Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Wątek: Ulubiony fastfood

  1. #61
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubiony fastfood

    Nie jadam często, ale jak już zamawiam, to syto.
    Jestem w najwyższej formie fizycznej!
    "Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje."

  2. #62
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubiony fastfood

    Ja jestem wielkim maniakiem pizzy. Często bywam w Warszawie i jakoś nigdy nie korzystałem z warszawskich pizzerii. Pewnie dlatego, że ich nie znam i nie wiem, gdzie jest dobrze, a gdzie źle. Do tej pory jadłem tylko Dominium, która bardzo mi smakowała (ale byłem wtedy tak okrutnie głodny, że ocena ta nie jest obiektywna. Znane są mi też inne sieciówki, tzn. Telepizza i Pizza Hut - no i Da Grasso, którą mam u siebie i nie lubię. I teraz pytanie: Jakie są naprawdę godne polecenia pizzerie w Warszawie? Wolałbym unikać jakichś super-drogich knajp kuchni włoskiej...
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  3. #63
    Lena
    Gość

    Re: Ulubiony fastfood

    Czik, jeśli napotkasz pizzerię o nazwie "Gruby Benek" koniecznie spróbuj ich jedzonka. Pizza jest po prostu genialna i lepsza niż nawet ta z Da Grasso

  4. #64
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubiony fastfood

    Mam u siebie. Nie lubię. Jadłem 4 razy (także w lokalu) i dostaję na zmianę raz obrzydliwą pizzę, raz dobrą. A i tak nawet ta "dobra" pizza ustępuje wielu, które jadłem. Główny atut to otwarcie do późnych godzin w weekendy.

    Do tego są strasznymi bejami bo każą mi płacić 3 zł za dostawę.

    Nic co jadłem nie przebiło siedleckiej Verony. Fakt, że jej znany w całym mieście epicki sos pomidorowy jest już mniej epicki, niż kiedyś, ale dalej są najlepsi. Do tego to jedyna pizzeria, z której zamawiałem w miarę często i ani razu mnie nie zawiedli (raz trochę "sucha" pizza im wyszła, ale to się nie klasyfikuje ). Żeby porównać ją z Benkiem zrobiłem eksperyment, bo skomponowałem w Benku pizzę o identycznych składnikach, jak moja ulubiona z Verony, której smak znam na pamięć (jadłem ją już kilkadziesiąt razy). Była dobra, ale nie aż tak dobra, jak pierwowzór. Czyli dalej poszukuję.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  5. #65
    Lena
    Gość

    Re: Ulubiony fastfood

    Hmm... u mnie w Olsztynie mają genialną pizzę. Zawsze na grubym cieście, z dużą ilością dodatków i stosunkowo w szybkim czasie. Widocznie co lokal to inaczej

  6. #66
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubiony fastfood

    Nostalgia: kiedyś w Siedlcach była pizzeria Modena. Dało się za zamówioną pizzę zapłacić 11 zł i najeść się we 2 osoby. Mieli tylko 1 rozmiar pizzy, ale 3 grubości ciasta - zawsze brałem grube, żeby się najeść. Dzieciak byłem i teraz pewnie zjadłbym całą sam, ale i tak byłbym happy.. Tak to muszę płacić około 2 razy więcej żeby swój głód zaspokoić.

    Fakt, że mam 1 pizzerię gdzie jest dobra pizza w sporym rozmiarze za 16 zł, ale tak mi się już tamtejsza przejadła, że straciłem ochotę na zamawianie stamtąd.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  7. #67
    Lena
    Gość

    Re: Ulubiony fastfood

    No to w Benku pizza jest droższa... Aczkolwiek mają niezłe promocje, bo do 15 duża pizza kosztuje 16 zł, a w poniedziałki do wieczora drugą taką samą dostaje się za 2 zł.

    Kiedyś chodziłam do takiej małej, olsztyńskiej pizzerii, ale wraz z większą ilością klientów zaczęli tracić na jakości. Tak samo było z Da Grasso - kiedy zaczęli mówić, że na pizzę trzeba czekać godzinę, przerzuciłam się na coś innego.

  8. #68
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubiony fastfood

    Mam urazę do Da Grasso. Mam tam zniżkę duża w cenie małej. I w związku z tym zawsze jak tam jem to nie udaje mi się kończyć. A jak zamawiam to dostaję po godzinie, zimną, pogiętą i niedobrą.

    W benku są jakieś tam promocje, po których ceny są nawet ludzkie... Ale ja tam nie lubię czegoś takiego. Wolę jak jest prosto i uczciwie, gdzie ceny w menu są stałe i płaci się zawsze tyle ile jest napisane + złotówka za pudełko.

    W ogóle rozmiar pizzy kłamie. Otworzyli u mnie ostatnio pizzerię gdzie jest największa pizza w mieście. No super, zamówiłem tą mega dużą, i wychodzi że głodnym porządnie będąc to ja tą suer mega największą sam mogę zjeść! Cieniutkie i suche ciasto, cienka wasrstwa dodatków. Powinni podawać masę pizzy .
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  9. #69
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubiony fastfood

    To moze polecicie jakas pizzerie w Wawie ? gdzies gdzie pizza jest tak jak prawdziwa, na cienkim ciescie, a nie na placku...

  10. #70
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubiony fastfood

    http://rozkoszpodniebienia.pl/
    http://www.rimini.pl/
    Ja nie byłem, ale kumpel zachwala .
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. Ulubiony dodatek
    By Lwie Serce in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 11:30
  2. Ulubiony użytkownik
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-01-2014, 00:27
  3. Ulubiony użytkownik
    By Marat in forum Nagrody forumowe 2012
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 14:03
  4. Ulubiony użytkownik
    By Lena in forum Nagrody forumowe 2011
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 17:11
  5. Ulubiony klan
    By Raku in forum Shogun & Mongol Invasion
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 19:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •