Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 72

Wątek: Czarna lista

  1. #31
    Stolnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    941
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    [WARCHIEFS]little wolf - wszedł do bitwy historycznej jako atakujący. Na początek nazwał mnie i mojego partnera camperami , tchórzami . Jego partner był normalny wiedział , że to oni atakują i zaatakował ale sam na dwóch nic nie zdziałał. Tymczasem ten kolega stał sobie w miejscu wysyłając na pomoc jedynie szaserów , którzy btw strzelali w plecy jego towarzysza. Pod sam koniec bitwy gadał , że jest 2vs1 i dalej nie atakujemy itd po czym wyszedł sobie z bitwy.
    [-TotalWarRebel-]

  2. #32
    Stolnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    941
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Bluecher67- zasady max 5 light wziął 8 i jeszcze głupio na każde pytanie dot . czemu wziął tyle lekkiej , zasady były takie i takie itd. odpowiadał albo what ? . Stał w miejscu a mnie razem z kolegą gracze z AG zgnietli w 3.
    [-TotalWarRebel-]

  3. #33
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: czarna lista

    Widocznie nie rozumiał slangu albo angielskiego. Takich graczy wyrzuca się z gry na wstępie Po co nerwy sobie szarpać.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  4. #34
    Stolnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    941
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Nie byłem niestety hostem. Jeśli chodzi Ci o light inf , że to slang to tylko ja tak napisałem , host napisał max 5 100-125 I chyba rozumiał bo jedyną rzeczą jak napisał oprócz ? było 4x125. Robił z siebie jeszcze niewiniątko , że było max 5 a on wziął 4 Szkoda , że zapomniał o 4 fizylierach.
    [-TotalWarRebel-]

  5. #35
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Teraz w RTW gra na multi sporo oszołomków, którzy niby zgadzają się na CWB nawet im jeszcze przed bitwą tłumaczę nie używając żadnych skrótów ani slangów oni i tak wezmą armie wbrew zasadom. Niestety takich graczy nie da się praktycznie wytropić bo zmiana nicka w RTW jest tak banalna. Np. ostatnio miałem "przyjemność" zmierzyć się z 20 oddziałami egipskich rydwanów łuczniczych. Ów gracz po tym jak stracił 2 oddziały wyszedł z gry. Najgorsze w tym wszystkim było, że grałem Kartaginą i nawet nie było mowy o zastrzeleniu paru. Jakoś jednak udało mi się wygrać ale taka bitwa to tylko strata czasu. Jeszcze z "popularnych" sposobów na łamanie zasad da się wyróżnić:
    -branie Miast Greckich i tworzenie n00b box'ów ze Spartan wokół onagerów.
    -branie Kartaginy i spamowanie sacred bandem i słoniami
    A jeszcze co do oszołomów. Ostatnio coraz częściej zdarza mi się zostać zwyzywanym za złamanie zasad CWB za wzięcie 7-8 oddziałów kawalerii bo przecież zasady CWB pozwalają wziąć 6. Ludzie grają na tych durnych zasadach w gry 31k i się tak nauczyli i co zrobić. Ja teraz mam ferie i jednak rano trudno spotkać jakiś przyzwoitych graczy, którzy będą chcieli ze mną zagrać.






  6. #36
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Ja z kolei podam dwa nicki graczy z którymi grałem w STW2. Początkowo miałem na to zlew szczerze mówiąc, ale skoro ja gram z gościem o randze 10 i nie wychodzę to inni też mogliby spróbować: pierwszy delikwent: Mr.Troll (przed nickiem miał jeszcze jakieś oznaczenie rodu - M chyba), drugi fajansiarz: canarion_sur. W obydwu przypadkach wyjście z gry tuż po tym jak usłyszałem o "glorious victory" dla mnie. Nie polecam, omijać!!!!

  7. #37
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Ishida Mitsunari - skur---l wyjątkowo niegodny tego nicka, grał armią złożoną z samych weteranów na terenie Daisezutzan. Rozwaliłem mu jego kawalerię, więc uciekł na czerwoną kreskę u góry mapy. Miałem jeszcze 4 oddziały jazdy z yari, 2 samurajów z no-dachi, 2 samurajów z yari i 3 samurajów łuczników, natomiast ten szwab (wnioskuję po nazwach weteranów) 4 kataniarzy i 3 samurajów łuczników. Ucieczka na kreskę trochę mnie rozeźliła, ale wiedziałem że rozjadę go kawalerią. Kiedy już wszystko ustawiłem i moja kawaleria rozpoczęła szarżę, dupek wyszedł z gry.

  8. #38
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Panowie kolejny kandydat - co przykre z naszego rodu!!!! - {DuReX} Mushashi ranga 7 - Podczas bitwy całkiem miła rozmowa - czekałem na gościa dwie minuty bo poszedł się wysikać bez zajmowania pozycji. Ustawił się na wzgórzu - zaczął ostrzał rakietami. Moje wojska atakowały pod górę, straciłem generała - ale miałem w odwodzie konnicę, która załatwiła sprawę. Niestety gracz opuścił bitwę po stracie wszystkich wojsk. Proszę założyciela rodu Barsę o usunięcie tego gracza. Dla mnie wstyd...

  9. #39
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Strasznie denerwujące jest gdy trafia mi sie jakis noob co ma niski level i spamuje ashigaru. Rozwalam go armią o połowe mniejszą a ten sie odłącza. Pare razy nawet słyszałem, że jestem oszustem bo zaatakowałem go z flanki ukrtyą kawalerią

  10. #40
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Włocławek
    Postów
    860
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: czarna lista

    Mi własnie gracze >5 gwiazdek nigdy nie wychodzą, najbardziej denerwuja mnie szoguni ktorzy maja tych gwiazdek 10, ktorzy wychodza z gier zeby sobie nie psuc statystyk. Dodam w tej chwili od siebie
    1.Kupfernickel -leaver
    2. Furious -leaver a na dodatek straszny ku*as
    3. *WAR*Manfred Wasp (OSNAZ) - leaver

    A najgorsze jest to, że tacy gracze pozostają bezkarni, co z tego ze znajde ich konto na steamie, skoro ich nawet zwyzywać nie moge nie majac ich w znajomych
    Nie pomagam na pw

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czarna Lista
    By Joopiter in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 339
    Ostatni post / autor: 26-10-2016, 15:36
  2. Zgłoszenia na Czarną Listę
    By Joopiter in forum Kolegium
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 28-02-2014, 18:37
  3. Biała/Czarna Księga
    By polakma in forum Tawerna
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 12-08-2013, 21:16
  4. Czarna lista
    By Maharbal in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 188
    Ostatni post / autor: 07-12-2010, 14:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •