Strona 1 z 226 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 2257

Wątek: Dyskusja ogólna wersja 1.5

  1. #1
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Dyskusja ogólna wersja 1.5

    ----------------------------------------------------------Ensis------------------------------------------------------------------
    Strona domowa modyfikacji
    TWC
    Pobierz Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Pomoc techniczna
    ----------------------------------------------------------Ensis------------------------------------------------------------------
    Link do poradnika jak instalować
    https://www.youtube.com/watch?v=ho0Kdz9Hmsk

    To mroczna, krwawa era. Czasy demonów i czarnoksięstwa. To era
    bitew i śmierci, a także końca świata. Pośród ognia, płomieni i szaleństwa
    jest to także czas wielkich bohaterów, śmiałych czynów i wielkiej odwagi.
    W sercu Starego Świata rozciąga się Imperium, największe i
    najpotężniejsze z królestw ludzi. Słynie ze swoich inżynierów,
    czarodziejów, kupców i żołnierzy. To kraina ogromnych gór, szerokich
    rzek, ciemnych lasów i rozległych miast. Z wyżyn tronu w Altdorfie włada
    nią Imperator Karl-Franz, wyświęcony potomek założyciela tego państwa
    – Sigmara i powiernik jego magicznego młota bojowego.
    Ale te czasy dalekie są od spokoju. Wszerz i wzdłuż Starego Świata, od
    rycerskich zamków Bretonii do skutego lodem Kisleva na dalekiej północy,
    zewsząd słychać doniesienia o zbliżającej się wojnie. W niebotycznych
    Górach Krańca Świata plemiona orków szykują się do kolejnej napaści.
    Zbóje i odstępcy nękają dzikie ziemie Księstw Granicznych na południu.
    Pojawiają się plotki o podobnych szczurom istotach, skavenach, które
    wynurzają się z rynsztoków i bagien we wszystkich krainach. Na
    północnych pustkowiach nie ustępuje wieczna groźba Chaosu, demonów i
    zwierzoludzi wypaczonych przez nikczemne moce Mrocznych Bogów. Gdy
    pora rozstrzygającej bitwy zbliża się coraz bardziej, Imperium potrzebuje
    bohaterów, jak nigdy wcześniej...










    Mapa samego Imperium








    Ostatnio edytowane przez sadam86 ; 24-11-2015 o 16:02

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Jak na razie to zapowiada się doskonale, pierwsza kampania, sądząc po postępie prac, raczej niedługo wyjdzie .

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Pierwotnie mod miał wyjść na początku lipca, potem na początku sierpnia, a teraz nie wiadomo kiedy wyjdzie. Ważne jednak, że co dwa-trzy dni pojawiają się nowe screeny ze świetnie odwzorowanymi jednostkami, wiernymi ich figurkowym odpowiednikom. Nie mogę się w sumie doczekać tego moda, zapowiada się wspaniale choćby dla samego uniwersum warhammera. A to, co teraz już widać, nie pozostawia wątpliwości, że klimat będzie mocarny.

    Jaką frakcją pierwszą zagracie? W którejś z informacji na twcenter została podana informacja, że nie wszystkie nacje będą grywalne, ale chodzi raczej o kilka prowincji Imperium. Kilka innych prowincji będzie grywalnych - jak Middenland/Middenheim czy Reikland/Altdorf, ale na przykład Ostland już nie. Ja najpierw sięgnę po którąś z północnych prowincji Cesarstwa - jeśli będzie to Nordland, nie będę się zastanawiał - pokonam w wojnie domowej Ostland, odblokowując go, i przeniosę się do gry Ostlandem właśnie, jako że to moja ulubiona prowincja Potem zagram krasnoludami i Kislevem. A Wy?
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  4. #4
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Dyskusja ogólna

    Ech... trochę za wcześnie o tym mówić, ale...
    Zagrałbym Sylvanią... o tak... Zastępy nieumarłych gotowych na jedno moje skinienie zniszczyć wszystkich moich wrogów. Rozniósłbym każdego, który by się przed moją wolą nie ugiął. Wielki marsz przez ziemię imperium

    Ale, że póki co wieści o tej frakcji nie posiadam - Krasnoludy. Bo je po prostu lubię. Dobra, bardzo sprawna technicznie nacja wielkich wojowników. I ubóstwiają piwo.

    Szkoda, że Skaveni nie są grywalni... może też zagram jakąś nacją z Arabii.

    Szkoda, że moja wiedza na temat tego świata jest ciągle mała. Muszę ją jakoś zgłębić... muszę jakoś zdobyć materiały.

    No... Życzę wszystkim rychłego ukazania tego moda.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Szpanujecie tekstami, których nie rozumiem Kislev, Sylvania? Nieważne intro powala, jest na co czekać.

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Świebodzin
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Mod zapowiada sie super.
    Czekałem na tak wierne odwzorowanie figurowego Warhammera od dawna. Uniwersum Warhammer jest bardzo ciekawe i bogate.
    Pierwszą fakcja jaką zagram będą krasnoludy:] TO moja ulubiona rasa z fantasy, więc nic dziwnego

  7. #7
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    290
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Mnie tylko niepokoi czy na silniku Medka da się realistycznie odwzorcować siłę wojowników chaosu.
    Chodzi mi o tych w zbrojach płytowych. Aż bije od nich siła,niestety w Mark of Chaos walczyli raczej słabo.
    Po prostu zwykłe animacje walki do nich nie pasują. Podobnie może być z demonami.
    Pożyjemy zobaczymy - wiążę z tym modem spore nadzieje i być może dołączę go do mojej ukochanej pary -Stainless Steel i Third Age.
    "Lepiej żyć jeden dzień jak lew niż sto lat jako owca"

  8. #8
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    114
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 16 podziękowań w 11 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Twócy tego moda są dla mnie BOGAMI

    Mam nadzieję, że kampania Imperium vs Chaos będzie beznadziejnie trudna dla strony imperialnej, a jeśli nie będzie to się pogrzebie w plikach i podrasuje staty chaośników tak aby gra była nie do przejścia Podoba mi się wizja odpierania chaosu lichym imperialnym wojskiem z jednym możliwym zakończeniem - czyli nieuchronną klęską imperium, którą można jedynie odwlec w czasie.

    Straszny żal li tylko jednie z tego powodu, że nie poszli w Kingdomsach za ciosem i nie zrobili 100% multiplayera. Do kampanii gdzie są właściwie 2 główne strony, mp byłby zajebistą rzeczą bo właściwie w 90% walczyłyby tylko ludzkie strony konfliktu.

    Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś jakiś domowy programista z odrobiną zapału stworzy jakiegoś patcha do Kingdoms, który w trybie hot-seat pozwoli rozgrywać bitwy pomiędzy ludzkimi graczami Z perspektywy kompletnego amatora wydaje mi się, że to nie powinno być jakimś wielkim wyzwaniem, ale może się mylę.

  9. #9
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Cytat Zamieszczone przez Izabelin
    Podoba mi się wizja odpierania chaosu lichym imperialnym wojskiem z jednym możliwym zakończeniem - czyli nieuchronną klęską imperium, którą można jedynie odwlec w czasie.
    Że tak powiem

    BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHA! Z pozdrowieniami od Valtena i Magnusa Pobożnego
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  10. #10
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    114
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 16 podziękowań w 11 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Cytat Zamieszczone przez jan_boruta
    Cytat Zamieszczone przez Izabelin
    Podoba mi się wizja odpierania chaosu lichym imperialnym wojskiem z jednym możliwym zakończeniem - czyli nieuchronną klęską imperium, którą można jedynie odwlec w czasie.
    Że tak powiem

    BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHA! Z pozdrowieniami od Valtena i Magnusa Pobożnego
    A tam. Równie dobrze można powiedzieć to samo o krasnoludach w stosunku do zielonoskórych np. pozdrowienia od Gotreka Fakt faktem, że klimat warhammera w starym wydaniu zawsze był dark i mimo, że krasnoludy opierają się kolejnym atakom zielonoskórych, mimo tego że Imperium odpiera kolejne ataki chaosu, a elfy odpierają kolejne ataki swoich mrocznych kuzynów. . . to ich świat jest skazany na zagładę. Krasnoludy wymierają, kolejne ich twierdze padają, imperium jest coraz bardziej zdegenerowane. . . taki jest klimat tego świata. Tutaj dobro jest na przegranej pozycji w stosunku do zastępów chaosu, zielonoskórych i skavenów, a zwycięstwo jest z reguły dziełem przypadku czy cudu i służy tylko odroczeniu tego co nieuniknione. . . zagłada wisi nad światem dobrych ras. Tutaj zwykły obywatel imperium uzbrojony w miecz i rusznice stawia czoła niewyobrażalnej potędze mrocznych i demonicznych sił i wygrać może tylko dzięki swojej odwadze i umiejętnościom herosów takich jak Valten, Magnus czy Sigmar. . . i to jest właśnie fajne, że możemy dostać szanse wykazania się w próbie obrony Imperium mająd do dyspozycji garstkę słabych ludzi, których jedną nadzieją jest genialna strategia w walce przeciwko potędze chaosu, którego jedynym słabym punktem jest dowódca czyli AI Zauważ również, że każda kolejna inwazja chaosu to cios dla dobrych ras. Elfy i krasnoludy już mocno podpupadły przed powstaniem Imperium, a i Imperium z każdą kolejną szczęśliwie odpartą inwazją otrzymuje rany, które nigdy nie zabliźniaja sie do końca. . . chaos zdobywa kolejne przyczułki

    Swoją drogą jeśli chodzi o nową edycje bitewniaka i rpga to w moim mniemaniu jej warstwa fabularna jest żenująca i w niczym nie umywa się do klimatu starego warhammera. Ta cała kampania wojenna imperium z Valtenem w roli głownej to jakiś absurd jakby się wczytać

Strona 1 z 226 1231151101 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 22:38
  2. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 14:12
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 16:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 08-05-2016, 00:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 17:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •