Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 139

Wątek: Peninsular War - dodatek do NTW

  1. #21
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    99
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Nie wyłącze aktualizacji bo aby grac trzeba to sciagnąc. Mam pudełkową wersje gry tak btw. I to nie jedyny problem z ich aktualizacjami bo czesto nie sa kompatybilne z modami i cos sie zaczyna jebac. Powinna byc mozliwosc aby grac bez sciagania dodatku, którego sie nie kupi. Jednostki pomine bo wiele nie zajmuja. A ściaga się z różna szybkoscia. zalezy jak trafisz. Mi sie gigabajt ściagał w 2 godziny. Czyli akurat gdy miałem wolny wieczór i chcialem sobie 3 godziny pograc. To jest irytujace - uwierzcie.

    A co do kapitalizmu to w większości wypadków bywa uczciwy. Jest reklama, jest kuszenie, jest marka, ale dostaje sie dobry produkt bez chamskiego wyciagania kasy i podłych wałów. Tu czegos takiego nie ma. Bo dostaje sie taka sobie kampanie albo DLC - kilka teksturek i cyferek. Bo czym jest ta kampania ? Mała mapa (modyfikacje z med2 z reguły dawaly większą mapę niż największa w wanilii), 30 nowych unitów (z czego 2/3 będzie tym samym co w podstawce, ale troche zmienione aby były jednak inne. . . nie oszukujmy sie - woltyzerowie to woltyzerowie, szaserzy konni to szaserzy konni) i 3 nowi agenci. Fajnie to wygląda, ale na papierze. W praktyce nic przesadnie ciekawego poza tymi agentami. Mody dawały więcej. Dawaly nowe większe mapy, dużo więcej unitów i co najwazniejsze - lepszy gameplay. . . ale tego nie widac na screenach więc w nowym dodatku bedzie ta sama kaszana co w NTW. Czyli ostrzał z 1 szeregu i desanty całych armii z jednego slupa. . . . ekstra.

  2. #22
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Dla mnie to nie są zwykłe cyferki i teksturki, ja się interesuję epoką i jarają mnie różnice w kolorze guzików. Złotówka za unit to dla mnie dobry układ, wiadomo, też bym wolał wszystko za darmo. Za to kampania pewnie będzie nudna i sztampowa jak wszystkie do tej pory, ale ja akurat nie gram kampanii zbyt często.

  3. #23
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    99
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    No cóż. Mam przykrą wiadomośc. Też sie jaram epoką. Ale dla mnie akurat najistotniejszy jest realistyczny gameplay - czyli to aby to wyglądalo na bitwe z epoki np. aby strzelali z 3 szeregów, aby nie było desantów z jednego slupa calych armii. Mundury też są ważne, ale na 2 miejscu. Mnie po prostu irytuje taki złozony fakt. Konkretnie, że CA odbiera fanom możliwości kompleksowego modowania gry, monopolizując tą funkcje dla siebie, a jednoczesnie nie potrafi zrobic żadnego fajnego dodatku (moda), których miodnosc mozna by było porównac z takimi tuzami swiata moderskiego jak RTR, Third Age, Broken Crescent czy nawet wykonany przy bardzo skromnych mozliwosciach modowania The Rights of Man. Zamiast tego wydaje po kilka unitów albo jakies małe kampanie typu warapth czy teraz to - małe to, skromne, bez zmienionego gameplaya. Za to szum duży. No i ostatecznie - każda za te dodatki płacic, a nawet kiedy nie chcemy ich kupic i tak musimy je sciagac co moze nam zepsuc instalke moda i zabrac czas na partyjke kiedy specjalnie w celu jej rozegrania włączamy steama.

    Jesli dla was to pikus to ok.

    Dla mnie byłoby ok gdyby albo kod był bardziej otwarty tak aby mozna było modowac mape kampani, albo gdyby te ich dodatki trzymały chociaz 2/3 poziomu modow z medka 2. Ale nie dosc ze będzie ich maks 2, to jeszcze beda nedzne i płatne. Już prędzej dalbym 1o euro za The Rights of Man do ETW czy NTW.

    W ogóle troche zabiło mnie stwierdzenie kumpla z którym gram kampanie, że zastanawiał sie czy nie kupic za 10 euro baterii konwentu (tzn kodu który mozna kupic na ebayu). Fajna jednostka. . . ale 10 euro ? Moze dobrze zarabia. Fakt faktem, ze na The Rights of Man 2 ta bateria jest za darmo i to od od razu jako wyprodukowany unit w armii francuskiej. I nie jest to jedyny unit bo są też np huzarzy. I to jest git. Dodatkowe unity (mundury), ale nie tylko bo jeszcze polepszony gameplay. brakuje mi jeszcze nowej mapy. . .

  4. #24
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    No tak, ale to temat o dodatku, tudzież o kwestii DLC, a nie o wadach gry. Ostrzał jednym szeregiem, transport armii slupem, itd. to są zasady, jakie stworzyli programiści i projektanci gry, bo tak uznali za stosowne, a nie dlatego, że im się to opłacało. Po prostu nie są nieomylni. Dobrze tylko, że w NTW jednak nie ma tak okrutnie dużo do poprawiania, jak w MTW2. Vanilla MTW to była gra w gruncie rzeczy dziecinna i wręcz infantylna. Broken Crescent robił (i robi nadal) z niej dzieło sztuki, gra na poziomie bitewnym zmieniła się nie do poznania. Wtedy żadne DLC nie dorównałoby temu modowi. NTW-owy TROM2 zmienia nieco mniej, a mimo to sporo, żeby nie powiedzieć wystarczająco. Nawet on jednak wykorzystuje DLC.

  5. #25
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 949 podziękowań w 505 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Są jakieś inne informacje oprócz tego filmiku i krótkiego opisu zmian?
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #26
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    154
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    "Gra jest w systemie Steam i wiedziałeś o tym, kiedy ją kupowałeś na co się decydujesz."
    no cóż gram w TW od Shoguna i nie widziałem jeszcze żadnej podobnej gry na jako takim poziomie. Więc jaki miałem wybór z tym steamem, żaden.
    A mam inernet z limitem więc nieraz sobie poklne.
    Tak apropos, podczas instalacji napoleona ściągnąłem ten zasrany gigabajt przez telefon.

  7. #27
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Nie będzie się nikt dostosowywał do Polski, która jest internetowym trzecim światem. W porównaniu z tym, to nawet w autostradach jesteśmy potęgą. Ale jak mówię, wszystko ma swoje zady i walety.

  8. #28
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 949 podziękowań w 505 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Macie już jakieś screeny nowych jednostek?
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #29
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Cytat Zamieszczone przez Palaiologos
    Dla Ciebie gówno, dla nas nie. Każdy gra, jak lubi. Gra jest w systemie Steam i wiedziałeś o tym, kiedy ją kupowałeś na co się decydujesz. Ja kupiłem grę w sklepie, a nie mogłem w nią zagrać, bo musiałem czekać kilka dni do premiery, takie już uroki Steama. DLC ściągał mi się chyba z godzinę na 1MB internecie, 2 dni to ściągałeś go chyba telefonem komórkowym. Czy moderzy zrobili by coś lepszego, gdyby mogli? Niekoniecznie, ale pewnie tak. Ale CA nie miałoby kasy, za którą tworzy już nową grę. Kapitalizm bywa okrutny, ale trzeba się z tym pogodzić.
    Brednie fakt że ktoś kupił grę w systemie steam nie znaczy że twórcy mogą zapychać mu komp DLC w które nie może grać jeżeli nie może zabulić albo nie che zabulić forsy. Fakt że gra wymaga steam nie znaczy że albo mam się godzić na ściąganie DLC których nie kupiłem ale zrezygnować z patchy i multi. To mogłoby nawet pewnie podejść pod jakiś kodeks karny czy coś. Prawda jest taka że DLC jest znienawidzone przez większość graczy niezależnie czy sobie mogą pozwolić na zakup kliku jednostek za 10 złotych czy nie. Tylko że ludzie grę i DLC i tak kupią a nie pomyślą żeby nie kupić i pokazać że została przekroczona pewna granica.

  10. #30
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Kodeks Karny? O czym ty mówisz? Ściągasz patcha umożliwiającego ci grę z osobami, które kupiły DLC. To jest dodatkowy content gry, masz wiele możliwości blokady ściągania patchy. Nie kupiłbym DLC, gdybym nim nie mógł grać ze wszystkimi. Chyba mało kto by to wtedy kupił. Łącze zapychałem sobie tak samo, jak ci, którzy nie zapłacili.

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ulubiony dodatek
    By Lwie Serce in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 12:30
  2. Angielski dodatek
    By koszters in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 14:56
  3. Dodatek Królestwa.
    By Quassarano in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-09-2010, 15:07
  4. Dodatek nie działa :/
    By Ziemniak in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 18:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •