Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 205

Wątek: Przeróbka polskich jednostek

  1. #31
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    75
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    Niestety nie mam już miejsca w pliku tekstury. Chyba wykorzystam ten drugi zaproponowany przez ciebie wariant dla drużyny książęcej, razem z kolczugą i zbroją łuskową.

    EDIT

    Poprawiona lamelka w grze (zwężone i pomniejszone blaszki):


  2. #32
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    78
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    Mam monitor 27 cali a i tak niedowidzę Daj jakieś fajne zbliżenie i może ujęcie przy ładnej pogodzie, bo obecne shooty strasznie ciemne są i detal ginie w cieniu.

  3. #33
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    75
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    Lepiej?:



    BTW - przeciętny gracz nie będzie w stanie zrobić takiego zbliżenia bez użycia Cinematic Editora.


    EDIT

    Nowa jednostka - Myśliwi:








  4. #34
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    O, ci też fajni. A hawty też są ok. Najmniej to mi ci drużynnicy piesi w tych kaftanach skórzanych moze sie widzą, z karacenem czy bez. Juz ciekawsi i bardziej w typie polskim wydają mi sie ci ruscy z podstawki - gdybym ja miał sobie wybierac modele. Tarczowników i tych tu "dziadów borowych" bym brał

    "Jak poczytasz trochę więcej Frehy, to się przekonasz, że nie wszystko co ludzie ubierają na imprezy średniowieczne jest historycznie poprawne. Zaś Stara Baśń to chyba taka luźna dywagacja o początkach państwa Polan."

    Frecha - Nie znam typa ale wiem ze autor "luźnej dywagacji" uchodził przynajmniej w swoim czasie za badacza starych dziejów nie tylko Polan. Zresztą kto by sie przejmował jednym typem którego nawet nie znam To gra ma byc a nie studium etnograficzne. A jeden autor z pewnoscią nie moze byc w tych sprawach wyrocznią bo przecież kazdy podrecznik, kazda ilustracja powstaje wreszcie w oparciu o jakis materiał badawczy. Liczy sie ogólne wrazenie i wyobraźnia kiedy trzeba odtwarzac ze zmurszałych artefaktów. Kazdy ma legioniste jakiego sobie wyobraził. A coz dopiero woja którego nie zobaczy na Kolumnie Trajana. Swoją droga ci w tych kaftanach zwłaszcza w pierwotnej wersji tez słabo współgrali z MOIM wyobrazeniem staropolskiego wojownika. Ale czepiac sie fantazji thrashing_mad na rzecz mojej fantazji nie widze powodu zwłaszcza zas narzucania swoich koncepcji. Sam sobie zrób Silesian_Noble to bedziesz miał takich jakich chcesz A za sugestie wszyscy zapewne bedziemy wdzieczni

    "chafty" poprawiłem tylko, nigdy nie haftowałem

  5. #35
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    75
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    O, ci też fajni. A chawty też są ok. Najmniej to mi ci drużynnicy piesi w tych kaftanach skórzanych moze sie widzą, z karacenem czy bez. Juz ciekawsi i bardziej w typie polskim wydają mi sie ci ruscy z podstawki - gdybym ja miał sobie wybierac modele. Tarczowników i tych tu "dziadów borowych" bym brał
    Będzie jeszcze nowa jednostka - właściwa 'Drużyna Książęca', lepiej opancerzona, elitarna i wyglądająca bardziej na popularne wyobrażenie o 'drużynie'.

  6. #36
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    78
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    O, ci też fajni. A chawty też są ok. Najmniej to mi ci drużynnicy piesi w tych kaftanach skórzanych moze sie widzą, z karacenem czy bez. Juz ciekawsi i bardziej w typie polskim wydają mi sie ci ruscy z podstawki - gdybym ja miał sobie wybierac modele. Tarczowników i tych tu "dziadów borowych" bym brał
    Jeśli chcesz być poważnie odbierany, to radzę bardziej się wysilić w konstruowaniu zdań
    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    Frecha - Nie znam typa
    Widać że nie czytałeś tego wątku, a do dyskusji radośnie się włączasz...
    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    ale wiem ze autor "luźnej dywagacji" uchodził przynajmniej w swoim czasie za badacza starych dziejów nie tylko Polan.
    Że niby Kraszewski? Porównujesz stan wiedzy o wojskowości polskiej z XIXw z tym obecnym XXI wieku?
    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    Zresztą kto by sie przejmował jednym typem którego nawet nie znam
    Ło Jezu, czasem milczenie jest złotem.
    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    To gra ma byc a nie studium etnograficzne.
    Gra osadzona w realiach historycznych. Gdyby nam na nich nie zależało, to pewnikiem Trashing by sobie nie zaprzątał głowy robieniem nowego rostera dla Polski.
    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    A jeden autor z pewnoscią nie moze byc w tych sprawach wyrocznią bo przecież kazdy podrecznik, kazda ilustracja powstaje wreszcie w oparciu o jakis materiał badawczy. Liczy sie ogólne wrazenie i wyobraźnia kiedy trzeba odtwarzac ze zmurszałych artefaktów. Kazdy ma legioniste jakiego sobie wyobraził. A coz dopiero woja którego nie zobaczy na Kolumnie Trajana.
    W moim odczuciu Ty sam nie wiesz co piszesz. Widzę że nie masz bladego pojęcia o wojskowości polskiej doby średniowiecza, ale z pozycji mentora silisz się na dobre (?) rady.
    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    Swoją droga ci w tych kaftanach zwłaszcza w pierwotnej wersji tez słabo współgrali z MOIM wyobrazeniem staropolskiego wojownika. Ale czepiac sie fantazji thrashing_mad na rzecz mojej fantazji nie widze powodu zwłaszcza zas narzucania swoich koncepcji.
    A co ukształtowało twoje wyobrażenie staropolskiego wojownika? XIX wieczne powieści Pana Kraszewskiego?
    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    Sam sobie zrób Silesian_Noble to bedziesz miał takich jakich chcesz
    Zamierzam, choć raczej w odległej przyszłości, gdy ma wiedza historyczna i umiejętności graficzne będą odpowiednio wysokie.
    Cytat Zamieszczone przez turkopol
    A za sugestie wszyscy zapewne bedziemy wdzieczni
    Człowieku strasznie dziwnie (nielogicznie) konstruujesz zdania. Coś mi się wydaje, że jesteś dopiero w trakcie edukacji języka ojczystego (podstawówka? gimnazjum?, aaa może Stara Baśn to była lektura w szkole? ).

  7. #37
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    'Ło Jezu' Zdecydowanie czasem milczenie jest złotem - nie odpowiem nic. Widze ze autorytet nam sie trafił. Dla mnie 'ło jezu' to dopiero zalatuje siarą a 'nie znam typa' jest wielce stylowe jako dojrzały wynik ewolucji ludzkiej mowy na przestrzeni dziejów - "de gustibus coś tam coś tam..." jak mówił cezar przekraczając jakąs rzeke Przeciez półzartem pisałem Sil i 'prawie ze' dyplomatycznie, tonem swobodnej gawedy i nie całkiem nie na temat a Ty tylko potwierdzasz fakt ze jakby Trasch cie sluchał to by w zimie w trampkach chodził. Nie stawiajmy go w niezrecznej sytuacji wiec 'dajesz mi teraz Ty wiazanke' a ja juz puszczam mimo uszu bo słaby z Ciebie dyskutant za to wielce mowny 'fajter' Jakbyś nie grzebał tyle w starych klamotach to znałbyś lepiej nowomodne wypasione trendy stylistyki literackiej Bez obrazy Powazni ludzie argumentują 'ty chyba z gimu jesteś' a nie tak jak Ty tam masz to skopane Najwieksze autorytety nauki z dziedziny 'zbrojnictwa wojskowego' za ostateczny i miazdzacy argument w dyskusji obieraja 'ło jezu jak Ty w ogole do mnie piszesz'

  8. #38
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    116
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    I co teraz obaj macie zamiar zaśmiecic ten temat flamem?
    PS. Co do jednostek to są najlepsze jakie widziałem pod Medievala II. Życzę powodzenia odwalasz kawał dobrej roboty.

  9. #39
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    Pytaniem wymuszasz mój spam - nie ja juz nie zamierzam tu smiecić, chyba ze ten post Cie ugryzł i napiszesz mi ze zeby mnie rodzice schowali do szafy

  10. #40
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    75
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Przeróbka polskich jednostek

    Jazda Pancerna:






Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. przeróbka medievala
    By czacha77 in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-08-2013, 18:30
  2. przeróbka medievala 2 total war i inne
    By Setherial in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-04-2013, 14:17
  3. odblokowanie legionow polskich i innych jednostek polski
    By creative2 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2012, 16:08
  4. Rok polskich zwycięstw - zapraszam na inscenizacje
    By KLAssurbanipal in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 21:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •