Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 129 z 129

Wątek: Mapy i opisy zakończonych ko

  1. #121
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Hej Mistrzu. Ja bym przede wszystkim dodał muzykę i zwiększył tempo. Musi być dynamicznie. Jeżeli komuś zamarzy się przyjrzeć dokładniej sytuacji to użyje pauzy. 8,5 minuty w obecnej formie to za długo dla widza.

    Na przykładzie takiej mojej Brytanii. Dodałbym jeden z utworów Medieval 1 Viking Invasion. Może nawet najkrótszy tj. Viking Win. Wystarczyłoby na dynamiczne przejechanie całej kampanii. Mapa z danej tury pojawiałaby się przy każdej nucie ósemce. Rytm wyraźny.

    EDIT: Naliczyłem 72 ósemek, więc za dużo. Zresztą byłoby troszkę może nawet za szybko. Podzielone na 36... daje liczbę bliską ilości zagranych tur. Chociaż nierówno z otwarciem nowego taktu - można by zacząć dawać po turze na dwie ósemki wraz z siódmą ósemką rytmu. A na końcu jak są te ostatnie okrzyki to wtedy obraz mógłby mieć efekt błyszczenia przez całą wyspę, także powiększenia falującego.


  2. #122
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Każda tura jest widoczna tylko przez 5 sekund z czego przez 3 sekundy dwie są na siebie nałożone. Filmik jest nie dynamiczny, bo kampania była mało dynamiczna i od pewnego momentu jedyne zmiany następowały tylko podczas mojego ruchu. Porównaj sobie pierwsze 7 tur z resztą.
    Ważne jest też to, że ta mapa była robiona z dokładnością do ruchu jednego gracza a nie jednej tury.

    To jak Mefisto, robić jakiś filmik z twoich mapek? Najlepiej gdyby były dobrej rozdzielczości png. Ale jeśli nie da rady takich załatwić to te co są też się powinny nadać.
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 28-12-2015 o 02:44
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #123
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    CO DO KRZYŻAKÓW: Ja w ogóle powiedziałem, że w ciągu 2óch/3ech sekund widziałbym całą turę, a nie poszczególny ruch jednego gracza. To dałoby więcej dynamiki.

    CO DO BRYTANII - (bo tylko w Krzyżakach na razie robiłem też taką co-turową, ale te nie skończone i w ogóle nie wiem czy będą)

    http://www27.zippyshare.com/v/Ush6A5e4/file.html

    To są moje jpgi w jednej paczce.

  4. #124
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Gdyby robić co turę a nie co ruch to uciekłyby niektóre szczegóły. Koncepcja była taka by ta mapa oddała to co się działo w kampanii jak najwierniej - na czym cierpi dynamika.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #125
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    No i gotowe

    Przy pierwszych kilku turach coś się psuło z animacją i choć próbowałem kilku różnych sposobów to nie szło tego naprawić. Tym dziwniejsze jest to, że cała reszta jest jak najbardziej w porządku.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #126
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    No i bardzo gitara. Tylko dodałbym numerację tur jakąś subtelną. I może też nazwy graczy na tym czarnym boku. Super sprawa.

    A co do Krzyżaków. Czasem trzeba zrezygnować z wierności na rzecz widza. Wiele nie stracimy na braku kilku sytuacji, w których Niemiec obległ, a Polak odbił w tej samej turze. Ale ilość pracy w tę dokładność włożona zacna, toteż może dałoby się w drugą stronę - przyspieszyć te zmiany dwukrotnie?

  7. #127
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Pracuję nad nową wersją z muzyką i przyśpieszonymi turami gdzie nic się nie dzieje. Filmiku z brytanią już raczej zmieniać nie będę. Ewentualnie wprowadzi się zmiany o których mówisz w następnych tego typu filmach. Możesz też zrobić coś takiego jak ja zrobiłem na początku mapy z ko-yt z podpisaniem państw.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #128
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    no muszę przyznać zacna mapa
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  9. #129
    Szambelan Awatar PlanB
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    2 123
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    28
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Brytania 46 17 Tur




    Anglia - PlanB
    Irlandia - KapitanKatana
    Walia - PawełGroźny
    Szkocja - Remix
    Norwegia - WelkiMistrzMalborka/RockMiguel/PlanB

    Od razu jasny podział się wyklarował w tej KO. Koalicja Irlandii, Szkocji oraz Walii na Anglie i Norwegie (może nie formalny ale tak to wyglądało w grze). Moja Anglia od razu praktycznie biła się z całą trójką a Norwegia zachowała neutralność jedynie w stosunku do Walii.
    Norwegia była do bodaj 5 tury kierowana przez mistrza, potem do koło 10 przez Rocka i w końcu do końca przeze mnie gdyż nie było już sensu (no i chętnych specjalnie) szukać gracza nowego w takim momencie konfliktu. No i chce zaznaczyć, że robiąc tury za Norwegie kierowałem się interesem Norwegi (nigdy nie grałem tak by to Anglia lepiej wyszła na ewentualnej mapie i chłopaki to myślę mogą potwierdzić). W każdym razie Anglia w okolicy 10 tury zniszczyła Walie, aczkolwiek siła walijskich wojsk w miescie była straszna i mnóstwo sił musiałem podprowadzić żeby Pawła pokonać
    Zaledwie kilka tur później w (15 jesli mnie pamiec nie myli) Norwegia niszczy Szkocje w wyniku drugiej ofensywy wspartej przybyłym w idealnym momencie Haakonem (który nomen omen według mnie prezważył szale nawet bardziej niż zniszczenie wali która trzymała w szachu główne siły angielskie przez długi czas).
    Szkocja padła i ko stała się formalnością. Osamotniona Irlandia została zalana siłami sojuszu Angielsko - Norweskiego i jej klęska została przypieczętowana w 17 turze przez króla Norwegii

    Z ciekawostek Anglia pokonała w bitwie króla każdej nacji poza norweską (oczywiście każdego w innej bitwie ale jednak )
    Kampania skończona w turze 17 ale zrobiłem jeszcze dwie kolejne by mapka była w pełni odzwierciedlona w grze (zdobywałem miasta według zasięgu armii nie upodobań wedle frakcji)

    Dziękuje za gre, fajnie było ;d

  10. Użytkownicy którzy uznali post PlanB za przydatny:


Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Podobne wątki

  1. Zniknęły nazwy i opisy jednostek...
    By Vorenus56 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-06-2012, 16:50
  2. Mapy do ściągnięcia
    By Seba Fallus III Wielki in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 11:53
  3. Użyte mapy
    By Brave in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 23:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •