Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 99

Wątek: Download i informacje o modzie.

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download i informacje o modzie.

    Człowieku ale chyba siedzisz już od kilku lat nad tym modowaniem a nie zaczynasz się w to bawić poważnie w wieku 25 lat. Więc nie wypychaj mnie do tego z łaski swojej ok.

    No czyli jednak ktoś nad tym modem pracował to dlaczego nie można dopracowac tego o czym ty sam pisałeś Chodzi mi o to tylko :

    UWAGI:
    1. Tak bardzo chciałem urozmaicić armie rebelianckie, że nie wystrzegłem się oddziałów - duchów. Są one widoczne, ale mimo to wybaczcie.
    2. Brakuje wielu unitcardów. Nie bijcie. Nie potrafię ich zrobić.
    3. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na Ciężkozbrojnych Włóczników dostępnych w armii Nowogrodu na starcie, gra wyrzuca do pulpitu. Mimo to jednostka prawidłowo wyświetla się w czasie bitew - wspomniany bug nie przeszkadza w rozgrywce.
    O nic więcej stary. W czym problem nie masz numeru do tych kolesi przecież jak masz materiały to podesłać jednemu czy drugiemu i usunie te rzeczy które sam wymieniłeś w Uwagach i gitara. Gdzie jest problem ?

    Czy ty naprawdę nie rozumiesz że nadgryziona bułka nie jest tak atrakcyjna jak bułka w całości że się tak posłużę metaforą bo już nie mam siły ci tłumaczyć. Ale widzę że nie trafię do twojego rozumowania więc już nie próbuję. Tak wszystko jest cacy po za tym że w punkcie 1 2 i 3 Uwag wywala do pulpitu ale przecież nie bądźmy drobiazgowi co nie? Typowo Polskie podejście do rzeczy. Kończę tą dyskusję bo widzę że gadał dziad do obrazu a Obraz do niego ani razu. Nara.

  2. #12
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Download i informacje o modzie.

    Skryptowania nauczyłem się samodzielnie właśnie na poprawianiu mapy WWMWE... I kontynuuję to tak, bo innych rzeczy nie umiem, bo nigdy nie byłem grafikiem czy malarzem.

    No czyli jednak ktoś nad tym modem pracował to dlaczego nie można dopracowac tego o czym ty sam pisałeś Chodzi mi o to tylko :
    1. Nie ma teksturera. Nic nie wywala do pulpitu.
    2. Nie ma grafika. Również nic nie wywala do pulpitu.
    3. Tego nikt nie potrafi rozwiązać. Jednostka działa, pojawia się na mapie bitewnej, jej bliźniaczka również działa, więc nikt nie wie gdzie leży problem. Nie klikać jej na mapie i tyle.

  3. #13
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download i informacje o modzie.

    No rozumiem że ty tego możesz nie umieć przecież ja nie mam pretensji o to do ciebie.
    Ale przecież więcej osób robiło te pracę jak powstawał mod czyż nie ? To dlaczego tak się dzieje że gdy nagle coś trzeba jeszcze dokończyć to potem okazuje się że nie ma grafika malarza czy skinera? Ja tego nie mogę zrozumieć. Nie mam do ciebie pretensji że ty nie potrafisz czegoś bo nikt nie jest alfą i omegą stary ja to rozumiem. Tylko że powinienneś mieć jakieś wsparcie w tych pracach.
    To nie jest tylko przypadek tego moda że nagle ludzie się rozpływają i nie ma komu robić mówiąc kolokwialnie bo zostaje jedna osoba która wszystkiego nie ogarnie. Co zrozumiałe.
    Dobra nie ma co wałkować tematu ok. Sorry że może naskoczyłem tak na ciebie ale jak któryś raz z rzędu czytam że ludzie najpierw robią coś a potem nagle zespół sie rozpada a mod zostaje umówmy się jednak że nie dokończony a potem nie ma komu tych prac dokończyć. To jest to sytuacja która mnie osobiście denerwuje. Bo tak jak napisałem kilka postów wyżej dla mnie zespół pracuje tak długo dopóki gra czytaj mod jest możliwie dopięty na ostatni guzik a więc wszystkie rzeczy są na miejcu ikonki postaci też to samo jest w TGAW2 tam też jakoś tych ikonek nie zrobili więc nie jest to twoja wina. Ale sam fakt takich niedociągnięć irytuję. Tak samo jak irytuje gdy CA daje wersję która na dobrą sprawę jest właśnie takim niedorobionym modem tj z Empire.
    Ok. Peace. Ale sam przyznasz mi rację że można się wkurzyć jak pewne rzeczy powtarzają de facto różne nie wiem jak to się u was nazywa klany moderskie czy zespoły jak zwał tak zwał.
    Pozdro.

  4. #14
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Download i informacje o modzie.

    Nie przyznam, bo to mod wydawany za darmo, a nie gra. Ściągnęło go ponad ponad 100 osób i nie zgłaszają oni pretensji. A brak ikonek to detal i nie psuje zabawy z bitew i strategii na mapie. Założeniem miała być poprawa Kampanii Krzyżackiej, aby była przyjemniejsza i cel został osiągnięty. Gdyby nasza mała ekipa czekała jeszcze na grafika, to poprawy Kingdoms nigdy byśmy się nie doczekali.

  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download i informacje o modzie.

    Wiem że jest za darmo ale ja dając ten przykład miałem na myśli mechanikę zachowania inaczej pewną mentalność ludzi a to już jest zbieżne w obu przypadkach. Ok może i się czepiam ale zachodnie ekipy też nie są aż tak ogromne a mogą zadbać o szczegóły. Bo szczegół czyni moda smaczniejszym hehe. Ok. Dzięki za mimo wszystko dość ciekawą wymianę opinii.

    Tak czy inaczej życzę owocnej pracy chociaż w pojedynkę to raczej trudna sprawa będzie. A zapytam się z innej beczki na koniec bo mnie to ciekawi jako że lubię polskie mody (mimo że narzekam bo nie lubię braku dokładności)
    Czy planujecie mówię w bezosobowo bo rozumiem że trzeba do tego większej ilości osób. Ale czy planujecie jakieś pracę w najbliższym czasie nad jakimś kolejnym modem pod Miedka II ?

  6. #16
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Download i informacje o modzie.

    Ponieważ nie da się stworzyć moda w kilka osób, dlatego Rayoken zbiera coś na kształt puzzli. Zrobił przepiękną mapę Europy Wschodniej, wyprosił zgodę od kilku ekip na użyczenie jednostek i gdyby nie awaria komputera, to teraz pewnie byśmy już te jednostki do moda ładowali. Ja zaś czekam na zakończenie tych prac, aby móc zaskryptować mapę. Jeśli ekipy Magyar Mod, Tsardom, Rusichi i kilku innych nie zawiodą, to może coś z tego będzie.

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=144354

  7. #17
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download i informacje o modzie.

    Może nie w temat ale nie dało by się z tego zrobić takiego swoistego dodatku do większych modifikacji jak SS lub DLV, bo wasz projekt poprawia Polskę a o to wielu graczom najbardziej chodzi

    Fan Wiedźmina
    Fan Historii
    Fan Metalu
    Fan Wielu innych rzeczy

    "Pamiętaj wszystko co powiesz może odwrócić się przeciwko tobie"

  8. #18
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Download i informacje o modzie.

    Zapytaj Burrka i Vondagara czy udostępnią ekipie SS swoje jednostki.

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Download i informacje o modzie.

    witam .. mam problem .. więc tak, wszystko mi działa tylko nie bitwy .. jak włącze automatyczne roztrzygnięcie to jest ok ale jak chce sam zagrać bitwe to wywala do windy .. ;/ zrobiłem wszystko jak w instrukcji, usunąłem te trzy pliki, ale za każdym razem te pliki same się tworzą na nowo bo jak mnie wywali i wchodze w data/text to tam są znowu te pliki co je przedtem usunąłem .. i map.rwm też sie nowy robi .. zawsze jak usune, włącze gre i jakomś bitwe to mnie wywala .. i zawsze te pliki są na nowo ;/ jest jakaś rada? z góry dzięki

  10. #20
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Download i informacje o modzie.

    Te pliki mają się od nowa pojawić w oparciu o nowe dane. Wklej tu plik system.log po wywaleniu, a zobaczymy. Każda bitwa tak wywala? Każdą nacją?

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Kingdom - informacje i download
    By HellVard in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 03-10-2017, 10:28
  2. Informacje o epoce
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-04-2013, 14:46
  3. Informacje turniejowe
    By Markus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 11:33
  4. Podstawowe Informacje o modowaniu E:TW i N:TW - PORADNIK
    By Salvo in forum Poradniki do Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 08:23
  5. Pytania. Uwagi. Informacje!
    By {{B-S}}SpartaN in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-05-2010, 18:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •