Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105

Wątek: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

  1. #11
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    454
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    Wiele takich scen zapamiętałem

    tak jak już wymienił Aquila, scena końcowa Mafii - http://www.youtube.com/watch?v=6ZOva3GL ... re=related
    w samej grze było mnóstwo scen które zostają w pamięci.

    scena z gry Condemned: Criminal Origins przy której prawie zaliczyłem zgon, grając w słuchawkach ok godziny 1:30, szok serce to mi tak napier... jak nigdy - http://www.youtube.com/watch?v=07y0kwM0 ... re=related

    scena końcowa z System Shock 2, odgłosy podczas walki zabijają - http://www.youtube.com/watch?v=2YP4qgWqfbo

    fajnych scen jest jeszcze cała masa z gier z serii Medal of Honor czy Call of Duty i innych ale narazie nie mam czasu więcej poszukać.

  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    Zakończenie "Wiedźmina", wyjście z lochów w Oblivionie - szok o jaki przyprawiła mnie grafika tej gry, oraz wolność jej świata (i niezbyt przyjemny szok gdy zrozumiałem jaki stary jest mój komp) był niepowtarzalny.
    Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać. - E. Hemingway'
    http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - wpisujcie się!

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    2 bitwy w Medieval2 (obie Polską):
    -moja armia ok. 800, Niemców z 3 razy więcej.moich zostało niecała setka, Niemców więcej ale złamali się i uciekli. Szarże kusznikami, desperacka obrona, to było to.
    -obrona Konstantynopola - przeważające siły wroga, na końcu zostaje mi z 40 włóczników plus może z 20 jakiejś jazdy na głównym placu. Szarże jazdy na wroga stłoczonego w wąskiej uliczce. Ostatecznie miasto obronione

    Shogun - obrona pewnej prowincji 4 tury pod rząd grając klanem Ueasugi. Nie muszę chyba wspominać, że wróg miał sporą przewagę liczebną.
    Ogromne bitwy w Medieval 1 :]
    Z FPS to np. Call of Duty 4 oraz MW2 za super atmosferę, która uwielbiam no i fabułę. Crysis - atak na port, bitwa pancerna, ostatnia misja na lotniskowcu. A kurde było tego pełno w FPS'ach Pierwsze 2 CoD'y itd.
    PES - ile to razy zwycięski gol padał w ostatniej akcji meczu, tak w singlu jak i multi.
    Itd, itd, itd.


  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    Age of Empires- właściwie wszystko w tej grze jest warte zapamiętania- od walki statku z katapultą gdzie gracz może umiejętnie omijać spadające głazy, następnie awans do następnej epoki, jaka radość gdy ma się dostęp do lepszych jednostek. No i te ludziki budujące nasze państwo, może się przyśnić w nocy.
    Rome TW- pierwsza wygrana bitwa z przeważającym liczebnie wrogiem. Pamiętam też jak kawalerią partyjską (słonie + katafrakci) w sile 450 ludzi rozniosłem 4 armie rzymskie w sile ponad 8000 wojaków.

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    A ja tak z bardziej współczesnych Mass Effect 1 i 2. Z jedynki misja na Virmire, pamiętam że długo się zastanawiałem czy zostawić Ashley czy Kaidana. Ostatecznie padło na tego drugiego...
    Z dwójki Suicide Mission podczas której cały czas bałem się czy wszystko poulepszałem ostatecznie, czy ktoś z drużyny (do której strasznie się przywiązałem) nie zginie, czy w końcu Shephard nie zginie. Na szczęście wszystko wyszło, ale jak zobaczyłem napisy końcowe to odetchnąłem i zorientowałem się że jestem cały spocony z emocji.
    [center:2e058xr9][/center:2e058xr9]

  6. #16
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Miasto z Twierdzą Boyen
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    Jest taki jeden moment kiedy w Star Wars: KotOR [spoiler:240i3dl6]dowiadujesz się, że jesteś tym o którym wszyscy mówili największy wróg republiki czyli Revan, i dowiadujesz się tego od swojego byłego ucznia Malaka. Piękny moment, jak grałem pierwszy raz to szczena w dół i biłem brawa przed kompem dla twórców.[/spoiler:240i3dl6]

    Taki moment to również akt II w Gothicu 2 kiedy powracamy do Górniczej Doliny, która to była główną areną Gothica I. Wszystko jest spalone, zniszczone i tylko sobie przypominałem jak to wyglądało w jedynce eh... piękne wspomnienia .

    Również zapadł mi w pamięć obraz mojej Polski w medku I, kiedy to spełniłem swoje marzenie i stworzyłem swoje imperium od Renu do granicy mapy na wschodzie.'

    Ogólnie chyba moje wspomnienia i obrazy będą podobne do waszych w końcu większość z nas grała za młodu w serie TW, Diablo, Gothica, TES'a, jakieś gry z serii SW, Mafia, GTA, CoD, MoH, Heros(zwłaszcza pamiętna II i boska III), AoE, Settlers, EU. Jest tego mnóstwo, aż dziw w ile człowiek tytułów grał .

  7. #17
    voitek
    Gość

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    O tak, zakonczenie obu czesci Mass Effect bylo naprawde mocne, szczegolnie, ze w obu tytulach jest mistrzowski soundtrack

    SPOLER

    Mass Effect 1 : http://www.youtube.com/watch?v=gtBbwtY6ROo - Tyle patosu to jeszcze w zadnej grze nie widzialem

    Mass Effect 2: http://www.youtube.com/watch?v=Fn6hFZ9j ... re=related - Dla tych, ktorzy ogarniaja potege Suwerena z pierwszej czesci a nie grali w dwojke(i nie boja sie spoilerow) polecam zwrocic uwage na ostatnie 10 s filmiku

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    Cały KOTOR miał boską fabułę, a ten zwrot akcji był jednym z najlepszych ever. Jednak oba ME wgniotły mnie w fotel filmowością dynamiką zdarzeń. Dodam jeszcze Baldura 2, z którego najbardziej zapamiętałem misję w Czarowięzach, jakoś tak mi do gustu przypadła(wogóle całego go zapamiętałem, tyle razy tę grę męczylem ;p)
    [center:2e058xr9][/center:2e058xr9]

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    Nareszcie jakiś porządny temat.

    1. Wysadzenie mostu w CoD: UO
    2. Desant przez Wołge w CoD1
    3. Misja na samolocie w UO

    Wszystkie z CoDa, bo te gre najlepiej zapamiętałem z wszystkich

  10. #20
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Moment z gry który najbardziej zapamiętałeś/łaś

    W MTW zebrałem do krucjaty ponad 40 000 żołnierzy

    Counterstrike - 1) mając 1hp zabiłem 5 terro. To nie były boty.

    2) Na as_oilrig zabiłem w 15 sekund 8 z 10 antyterrorystów.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Który mod lepszy
    By husaria98 in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 21:02
  2. Mod na który czekacie?
    By Qn'ik in forum Empire
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-07-2012, 19:45
  3. Który mod najlepszy?
    By chudolf in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-06-2012, 19:19
  4. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 14-05-2010, 21:38
  5. Który DLC lepszy?
    By KLAssurbanipal in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-01-2010, 12:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •