Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Neverwinter Nights (1 i 2 z dodatkami)

  1. #11
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Neverwinter Nights 2

    Cytat Zamieszczone przez glaca
    Ojjj grzeszysz Volo !
    Mechanike dnd, a spedzilem z nia duuuuzo czasu, uwazam za jeden z najgorszych systemow rpg Schematycznosc, schematycznosc, schematycznosc... Kazdy woj jest do siebie podobny, kazdy mag do siebie itd. Jest prosta w obsludze, dobrze sprawdza sie w walce, ale poza tym jest nudna i schematyczna
    mechanike papierową czy w grach typu nwn2? Przy takiej liczbie atutów jakie można wybrać, klas prestiżowych ciężko o dwie podobne postacie ;p
    gram na serwerze nwn2 rpg i poza pewnym powerbuildami to raczej schematów nie ma. Poza tym, który system w grach jest teraz lepszy..? wszystko idzie na maksymalne upraszczanie...
    Mowie o papierowej, ktora jest bardzo rozwinieta w porownaniu do komputerowej, a mimo to jest bardzo schematyczna! Owszem klas prestizowych jest sporo, atutow tez ale gdy znasz mechanike, to atrybuty, umiejetnosci podnosisz te same. Wszystko jest bardzo schematyczne. W walce to spawdza sie swietnie,bo system jest prosty w obsludze, ale poza tym? schematycznosc do kawdratu. Dziwie sie Glaca, ze tego nie widzisz no chyba, ze nie grales w papierowki

    Że co? No chyba, że się gra jednoklasowcami, wtedy woj i woj, albo mag i mag mogą być do siebie podobni, nawet jak się bierze inne atuty. Ale w połączeniu z klasami prestiżowym i zwykłą wieloklasowościa, a potem epickimi poziomami, to różnice są już znacznie większe.
    Owszem, ale to dodatki, jak pisalem Glacy, kiedy znasz sposob budowania postaci to robisz to w taki sam sposob, bo tak jest lepiej. Gdzie tam deende do takiego Wampira? Tam miales zroznicowanie! Od klanow, przez dyscypliny po umiejetnosci, ktore bardzo znaczaco odroznialy dwoch Brujahow od siebie

  2. #12
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Neverwinter Nights 2

    hmhm... po prostu nie wiem jaki miałeś punkt odniesienia
    jeśli Wampir to tak, masz rację. jesli nowe crpg to mogę się kłócić ;p
    poza tym są takie kosmiczne buildy, że nie wiem jak mozna mówić o prostocie. jakieś bard/barb/smoczy uczen i jeszcze ze dwie klasy
    jak dla mnie to nawet zbytnie skomplikowanie dla ludzi lubujących się w matematyce, tabelkach...

  3. #13
    Gość

    Re: Neverwinter Nights 2

    Dodam od siebie, że gdyby nie dodatki Asgrafa, to bym nie zdzierżył tej gry, a i tak mnie denerwowała Wydaje mnie się, że jestem niereformowalny, dlatego wolę o gustach nie rozmawiać

  4. #14
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Neverwinter Nights 2

    Eutyches to sprawdź jeszcze paczkę Kaedrina z masą klas i atutów. Gdzieś nawet powinna być przetłumaczona na polski.. ehh gram na serwerze gdzie jest ona już załadowana więc nie wiem zbytnio jak ją znaleźć oddzielnie... ale powinna być!

  5. #15
    Gość

    Re: Neverwinter Nights 2

    Cytat Zamieszczone przez glaca
    Eutyches to sprawdź jeszcze paczkę Kaedrina z masą klas i atutów. Gdzieś nawet powinna być przetłumaczona na polski.. ehh gram na serwerze gdzie jest ona już załadowana więc nie wiem zbytnio jak ją znaleźć oddzielnie... ale powinna być!
    Aktualnie nie ma pełnego spolszczenia, a te co było zniknęło z .megaupload , a na ichnim forum też nie ma, bo tłumaczący nie miał kopii zapasowych, ale niby jest na http://nwvault itp...itd...Ale dzięki za info, kiedyś pewnie skorzystam, nie będę ryzykował i mieszał z Asgrafem....
    i tak wracam do BGT

  6. #16
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Neverwinter Nights 2

    Swoją drogą, są jakieś sensowne mody do Nwn2? Chodzi mi o dobrze zrealizowane przygody, najlepiej, oczywiście, na epickich poziomach Póki co mam jeszcze sporo gry, jestem gdzieś w połowie maski po ok. 20h gry, a chcę potem pograć jeszcze innymi klasami z innymi rozwiązaniami fabularnymi, może też przejść Gniew Zehira i znowu wrócić do podstawki, a jeszcze są Wrota Zachodu! Nie mniej, warto zacząć zbierać informację o modyfikacjach.
    Swoją drogą, nie obraziłbym się na kolejne dodatki, bo mechanika gry jest imo wystarczająco zaawansowana, a drobne poprawki można wprowadzić. Jest przecież tyle do zrobienia: można by pozwiedzać inne plany, niż plan cienia (Otchłań przywitał bym z otwartymi ramionami), spotkać (i zmierzyć się) z fejmowe postaci, jak Drizzt, Elminster, Szass Tam, Daugoroth Tyle miejsc do zwiedzenia, wszystkie te szkoły magii, zamki, ew. zawsze można zrobić kolejną grę rozgrywającą się w słynnym Sigil. Ale trójką też bym nie pogardził, jakby dobrze opracowali nowy silnik, to mogło by to dać niezwykłe możliwości.

  7. #17
    Gość

    Re: Neverwinter Nights 2

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Swoją drogą, są jakieś sensowne mody do Nwn2?
    Niby są, nie grałem ale jak ciebie Neverwinter Nights 2 interesuje, to zapewne coś znajdziesz
    http://nwvault.ign.com/fms/TopRated.php ... lesenglish

  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Neverwinter Nights 2

    Dzięki, chociaż mam polską wersję i nie wiem, jak to będzie

  9. #19
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Neverwinter Nights 2

    Rozgrywałem angielskie mody pod polską wersją pierwszej odsłony i wszystko działało, trzeba tylko pamiętać o instalowanych modach graficznych etc. Po kilkunastu modach zaczyna robić się niezły bajzel, ale i tak daleki do tego jaki miałem we Flashpoincie.



  10. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Neverwinter Nights 2

    Hmm rozejrzę się Mam jeszcze jedno pytanie, bo nurtuje mnie pewna kwestia - mianowicie zamierzam przejść Gniew Zehira czarnoksiężnikiem i nie mogę znaleźć szczegółowych informacji na temat utraty kondycji przez prestizówkę (piekielny czarnoksiężnik). Jak to jest, kondycja regeneruje się co odpoczynek, czy trzeba użyć jakieś czaru?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •