Człowieku ale chyba siedzisz już od kilku lat nad tym modowaniem a nie zaczynasz się w to bawić poważnie w wieku 25 lat. Więc nie wypychaj mnie do tego z łaski swojej ok.

No czyli jednak ktoś nad tym modem pracował to dlaczego nie można dopracowac tego o czym ty sam pisałeś Chodzi mi o to tylko :

UWAGI:
1. Tak bardzo chciałem urozmaicić armie rebelianckie, że nie wystrzegłem się oddziałów - duchów. Są one widoczne, ale mimo to wybaczcie.
2. Brakuje wielu unitcardów. Nie bijcie. Nie potrafię ich zrobić.
3. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na Ciężkozbrojnych Włóczników dostępnych w armii Nowogrodu na starcie, gra wyrzuca do pulpitu. Mimo to jednostka prawidłowo wyświetla się w czasie bitew - wspomniany bug nie przeszkadza w rozgrywce.
O nic więcej stary. W czym problem nie masz numeru do tych kolesi przecież jak masz materiały to podesłać jednemu czy drugiemu i usunie te rzeczy które sam wymieniłeś w Uwagach i gitara. Gdzie jest problem ?

Czy ty naprawdę nie rozumiesz że nadgryziona bułka nie jest tak atrakcyjna jak bułka w całości że się tak posłużę metaforą bo już nie mam siły ci tłumaczyć. Ale widzę że nie trafię do twojego rozumowania więc już nie próbuję. Tak wszystko jest cacy po za tym że w punkcie 1 2 i 3 Uwag wywala do pulpitu ale przecież nie bądźmy drobiazgowi co nie? Typowo Polskie podejście do rzeczy. Kończę tą dyskusję bo widzę że gadał dziad do obrazu a Obraz do niego ani razu. Nara.