Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 72

Wątek: Czarna lista

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Cały klan PW. Szkoda ze Polacy zachowuja sie jak skonczone chamy.
    Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna i dzieci nas zwyzywaly.
    No coz - neo wpływa na ludzi.

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Witam.Dzisiaj na mp natrafilem na takie cos.


    20 jednostek , sama gwardia, max exp. Wie ktos gdzie, i czy mozna to zglosic

  3. #13
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    sprubuj steama no i na forum totalwar.com
    CA z reguły nie robi krzywdy oszustom, ale może się zainteresują

  4. #14
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Pan Talib

    Jak bedzie na ETW, to radzę wyjsc z gry.

    Multi etw zeszlo na psy...

    Cytat Zamieszczone przez Hetman
    To wy jeszcze gracie na pkt ^^ przecież to lamerstwo, każdy się spina i oszukuje ile wlezie. Grajcie chłopaki na nor rank a zobaczycie, że gra bardziej przyjemna

    aha i jak ustalacie zasady i gość powie ok a nawet frakcji nie zmieni tylko ma Austrię to kikować bez zastanowienia bo na pewno nic nie zmienił

    edit: na ranku zazwyczaj spotykamy też userów, którzy jak dostają srogo to odłączają kabla od neta i podłączą go spowrotem to- właśnie robi desynchro
    Wchodze do gry, gosciu pisze ,ze 5 units no art. Dobra biore i gram, a on wychodzi z cala armia i pisze na chacie "hahaha"

    Albo inna sytuacja, gosciu mial z 8 mozdziezy ja z 4 i stalismy tak...powiedzialem, zeby podszedl i nie bede walil z art, on mi napisal ,ze "ma czas" Dobra po jakies godzinie wchodze znow do tej bitwie i armie caly czas stoja. Ostroznie zaatakowalem go i wygralem. Po minucie napisal mi "ze zasnal przed kompem" no ludzie...albo gralem z gosciem 2 razy no i gralismy 3 rewanz. Stracilem godzine czasu, gdyz walilem go artem [on mnie rakietami] myslalem ,ze gra. Jak sie spostrzeglem ,ze kolejny usnal przed kompem o 21 to zaatakowalem. Wynik



    Nie wiem, czy jest sens jeszcze grania w multi...jak gram 2v2 np. to zawsze znajdzie sie noob ktory rozwali gre np. ostatnio bylem w teamie z gosciem gral Osmanami i zrobil mass piechoty z mieczami [cos na dż] zaatakowal Francuzow zabil z 400 i poległ...przy malych lagach walczylem z 2 wrogimi armiami i przegralem.
    Strata czasu...

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    V for Vendetta
    Max 2 art. On zabral ze soba 4. Zeby bylo smieszniej, sam ustawial regoly.

  6. #16
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    110
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Widac nie tylko G.Medusy tak robią






  7. #17
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Cytat Zamieszczone przez krook
    Cały klan PW. Szkoda ze Polacy zachowuja sie jak skonczone chamy.
    Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna i dzieci nas zwyzywaly.
    No coz - neo wpływa na ludzi.
    Ja jestem z PW w sumie byłem bo ten klan umiera śmiercią naturalną. Do władzy dopchało się 2 oszołomów i widać tego skutki. Trochę mi smutno słyszeć te słowa. Nie wydaje mi się jednak by tak zareagowali. Ta opowieść jest wyraźnie naciągana, by nie powiedzieć wyssana z palca, i teraz muszę bronić honoru, a przynajmniej jego resztek, mojego klanu. I jestem naprawdę wzburzony tym co tutaj piszesz. Przepraszam ale ja przedstawię Ci moją wersję wydarzeń. Graliście sobie jakąś grę. PW wygrywało i nagle padła gra, nie wiem czy wy zcrashowaliście czy co? PW podejrzewając was o to "oszustwo" jeśli mogę to tak nazwać, lekko zdenerwowani wypomnieli wam to. Wy z nienawiści jaką niewątpliwie pałacie do klanu, który was by pokonał postanowiliście ich oczernić na tym oto forum. I moim zdaniem takie niepotwierdzone historie na forum powinno się udowodnić screenem lub filmikiem. Jeśli moja hipoteza okaże się prawdziwą, a wydaje mi się, że tak, to naprawdę zbłaźnicie się, stracicie honor i szacunek. Pozwól, że zacytuję twoje słowa w nieco przeobrażonej wersji, która pasuje do tej sytuacji. "No cóż - przegrana wpływa na ludzi." No cóż. Myślę, że to was można by umieścić na czarnej liście. Najłatwiej obrazić kogoś kto nie będzie się bronić. No cóż. Teraz dodam Cię do czarnej listy.
    Gracz:krook
    Zachowanie: kłamie, rzuca bezpodstawne oskarżenia, wyzywa. Jeśli go spotkacie i myślicie, że z nim wygracie radzę walnąć mu kicka bo jak przegra zcrashuje i was oczerni. Cóż tyle ode mnie. Pozdrowienia dla klanów, które umieją się zachować! Hektor!






  8. #18
    voitek
    Gość

    Re: czarna lista

    Cytat Zamieszczone przez .:PW:.Hektor
    Cytat Zamieszczone przez krook
    Cały klan PW. Szkoda ze Polacy zachowuja sie jak skonczone chamy.
    Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna i dzieci nas zwyzywaly.
    No coz - neo wpływa na ludzi.
    Przepraszam ale ja przedstawię Ci moją wersję wydarzeń. Graliście sobie jakąś grę. PW wygrywało i nagle padła gra, nie wiem czy wy zcrashowaliście czy co?
    Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    867
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: czarna lista

    Ja bym sie nie napinal Hektor - krook jest znany nie od dzis Przyklad z autopsji:
    Gra 3v3, SC vs random, zaczynamy, ja w centrum po lewej jakis psychiczny sojusznik ktory zaczyna naparzac do mnie z unikornow piszac na czacie monotonnie "Time to die" :? Rozwala mi 1/3 armii po czym opuszcza gre. Pisze wiec ze to nie ma sensu dalej, rehost itd., na co krook sie oburza, ze nie mam honoru, ze wszedlem do gry z klanowiczami i powinienem zostac do konca nezaleznie od okolicznosci itp. zostalem wiec do konca niech ma satysfakcje z wygranej 3 armii przeciw 1,5, niech tam ma kolejna gwiazdke - szkoda nafty na dyskusje z tego typu gosciem.

  10. #20
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: czarna lista

    Wracając do twojego klanu Hektorze, to nie oszukujmy się - większość członków naszej ekipy ma już swoje lata i nie da się obrażać przez byle kogo, a jak lider klanu słyszy teksty o obciąganiu to przepraszam bardzo, ale nie będę miał absolutnie żadnej ochoty grać z kimkolwiek z was, w dodatku z tego co wiem, większość moich współklanowiów też.

    Dzisiaj ktoś z PW wbił do nas do gry i też zaczął sypać szczeniackimi tekstami, jaki to ma sens? Nie wróżę wam niczego dobrego, jeżeli nadal będziecie się tak zachowywać - a w sumie już i tak macie przyklejoną łatkę, mówiąc kolokwialnie, gówniarzy, więc szczerze mówiąc nie widzę dla tego klanu ratunku.

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czarna Lista
    By Joopiter in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 339
    Ostatni post / autor: 26-10-2016, 16:36
  2. Zgłoszenia na Czarną Listę
    By Joopiter in forum Kolegium
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 28-02-2014, 19:37
  3. Biała/Czarna Księga
    By polakma in forum Tawerna
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 12-08-2013, 22:16
  4. Czarna lista
    By Maharbal in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 188
    Ostatni post / autor: 07-12-2010, 15:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •