Strona 103 z 226 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 2257

Wątek: Dyskusja ogólna wersja 1.5

  1. #1021
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Za dwa dni ma być translacja.

  2. #1022
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Martin robię tak jak napisano w instrukcji: Instaluje sobie gdzieś klienta wrzucam go do folderu z modami, zamieniam w nim sound. Odpalam plik wsadowy warhammer i pojawia mi sie okno logowania normalnego medka i po 20 sek komunikat MedivalII z ! i wypad do windowasa gdzie może tkwić przyczyna?
    A i najgłupsze pytanie czy muszę ściągać coś oprócz 1.4 i sounda ?

  3. #1023
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Chyba nie musisz nic więcej pobierać.

    Instalację dzisiaj przećwiczę u siebie to opiszę jak to powinno wyglądać i wówczas będę analizował kto co zrobił źle.

    Czołg parowy... czołg parowy... wrum wrum!

  4. #1024
    Ensis
    Gość

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Ja mam problem po wgraniu muzyki mod nie działa.
    Instaluje na zasadzie: wgrywam 1.4 potem datę z muzyką.
    Call_of_Warhammer_1.01_sound_setup u mnie zajmuje 981 MB (bajtów: 1 028 904 016).
    teutonic, plik z muzyką po rozpakowaniu u mnie zajmuje 0,98 GB (bajtów: 1 055 030 076).

  5. #1025
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Za pierwszym razem ściągnąłem sam patch 1.4 bez muzyki, wrzuciłem fixa dla menu i gra wyłączała się w momencie gdy wciskałem start bitwy. Dziś ściągnąłem wersję z torrentów, wyrzuciłem wszystkie pliki CoW jakie miałem z poprzedniej instalacji, wgrałem wersję 1.4, potem muzykę i teraz nawet nie chce już do menu dojść, dziwne :/

  6. #1026
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    U mnie wsio działa.
    Upewnijcie się, że macie zainstalowanego teutonica.
    Wywala Ciebie nie przez samą muzę, tylko przez plik export_descr_unit, który też jest w paczce z muzyką - spróbuj zamienić go na ten plik co był od razu po instalacji, u mnie zadziałało. Teraz nie mogę się tylko doczekać zangielszczenia.
    Pozdrawiam i życzę miłej gry w nowym roku

  7. #1027
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Niestety powróciłem tylko du punktu wyjścia, owszem, mod się włącza, kampania działa, ale gdy chcę włączyć bitwę gracza to dalej po wciśnięciu startu ląduje na pulpicie.

  8. #1028
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Rozwiązałem problem wyciąłem plik export_descr_unit,i przewaliłem ręcznie resztę do soundsów w CoWie Działa bez zarzutów
    Najlepszego w Noowym Roku.
    Ps Martin czy twój projekt spolszczenia obejmie 1.4

  9. #1029
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    W zamierzeniu spolszczenie miało być właśnie robione z myślą pod 1.4. Nie wiem kiedy wyjdzie... czasu i sił jak na jednego człeka mało...

    Mam nadzieję, że moja wersja patcha (muzyka i patch w 12 partach) zadziała. Inaczej się potnę...

  10. #1030
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Warhammer: Total War (Call of Warhammer).

    Martin robię tak jak napisano w instrukcji: Instaluje sobie gdzieś klienta wrzucam go do folderu z modami, zamieniam w nim sound. Odpalam plik wsadowy warhammer i pojawia mi sie okno logowania normalnego medka i po 20 sek komunikat MedivalII z ! i wypad do windowasa gdzie może tkwić przyczyna?
    Ja miałem tak samo za pierwszym razem, gdy zainstalowałem ponownie było dobrze, za drugim razem zainstalowałem w złym miejscy (ale na tym samym dysku więc nie było problemu) i musiałem przenieść ale wątpię by to dzięki temu zadziałało. Ogólnie wszystko mi działa ale sprawdzałem tylko pierwszą turę (w sensie startową i 1) i bitwy. Stara wersja muzyki mi nie działa (możliwe że z mojej winy bo nie podmieniałem plików tekstowych jako że te pierwotne były dużo większe).

    W bitwie jest błąd z "Czołg parowy... czołg parowy... wrum wrum!" przez co kosztuje tylko kilka monet mam nadzieję że w kampania tego błędu nie ma. Kilka z nowych jednostek nie ma też obrazka ale możliwe że mi się po prostu nie załadowały.

    Sylvania dostała sporo nowych jednostek ale jakoś mam mieszane uczucia względem nich jako iż połowa z nich to właściwie stare jednostki szkieletów tylko że wojsk Chaosu no ale może jest to zgodne z lore. Jest chyba kilka nowych zakonów rycerskich które mogą rekrutować wszystkie państwa imperialne a nie są jakoś przypisane do jednego. Nie ma nacji która nie dostałaby nowych jednostek ale zazwyczaj te nowe jednostki mają "brzydkie" (według mojego gustu) obrazki przynajmniej w porównaniu ze starymi.

    Jest też nowa frakcja która wypełnia pustkę na południu mapy (zawsze się zastanawiałem czemu te żyzne i przyjazne tereny są buntownicze) są neutralnie nastawienie do frakcji "dobrych" a z resztą oczywiście się tłuką na samym starcie siedzą już u nich 3 armie orków ale w następnej turze ai już je wycofuje. Mają tylko jedną jednostkę kawalerii i ogólnie wyglądają na średniaków cała ta nacja wydaje mi się także brzydko zrobiona pod względem graficznym.

    Mam wrażenie że kilka frakcji ma za dużo jednostek.

    Póki co moda odinstalowałem kiedy wyjdzie zangielszczenie zainstaluje go od nowa z muzyką.

Strona 103 z 226 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 13:12
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •