Strona 135 z 136 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 341 do 1 350 z 1357

Wątek: Metal

  1. #1341
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    A to że IM gra ciągle i ciągle, i ciągle i ciągle to samo to żadna nowość. Można lubić, można nie lubić ale tak to wygląda.
    To samo IM grało na ,,Powerslave" i ,,No prayer for the Dying" w porównaniu do ,,Fear of the Dark". Z resztą się kompletnie nie zgadzam. O ile płyty z lat osiemdziesiątych mają do siebie coś wspólnego (co w sumie uważam za kwintesencję maidenowego grania), może z wyjątkiem ,,Seventh Son of a Seventh Son", to od reunionu słychać testowanie. Weźmy na przykład takie ,,Brave new World" i ,,A Matter of Life and Death" oraz ostatnie ,,The Book of Souls".



    PS. No dobra, ostatnio też coś Metallica zaczęła grać inaczej, ale przez to zajadanie się swoją minioną chwałą i sterczenie w miejscu odniosłem wrażenie powtarzalności.
    ,,Vae Victis"


  2. #1342
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta
    PS. No dobra, ostatnio też coś Metallica zaczęła grać inaczej, ale przez to zajadanie się swoją minioną chwałą i sterczenie w miejscu odniosłem wrażenie powtarzalności.
    Bez jaj bo teraz to dziadki nic tylko odcinają kupony podobnie jak Rolling Stones wypluwający z tej samej matrycy 10-12 "nowych" kawałków brzmiących identycznie z tymi nagranymi jeszcze w minionym tysiącleciu.
    Jak dla mnie Metallica się skończyła na 3LP .Niechaj sobie komponują i nagrywają sprawiając wrażenie kreatywności (podobnie jak IM) bo to zawsze więcej kasy wleci im do kieszeni ale mówienie że te zespoły tworzą coś nowego jest pomyłką.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. #1343
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Może nie sprawiają wrażenia kreatywności, tylko po prostu tacy są? Jak już pisałem - porównajcie sobie ,,Brave new World" do ,,A Matter of Life and Death".

    PS. Odcinanie kuponów to domena Metalliki Ci to niemalże spoczęli na laurach.
    ,,Vae Victis"


  4. #1344
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    A ja Mety będę bronić! Death Magnetic to była dobra płyta! Nie wybitna, nie jakaś mega kreatywna ale po prostu dobra metalowa płyta. Oczywiście to co najlepsze nagrali dawno, oczywiście mówię o And justice for all ale to nadal Meta. Zapominam te kupy pokroju Load/reload i cieszę się, że to nadal najważniejszy zespół w muzyce metalowej.

    PS: St.Anger jest spoko i po latach docenia się tą najbardziej szczerą i chyba najbardziej prawdziwą płytę Metallicy. Płytę pełną kwasów jakie panowały w zespole od dawna.

    PS2: IM nadal gra w kólko to samo. Zjedli swój ogon po same jaja. Swoje nagrali, są legendą, tego im nie odbieram ale to bardzo wtórny zespół

  5. #1345
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Nie są wtórni... Jak doszedł Janick to zmieniła się koncepcja, tak samo jak potem wrócił Bruce z Adrianem. Naprawdę nie wiem jak można nie usłyszeć tych różnic, ja je odczuwam(może to przez to, że jestem młody ).

    PS. Dla mnie Metallica byłaby fajniejsza, gdyby nie głos Jamesa, a tak to reszta brzmi spoko
    ,,Vae Victis"


  6. #1346
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Nie są wtórni... Jak doszedł Janick to zmieniła się koncepcja, tak samo jak potem wrócił Bruce z Adrianem. Naprawdę nie wiem jak można nie usłyszeć tych różnic, ja je odczuwam(może to przez to, że jestem młody ).
    Są bardzo wtórni, jak cały heavy metal. Można go grać fajnie jak Bombus albo niefajnie jak IM teraz Może to wina tego stylu IM? Mają swój własny styl, który zabił ich kreatywność? Tak czy inaczej to wtórny zespół. Legenda, parę obiektywnie bardzo dobrych płyt ale to nadal wtórnosć.

    Bo James niepotrzebnie uczył się śpiewu... rozumiem, że ciężko udawać ten młodzieńczy gniew w głosie mając już swoje lata, ale wokal poszedł w zlym kierunku. Na szczęście w tej zabawie wokal jest mniej istotny

  7. #1347
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Mają niepodrabialny i rozpoznawalny styl, który może jest hermetyczny, ale nie należy im odmówić tego, że próbują go trochę naruszyć. Na ostatnich 3 płytach słychać to szczególnie - poszli w progresywność i grają wolniej niż kiedyś (co w sumie chyba jest normalne ze względu na ich wiek).
    ,,Vae Victis"


  8. #1348
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Progresywność to slogan, który kojarzy mi się z tym:

    A że ktoś gra wolniej to żadna zmiana tak na prawdę.

  9. #1349
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    ,,Vae Victis"


  10. #1350
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Phi, a za rok nowa płyta Judasi od dawna dają "ostatni" koncert. Wiele innych kapel tak robi. Nie ma sensu się tym przejmować.

Strona 135 z 136 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •