Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99

Wątek: Propozycje modów

  1. #91
    Chłop Awatar Kamil z Częstochowy
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 8 podziękowań w 5 postach

    Re: Propozycje modów

    Cóż mnie się maży mod przenoszący gracza w ramy stricte wczesnego średniowiecza skupiający się na środkowej, północnej i wschodniej europie. Zaczyna się z jednym góra dwoma regionami (początki formowania się i centralizacji państwa). Pojawił się co prawda mod spełniający te kryteria a mianowicie WoTN ale nie wyszedł z fazy betha (co prawda jest całkowicie stabilna, ani razu mnie nie wywaliło do pulpitu a zagrywałem się godzinami). Niestety w modzie nie ma Polan a słowiańskich łodzi (wszystkie słowiańskie frakcje używają łodzi skandynawskich). Aktualnie sam z lekka zaczynam dokonywac zmian w modzie, głównie w statystyka jednostek, a zaraz sprubuję dodać frakcje polan(wykożystując tylko budynki i jednostki już istniejące). Może wśród środowiska moderów znajdą się jacyś chętni aby wykonać submoda do WoTN, aby przynajmniej przenieść go do do poziomu solidnej alfy? Większość pracy jest już wykonana i to na najwyższym poziomie.

    Poza tym z chęcią zobaczył bym w końcu coś na kształt XVII Total War, mod obejmujący okres siedemnastego wieku w wymiarze całej europy a nie tylko drobnych fragmentów ( no ok nie twierdzę że mapka OiM2 jest mała ale to jednak nie cała europa). W szczególnosći zaś chciał bym zobaczyć realistycznie wyglądającą husarie. Bez super-duper-wyjeb**** esowato wygiętych skrzydeł na plecach. Tylko pojedyńcze skrzydło na tylym łęku siodła(a w zasadzie do tybinki), krótsze i proste. Nie dosć że zgodne z prawdą historyczną to i nawet wygląda lepiej.
    Poz tym fajnie by było gdyby nie była tak strasznie zunifikowana. Nie wiedzieć czemu popularny jest obraz husari która nosi li tylko karmazynowe żupany czy kontusze podczas gdy na obrazach z epoki noszą się bardziej kolorowo.

    Fajnym pomysłem był by równierz mod przenoszący gre w wąski okres XV i może jeszcze I połowy XVI wieku.
    "Ugłaskanego i ujeżdzonego konia lada kto dosiędzie" - Jan Chryzostom Pasek

    "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi" - Jan z Czarnolasu

  2. #92
    Chłop Awatar Yagu
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    mam parę pomysłów na mody,ale to wszystko jeszcze kwestia dyskusyjna(jeśli ktoś jest zainteresowany),byłoby to zupełnie zmyślone fantasy(coś pomiędzy Third Age a Call of Warhammer),nie obmyśliłem jeszcze wszystkiego,ale jeśli ktoś jest dobrym autorem modów to proszę o kontakt(mój e-mail to: olafxiii@onet.pl). Sam nie mógłbym się podjąć zadania stworzenia moda,bo nie mam środków i narzędzi i z informatyką u mnie średnio,jeśli któryś autor modów jest chętny,to mogę wysłać wstępne projekty,proszę o szybką odpowiedź

    jeśli ktoś nie jest zainteresowany,ale zna jakiegoś modera i mógłby go polecić,to proszę bardzo

    Proszę nie pisać postu pod postem. Arr.
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 27-02-2016 o 20:19

  3. Użytkownicy którzy uznali post Yagu za przydatny:


  4. #93
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Przypominam o czymś takim jak edytowanie postu.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  5. #94
    sadam86
    Gość
    Nie żebym chciał zabijać marzenia, ale zrobienie moda przez jedną osobę to nie lada wyzwanie. Skoro to ma być fantasy to potrzebujesz niemal wszystkiego od podstaw, czyli mapy, statystyk, jednostek, skryptów czyli dwa lata roboty w wolnym czasie

  6. #95
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    I jeszcze całego opisu świata, ras, nacji ogólnie szeroko pojmowanego lore. Na początku może rozpisz się trochę o nim żeby jakoś ludzi zachęcić Sucha propozycja nic nie da.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  7. #96
    Podczaszy Awatar KapitanKatana
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    697
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    No to zachęciłeś. Ja już bym wolał zrobić moda o wczesnym średniowieczu.

  8. #97
    sadam86
    Gość
    Mapa ma jeden poważny minus, nacja na wyspie - AI Medka niezbyt to ogarania, i albo ta nacja nigdzie się nie ruszy, albo będzie potęgą bo komp desantu nie zrobi i jej nie podbije, no chyba że będzie mieć połączenie lądowe w stylu jak to w podstawce między kontynentem a Wyspami.

    Chyba, że dasz inne AI niż podstawkowe, 14 frakcji to też mało, inne mody fantasy wykorzystują prawie limit, więc na tym polu nie podołasz z konkurencją.

  9. #98
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    No musiałbyś, ale pisklak z koroną jest słodki.

    Porywasz się z motyką na słońce, poszukaj jakichś poradników na twc, poćwicz, zrób jakieś mniejsze mody a potem bierz się za coś takiego. Nie mówiąc już o tym, że zespoły tworzą takie mody przez lata.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  10. #99
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Ale nie musiałeś tego wszystkiego usuwać, teraz temat wygląda nieładnie, a i zdania zaczynamy z wielkiej litery.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Podobne wątki

  1. Śmieszne propozycje dyplomatyczne
    By grattz in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 19:42
  2. Kampania - Małżeństwa (Propozycje Komputera)
    By obcy6661 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-02-2011, 00:10
  3. USPRAWNIENIA RTW - propozycje?
    By ottoman in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 18:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •