbedne rowy i zostawiamy tylko te ktore edytowalismy lub dodalismy
    2.czesto robic zapisy
    3. nie zapominajcie zmienic pack type na mod
    4. Musicie zmienic nazwy tabel tak samo jak ja to zrobilem na filmiku! nie zmieniamy glownych nazw jak np. Units_table
    po rozwinieciu units_table pokazuje nam sie tabela o nazwie units i to wlasnie jej nazwe zmieniamy np. na Best_units i to samo tyczy sie innych tabelek ktore edytowalismy i chcemy zamiescic w modzie


    5. skrypt tworzymy na C:/Users/twojusername/appdata lub application data/Roaming/The Creative Assembly/Napoleon/Script/
    robimy po prostu zwykly text document i nazywamy go user.script a w srodku wpisujemy mod "twojanazwamodajakawymysliles.pack"; i klikamy na file, save as i tutaj wazne zapisujemy jako UNICODE

    P.S
    jak to wam nie bedzie dzialac to juz nie wiem :p

    P.S 2
    jak po wejsciu do folderu script zobaczycie ze USER.SCRIPT juz istnieje dodajecie tylko kolejna linijke u dolu


    link do mini modka i skryptu ktore zrobilem na tym filmiku
    1.http://www.speedyshare.com/files/217945 ... on_mod.rar
    2.http://rapidshare.com/files/372466629/napoleon_mod.rar

  8. #28
    Podczaszy Awatar kretu19955
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    629
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    Ja dodałem kilka jednostek Polsce bez tego filmiku. Sam wczoraj doszedłem metodą prób i błędów jak to się robi. Teraz prezentujemy się o wiele lepiej niż przedtem, jednak zamierzam coś jeszcze wrzucić.

  9. #29
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    a czy ktoś z was, kto dorzucił odpowiednie jednostki dla Polaków, mógłby wrzucić plik/pliki już zmodowane? bo taki kompletny laik jak ja się w tym nie orientuje nawet z 100 poradników, a byłoby to bardzo pomocne

  10. #30
    Podczaszy Awatar kretu19955
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    629
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: przypisywanie jednostek do frakcji

    Napisz jakie jednostki, a ja zrobię resztę

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Balans frakcji i jednostek.
    By Hawkx in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 11-09-2013, 16:02
  2. zniszczenie frakcji
    By Elhior in forum Third Age
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 08:08
  3. Third Age - rozwój frakcji
    By Aramil11 in forum Third Age
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 13-11-2012, 16:46
  4. Ranking frakcji
    By hyperboria11 in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 03:33
  5. WK 33 - wybieranie frakcji
    By Joopiter in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 143
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •