Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Grupa C

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa C

    Witam!

    Najbardziej pasuje mi po 15 i w okolicach 19.
    Mój steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198004596752/

    Czekam na zaproszenia, mój xfire: gameman121212

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa C

    Prośba do adminów: w weekend nie mam czasu zagrać (praca), więc proszę o przedłużkę na nie rozegrane spotkania.
    Prośba do moich szanownych przeciwników: często ja i mój przeciwnik mamy problemy z połączeniem się, rozegranie bitew bez posiadania hamachi jest wtedy niemożliwe. Prosiłbym więc o zainstalowanie hamachi z podanego linku:
    http://hamachi.brothersoft.com/hamachi1.0.1.3
    Program zajmuje 880 kb, jest prosty w obsłudze i gwarantuje połączenie. Wypróbowałem już 4 razy, za każdym razem działa bez zarzutu.
    Oszczędzi nam to sporo czasu.
    Bitwy mogę zagrać w środę po 20 oraz w czwartek po 20:30. Są to jedyne moje terminy w tym tygodniu. Fajnie byłoby zagrać najwięcej, jak się da. Kto kiedy może? Na Steam też oczywiście będę szukał.

  3. #13
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Re: Grupa C

    Ok dziś zainstaluje hamachi i zobaczymy - ostatnio miałem problemy z połączeniem właśnie przez hamachi - ale wyjdzie w praniu

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa C

    Grenadier to Rotmistrz? Bo coś nie widzę jego ID.

    Ja już mam Hamachi ;].

  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa C

    Grenadier (Rotmistrz) wycofał się z turnieju.

  6. #16
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Grupa C

    to już wszystkie mecze chyba zakończone szkoda tego 0 - 0 miedzy marcumarem a gamemanem bo jak zwykle amrod zrobiles abym trafil jak najgorzej...tym razem poslales mnie nawet do brato-bojczej walki...(na złość mi to amrod robisz? )

  7. #17
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Grupa C

    Za te nieprzespane noce

    Z GRUPY C awansują:
    1. pop517 - 15 pkt
    2. Marcumar - 14 pkt

    Gratulacje i powodzenia!
    the Sun and the Moon and the end of all time

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa C

    Czemu 0:0?
    Po pierwsze to ja założyłem temat, po drugie napisałem już tydzień temu, że proszę o 1-2 dni przedłużki, bo weekend z racji pracy mi kompletnie wypadł, po trzecie byłem w czwartek przed deadlinem cały wieczór i pół nocy, po czwarte podałem terminy po deadline wraz z godzinami - nie ma dnia, kiedy nie mógłbym tego rozegrać (też już przed tygodniem pisałem :!: ), po piąte byłem wczoraj cały wieczór do północy, z Popem zagrałem, Game Man się nie stawił... - wyraźnie widać, po czyjej stronie była większa wola rozegrania tego meczu.
    Proszę zatem o weryfikację werdyktu, a ja w międzyczasie postaram się złapać Game Mana na steam (zresztą nicka zmienił - zwie się teraz gromaniak).

    EDIT. Teraz jest 20:10, jestem na steam, ale kolega jest offline - nie mam szans zagadać.

    EDIT. Kolega się pojawił, ale nie chce ze mną dziś grać. Głową muru nie przebiję, aby zagrać potrzebna jest dobra wola obu zainteresowanych.

  9. #19
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Grupa C

    Faza grupowa trwała 3 tygodnie, temat został założony na dzień przed końcem tej fazy. Od staranności uczestnika winna zależeć chęć rozegrania meczu jak najwcześniej niż liczyć na problematyczne i często niemożliwe z różnych przyczyn rozegranie meczu przed końcem terminu. Zapobiega to jakiejkolwiek możliwości zaplanowania meczu i dostosowania czasu wolnego i pracy. Termin przedłużki wynosił jeden dzień. Mecz nie został rozegrany. Organizatorzy podejmują decyzję (w kwestii przedmiotowej) wyłącznie na podstawie tego co widać na forum. Na forum widać natomiast tylko zdawkowe informacje i to bez wskazania konkretniejszego terminu czy dojścia do ustalenia kiedy mecz będzie rozegrany. Poza tym, obaj gracze podali, terminy już po deadline, co jest trochę dziwne, zważywszy, że termin po przedłużeniu kończył się w poniedziałek, 17 maja.

    Nie widzę powodu do zmiany wyniku. Tym bardziej przyznania walkower, którejkolwiek ze stron. Obie zachowywały milczenie do ostatnich chwil turnieju.


    ---
    A tak poza konkursem, czy ma to jakieś znaczenie? Obaj awansowaliście i obaj trafiacie na równie silnych przeciwników
    the Sun and the Moon and the end of all time

  10. #20
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa C

    Co to za roznica, kiedy zostal zalozony, juz na poczatku zeszlego tygodnia pisalem, jak sytuacja bedzie wygladac. Zreszta spojrz Amrod, kto go zalozyl. Nie da rady zagrac meczu, gdy druga osoba tego nie chce - moj przeciwnik wprost mi to wczoraj powiedzial, a na moja uwage, ze dostalismy walkowera napisal, ze to git i skonczyl rozmowe. Mysle, ze nawet jakby nam sie w poniedzialek udalo spotkac, rozmowa wygladalaby tak samo.
    A gdyby Pop rowniez powiedzial, ze mu sie nie chce? to co? tez byloby 0:0?
    Powiedz Amrod z reka na sercu komu bardziej zalezalo na meczu. Prawda, ze krzywdzacy ten werdykt?
    Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze gdybym wczoraj napisal, ze zagralem z nim w poniedzialek i przegralem, lepiej bym na tym wyszedl niz teraz ale nie znize sie do tego poziomu.
    Mecz Felda z Milanosem zostal zagrany we wtorek i uwzgledniony, czemu my nie dostalismy przedluzki? bo przeciwnik sie nie odezwal? jak mam go niby do grania zmusic? Watpie, czy wroci na forum, napisal mi, ze juz w Napoleona nie gra.
    Prosze o zmiane decyzji.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Grupa IV
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 08:59
  2. Grupa III
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 08:57
  3. Grupa II
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 08:53
  4. Grupa V
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 20:12
  5. Grupa E
    By feldmarshal in forum Grupa E
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-04-2010, 00:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •