Strona 176 z 226 PierwszyPierwszy ... 76126166174175176177178186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 751 do 1 760 z 2257

Wątek: Dyskusja ogólna wersja 1.5

  1. #1751
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Chaos to tylko mord i mord, dla nich kupcy niepotrzebni, sam rozumiesz

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #1752
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Mod ogólnie bardzo fajny. Na razie tylko Averlandem grałem ale czuć ten klimat jak z południa Grimgor z północy Archaon, a ze wschodu Sylvania po 50 turach postanowiła wrócić a w środku jeszcze zwierzoludzie
    NIestety gdy pobrałem pobrałem fixy i je wrzuciłem do folderu to zapis się zepsuł i wyskakuje (Medieval 2 napotka :shock: . Moda narazie usunołem i spróbuje jeszcze raz zainstalować i czy mógłby mi ktoś powiedzieć w jakiej kolejności i jak zainstalować fiksy. A i którym z państewek imperialnych gra się najbardziej klimatycznie? Prosiłbym o odpowiedź.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  3. #1753
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Na stronie Gigantusa jest to dokładnie wyjaśnione.
    Jak nie ogarniasz. Poszukaj w problemach technicznych, podawałem tam z 2 miesiące temu kolejność instalacji fiksów.
    Jak nie znajdziesz w Technicznych, szukaj w ogólnym. Podawałem to na 100%.

  4. #1754
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Ok dzięki znalazłem
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  5. #1755
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Witam. Nigdy nie grałem w gry Total war. Grę kupiłem tylko po to by pograć w moda Warhammerowego – na figurki nie mam już czasu – rodzina. Mam patcha 1.5.1 spolszczonego z chomika.

    Mam pytanka:
    1. Gram Hohlandem – czy imperium ma magów?
    2. W opisie murów pewnej mojej twierdzy jest napisane, że mogę utrzymać w niej 6 oddziałów bez kosztów utrzymania. Wrzuciłem tam body gard z generałem i pięć innych oddziałów. I ciemniejsze tło mają 3 oddziały – szermierze i tylko o nich jest napisane, że mają zerowy koszt utrzymania. Czy coś jest nie tak, czy pod te darmową ilość utrzymywanych jednostek w mieście lub zamku podchodzą tylko specyficzne jednostki?

  6. #1756
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Imperium ma magów. Są nimi czarodzieje jasnego zakonu. Spróbuj pobrać pewien plik z chomika ze spolszczenia, który dodaje magów, łowców wiedźm, kapłanów Sigmara i Ulryka

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #1757
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Darmowo utrzymujesz przeważane jednostki podstawowe, właśnie szermierzy, lub łuczników, jednostki elitarne nie wchodzą w skład garnizonu niestety
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #1758
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Dziękuję za odpowiedź. Kolejne pytanka:

    1. Czy mając koszary zbudowane na lepszym poziomie mogę kupić oddziały z ilomaś punktami doświadczenia na starcie ?
    2. Co to jest tryb pojedynku – jest taka ikonka w dolnym prawym rogu ekranu podczas bitwy wśród innych ikonek sterowania jednostką.
    3. Czy jednostce strzeleckiej mogę kazać atakować przeciwnika wręcz- np. gdy chcę aby rajtarzy zaszarżowali kogoś a nie do niego strzelali?
    4. Czy jest możliwość wydania jednostce podczas pauzy kilu rozkazów, które ma wykonać jeden po drugim, np. idź w ustalone miejsce trasą nie po linji prostej lecz z kilkoma punktami zwrotnymi.
    5. Jak mam w mieście rozbudowanego kowala, to jak zbuduję nową jednostkę to czy ona od razu ma lepszy pancerz, czy nadal podstawowy i trzeba ją „doszkalać” na lepszy pancerz?
    6. Czy „doszkalanie” nowo wybudowanej jednostki coś daje?
    7.Czy doszkala się wtedy jak jednostka dostanie punkty doświadczenia. Wiem, że doszkolenie uzupełnia straty bez utraty PD, ale gdy jednostka jest pełna i doświadczona to co daje doszkalanie?
    8. Jest jakieś oznaczenie na obrazku jednostki, że jest ona gotowa na doszkolenie.
    9. Czasami pojawia się na obrazku jednostki taki mały mieczyk co to oznacza?

  9. #1759
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Cytat Zamieszczone przez Wasyl
    Dziękuję za odpowiedź. Kolejne pytanka:

    1. Czy mając koszary zbudowane na lepszym poziomie mogę kupić oddziały z ilomaś punktami doświadczenia na starcie ?
    2. Co to jest tryb pojedynku – jest taka ikonka w dolnym prawym rogu ekranu podczas bitwy wśród innych ikonek sterowania jednostką.
    3. Czy jednostce strzeleckiej mogę kazać atakować przeciwnika wręcz- np. gdy chcę aby rajtarzy zaszarżowali kogoś a nie do niego strzelali?
    4. Czy jest możliwość wydania jednostce podczas pauzy kilu rozkazów, które ma wykonać jeden po drugim, np. idź w ustalone miejsce trasą nie po linji prostej lecz z kilkoma punktami zwrotnymi.
    5. Jak mam w mieście rozbudowanego kowala, to jak zbuduję nową jednostkę to czy ona od razu ma lepszy pancerz, czy nadal podstawowy i trzeba ją „doszkalać” na lepszy pancerz?
    6. Czy „doszkalanie” nowo wybudowanej jednostki coś daje?
    7.Czy doszkala się wtedy jak jednostka dostanie punkty doświadczenia. Wiem, że doszkolenie uzupełnia straty bez utraty PD, ale gdy jednostka jest pełna i doświadczona to co daje doszkalanie?
    8. Jest jakieś oznaczenie na obrazku jednostki, że jest ona gotowa na doszkolenie.
    9. Czasami pojawia się na obrazku jednostki taki mały mieczyk co to oznacza?
    1. Tak. Im wyższe koszary tym więcej belek doświadczenia.
    2. Chyba od walki wręcz. Ja nie używam jej. Wskazuje cele ataku sam
    3. Tak wystarczy zaznaczyć jednostkę i wcisnąć lewy alt i wskazać cel ataku wtedy np. rajtarzy zaatakują wręcz.
    4. Chyba nie, nigdy nie próbowałem.
    5. Tak, ale buduj aż do mistrza płatnerza, kowal daje dostęp tylko do kilku słabszych jednostek.
    6. Jak doszkalasz w mieście gdzie są lepsze pancerze i wyższe koszary, to często daje lepszą zbroję i więcej doświadczenia.
    7. Jak pełna to niekiedy można jej dać dodatkowe belki w wyższych koszarach.
    8. Chyba nie ma.
    9. Oznacza, że jednostka ma ulepszoną broń. Zbrojmistrz ulepsza dla broni białęj, szkoła alchemii dla palnej. patrz w opisach budynków. Spolszczenie jest super, wszystko masz opisane.

  10. #1760
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna

    Dzięki za poprzednie odpowiedzi. Ostatnie na razie mam pytanie.

    1.Bronie strzeleckie które strzelają „lobem” to łuki i moździerze. Czy kusze też strzelają lobem – czy mogę strzelać nad swoimi oddziałami stojącymi przed kusznikami?

    2. Czy muszkiety muszą mieć linię prostą do strzału i nie mogą strzelać zza pleców kolegów szermierzy ? Czy działa podobnie jak muszkiety?
    A tak ogólnie to zupełnie nie żałuję, że kupiłem tę grę dla tego moda bo jest świetny klimat !

Strona 176 z 226 PierwszyPierwszy ... 76126166174175176177178186 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 13:12
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •