Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Spqr

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    marian_reforms SPQR 8.0

    Witam, mam prośbe... czy ktoś mógłby mi wskazać w którym pliku powinienem szukać mozliwości wyłączenia marian_reforms, zainstalowałem mod SPQR 8.0 i nie wiem gdzie teraz tego szukać. Chcę mieć możliwość gry prefesjonalnymi oddziałami - czyli kohortami, pretorianami etc od samego początku (oczywiście wraz z rozbudową miast) bez czekania na te marian_reforms .
    Pytam o te reformy, ponieważ teraz mając SPQR nie wiem kiedy są, jakie wymagania muszę spełnić. Ulepszyłem miasto do najwyższego poziomu i nic, a przecież w Rome TW, po "wbiciu" miasta na najwyższy poziom następowały "marian_reforms"

    PS wiem, że można w pliku export_descr_buildings ręcznie zmieniać każdą jednostkę, ale starsznie długo to trwa, dlatego pytam czy jest jakiś szybszy sposób.

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SPQR

    Da radę wyłączyć te wszystkie wojny by ich rzym nie miał na samym stracie.

  3. #13
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    311
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SPQR

    Pobrałem i zaintalowałem mam wersje 1.5 wiec nic nie ściągałem i mi niby coś tam jest ale nie idze włączyć. W czym problem?

  4. #14
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: SPQR

    Cytat Zamieszczone przez polakma
    Pobrałem i zaintalowałem mam wersje 1.5 wiec nic nie ściągałem i mi niby coś tam jest ale nie idze włączyć. W czym problem?
    Ja mam problem ze zrozumieniem twojego pytania, że niby zainstalowałeś moda i nie chce się odpalić..Tak? Jeśli chcesz żeby ktoś ci pomógł, opisz swój problem w miarę poprawnie w j.polskim Pozdrawiam

  5. #15
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    311
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SPQR

    Cytat Zamieszczone przez BlackWood
    Cytat Zamieszczone przez polakma
    Pobrałem i zaintalowałem mam wersje 1.5 wiec nic nie ściągałem i mi niby coś tam jest ale nie idze włączyć. W czym problem?
    Ja mam problem ze zrozumieniem twojego pytania, że niby zainstalowałeś moda i nie chce się odpalić..Tak? Jeśli chcesz żeby ktoś ci pomógł, opisz swój problem w miarę poprawnie w j.polskim Pozdrawiam
    Dobrze więc. Pobrałem z linku podanego na poczatku. przeczytałem instrukcje zainstaluj patche 1.3, 1.5 ale ja miałem romka 1.5 więc nic nie ściagałem zainstalowałem w folderze z gra. teraz wystarczy tylko wlanczyć włanczam ale wszystko jest po staremu. wiec sprobowałem wyszukaj i SPQR ale nie bylo ikonki startu tylko zdjecie ikonki i nie moge wlanczyc to samo mialem ze wszystkimi modami great ancient world, roma surrecum żadnego mi się udało. więc wiecie jak rozwiazac problem z modem SPQR?

  6. #16
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: SPQR

    Masz oryginalną wersję kopii Czy gdzieś zassałeś ?

    Ps. Postaraj się stawiać przecinki i kropki i jakoś konstruować zdania, gdyż nadal nie łapię do końca w czym tkwi twój problem, a zgaduję na podstawie tego co napisałeś ...

  7. #17
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    311
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SPQR

    Mam złotą edycję ebaya po angielsku ale to pikuś chodzi mi o mod. Więc napisać szczegółowo wiem że, marnuje twój czas ale mi na tym zależy.

  8. #18
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: SPQR

    Ściągnij moda z tego http://www.gamefront.com/files/17354684/SPQR_8.0.exe/ (upewnij się że dokładnie wszystko ściągnąłeś, czyli porównaj ile waży to co ci podąłem w linku do tego co ci pobrało, ma być tyle samo)
    Ale zanim zaczniesz prawidłową instalację, odinstaluj całkowicie to co masz na dysku związanego z Rome total war, zrestartuj komputer.
    -Następnie stwórz na dysku D folder RTW, wgraj do niego podstawową wersję gry,
    -po instalacji uruchom grę wejdź w ekran wyboru frakcji i wyjdź,
    -zrestartuj komputer,
    -teraz możesz wgrać SPQR poprzez kliknięcie dwukrotne na instalatorze, instalator sam wybierze prawidłową ścieżkę a będzie nią D\RTW (jeśli nie, sam pokieruj ścieżkę)
    Po skończonej instalacji, po prostu wchodzisz w ikonkę tą na pulpicie która jest skrótem do podstawowej wersji Romka(Rome total war 1.5v).Gdyż teraz ona będzie tym która odpala SPQR.

    PAMIĘTAJ ŻE SPQR NIE WSPÓŁPRACUJE Z INNYMI MODAMI GDYŻ ZAMIENIA ORYGINALNE PLIKI GRY I JESLI GO INSTALUJESZ O INNYM MODACH ZAPOMNIJ!!NAWET W PODSTAWKĘ NIE POGRASZ< TYLKO SPQR!ZROZUMIAŁEŚ?
    Pozdrawiam

  9. #19
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    311
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SPQR

    Dobrze wszystko załapałem to tak. Daje pulpit prawy nowy folder nazywam go poprostu RTW(tylko tak RTW)ok. i instaluje i mam. ok dzięki A MOŻE TO WINA TEGO ŻE W ZŁOTEJ EDYCJI JESZCZE MI SIE BARBASIAN INVASION 5NSTALUJE? A ten folder dac do D/Program Files/RTW(to folder tak?) I TAM ZAINSTALOWAC?

  10. #20
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: SPQR

    Nic nie kombinuj, wgraj RTW i BI razem(bo to jest tylko dodatek) do folderu D\RTW. Musisz po prostu w instalatorze podstawowej wersji gry, pokierować ścieżkę do nowego folderu jakim jest D\RTW :roll: , to że hipotetycznie instalator gry pokazuje ci D/Program Files to nic nie znaczy, musi być tylko D\RTW!!!. Czy ty umiesz to poprawnie wykonać? Instalacja tej modyfikacji to banał nad banałami. Niestety widzę u ciebie brak podstawowej wiedzy o działaniu najzwyklejszych programów :shock: Już ci pisałem krok po kroku, jak to wszystko masz zrobić, powtarzać się nie mam zamiaru, bardziej łopatologicznie sie nie da, a historii obrazkowych nie zamierzam ci tworzyć z prostego powodu...Nie chce mi się

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •