Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Grupa C

  1. #21
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Grupa C

    Pozwolisz, że swoją ręką już ja sam pokieruję Czasz na rozegranie meczy było, aż nadto. Wraz z przedłużką minął dnia 17. Taka samo jak Ty, tak samo jak ja nie zmuszę nikogo do rozegrania meczy już niejako "poza konkursem". Wszelkie mecze, które trwały już po zależały w dobrej gestii przeciwników. Jeżeli nie zostałyby rozegrane wynik prawdopodobnie byłby podobny jak tutaj. Każda grupa była rozpatrywana indywidualnie, tak, aby ewentualne rozstrzygnięcia miały jak najmniejszy wpływ na końcową rozpiskę, więc nie mają one na siebie bezpośredniego przełożenia. Oceniam po tym co widzę na forum. O całej zaistniałej (?) sytuacji informujesz 19 maja, po deadline i po przedłużce. Skąd mam wiedzieć, że z kolei właśnie teraz nie kombinujesz, Twoje serce i Twoje sumienie. Skoro piszesz, że mogłeś podać wyimaginowany wynik i lepiej byś na tym wyszedł (niekoniecznie)? A postawa przeciwnika, jeżeli to prawda, to cóż... każdy pomyślał już po swojemu.

    Na dzień deadlinu nie było ustalone żadnego konkretnego tematu co do czasu rozegrania meczu.
    Wystarczyłoby napisać w deadline czemu jednak mecz nie został rozegrany. Prawdopodobnie.
    Niestety wszystkim nie dogodzę. Dla mnie najlepiej by było, jakby gracze rozgrywali mecze od początku turnieju a nie od końca. Stąd problematyczne często decyzje, których wcale nie chciałbym podejmować.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa C

    Cytat Zamieszczone przez Amrod
    Pozwolisz, że swoją ręką już ja sam pokieruję
    Aż strach pomyśleć Już dwa razy musiałem ją naprostować, bo błądziła po omacku

    Cytat Zamieszczone przez Amrod
    4. Jako pierwszy, Atakującym jest gracz, który ma w nicku najniższą literę w alfabecie (A atakuje Z). W drugiej - Atakującym jest drużyna przeciwna.
    Cytat Zamieszczone przez Marcumar
    Proponuję wtedy ilość zdobytych punktów w grupie jako kryterium, tak jak w Golden Sword
    Cytat Zamieszczone przez Amrod
    To mamy zagwozdkę, kto tu pierwszy jest, bo wynik bezpośredniego meczu to również 1:1. Kolejność graczy zostanie ustalona wg. alfabetu.
    Cytat Zamieszczone przez Marcumar
    Proponuję w takim wypadku grać jeden mecz na trawiastej bez eliminacji frakcji, ustalanie czegokolwiek za pomocą alfabetu jest średnio fajne.
    W słowie "jakość" zgubiliście ostatnią literkę

    Teraz napiszę na forum to, co być może zostało już między wierszami powiedziane, ale tylko wnikliwi forumowicze mogli wyciągnąć jakieś wnioski dotyczące aktywności klanu SK. W weekend 7-9 maja miałem/mieliśmy sporo czasu na grę, lecz również parę zaległych meczów 3v3. Czekaliśmy na Niesia, aby dał sygnał do gry, odmawiając zapytaniom innych graczy o 1v1, gdyż klan jest na pierwszym miejscu. Niestety, nie doczekaliśmy się, a w poniedziałek się okazało, że Nieś wycofuje się ze wszystkich turniejów i w ogóle z TW. Gdyby ogłosił to wcześniej, nie mielibyśmy tych problemów - akurat u mnie wyglądało to w ostatnim tygodniu tak, jak napisałem w tym temacie w poniedziałek 10 maja, więc nie mów mi Amrod, że nie przewidziałem sytuacji. Dlatego właśnie Andreuse musiał wycofać się z turnieju i dlatego Feld rzutem na taśmę we wtorek dogrywał mecz.

    Nie wiem, co i komu chcecie udowodnić tym werdyktem, wiem natomiast, że albo mniej lubicie Arkona, albo bardzo lubicie Krooka
    O mnie się nie martwcie - przemyślałem wczoraj parę rzeczy. Nieś ma rację - po co się użerać bez sensu na steam i forach, rodzina jest najważniejsza. To mój ostatni turniej na org.pl, zagram go do końca, bo ZAWSZE grałem do końca WSZYSTKIE turnieje, do których się zapisałem.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Grupa IV
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 08:59
  2. Grupa III
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 08:57
  3. Grupa II
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 08:53
  4. Grupa V
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 20:12
  5. Grupa E
    By feldmarshal in forum Grupa E
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-04-2010, 00:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •