Strona 116 z 160 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 151 do 1 160 z 1592

Wątek: Seriale

  1. #1151
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Tu już jest pole do dyskusji, ponieważ jak wiemy sceny nie toczą się w sposób chronologiczny, tak więc Bran mógł dotrzeć do muru gdy John już wyruszył na Smoczą Skałę. Ptaszki Varysa chyba wyginęły za sprawą nowego Maestra Cersei
    Popraw podpis

  2. #1152
    Cześnik Awatar Bartolomeo
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    300
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 58 podziękowań w 39 postach
    Obejrzałem drugi odcinek, nie wiem jak rozumieć scenę z robakiem , jednak jakoś ocalił swojego ? A na poważnie to nie wiem po co ciągną ten wątek ,jest tyle innych ciekawszych rzeczy które mogliby pokazać, np.zombie Catelyn . Ale widocznie suma cycków na każdy sezon musi się zgadzać.
    Czy nie starczy, że ogród jest piękny?
    Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?
    Richard Dawkins – Bóg urojony

  3. #1153
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    No jak ocalił jak skończyło się minetą? No dla mnie też to kolejny bezsensowny wątek... nie wiem czy trudna i nieszczęśliwa miłość kastrata z kobietą jest aż tak marketingowa. Pewnie scenarzyści nie zauważyli że wdepnęli w śmieszność po sam pas.

  4. #1154
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Gdzieś tam wyczytałem, że braknie czasu na pokazywanie ważnych rzeczy a tu dostajemy całkiem długie sceny, które nic nie wnoszą. @Bartolomeo No jak widać niestety cycki ważniejsze. A i jeszcze gówniane sprawy Sama z pierwszego odcinka.

    Ale cieszmy się, że wątek żmijowych bękarcic został częściowo wycięty. W sumie to została najlepsza dupka

    Ptaszki Varysa chyba wyginęły za sprawą nowego Maestra Cersei
    Jakoś wątpię, żeby nekromancie udało się zlikwidować całą siatkę Varysa.

    Tu już jest pole do dyskusji, ponieważ jak wiemy sceny nie toczą się w sposób chronologiczny, tak więc Bran mógł dotrzeć do muru gdy John już wyruszył na Smoczą Skałę.
    Niby tak, ale to kolejny raz pokazuje, że nie DDeki nie potrafią tego serialu właściwie ułożyć. W dodatku wplatane są niepotrzebne wątki zamiast właściwie rozwijać już istniejące. Ten serial ratują już teraz sceny gdzie akcja jest mocna. Chociaż operacja wykonywana przez Sama i to przejście do jedzenia - dla mnie na plus A i nie zapomnijmy o cyckach


    Stary nick:kujon333


  5. #1155
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Cersei nic nie wie, ale o ranie zadanej Drogonowi tysiące mil dalej to już tak.
    Przecież to było dawno temu, chyba jeszcze nawet w 5 sezonie w ostatnim odcinku tego sezonu z tego co pamiętam.
    Więc te informacje miały mnóstwo czasu aby dotrzeć do Królewskiej Przystani.


    I jeszcze to, że Varys nie dowiedział się o wypłynięciu wielkiej floty z Królewskiej Przystani.
    Ptaszki Varysa chyba wyginęły za sprawą nowego Maestra Cersei
    Nie jestem pewien czy dobrze to pamiętam ale o ile się nie mylę to chyba ptaszki Varysa w Królewskiej Przystani (te dzieciaki) po zniknięciu Varysa przejął ten Maester Cersei, chyba odegrały one też jakaś rolę w znalezieniu tego zielonego ognia którym wysadzono Sept.

  6. #1156
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Przecież to było dawno temu, chyba jeszcze nawet w 5 sezonie w ostatnim odcinku tego sezonu z tego co pamiętam.
    Więc te informacje miały mnóstwo czasu aby dotrzeć do Królewskiej Przystani.
    No, ale o wydarzeniu w Bliźniakach nadal nic nie wiadomo mimo, że Arya kazała rozgadywać, że Północ pamięta

    Nie jestem pewien czy dobrze to pamiętam ale o ile się nie mylę to chyba ptaszki Varysa w Królewskiej Przystani (te dzieciaki) po zniknięciu Varysa przejął ten Maester Cersei, chyba odegrały one też jakaś rolę w znalezieniu tego zielonego ognia którym wysadzono Sept.
    Jeden z mistrzów szpiegostwa w Westeros, czyli Varys a Ty twierdzisz, że Qyburn mu zniszczył całą siatkę wywiadowczą. Nawet jakby mu przejął wszystkich to Varys i tak by ją odbudował niezwykle szybko. Bo to jest jego głównym zadaniem. Poza tym czy do zobaczenia wypływającej WIELKIEJ FLOTY potrzeba wybitnych szpiegów?


    Stary nick:kujon333


  7. #1157
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Volomir Zobacz posta
    No jak ocalił jak skończyło się minetą? No dla mnie też to kolejny bezsensowny wątek... nie wiem czy trudna i nieszczęśliwa miłość kastrata z kobietą jest aż tak marketingowa. Pewnie scenarzyści nie zauważyli że wdepnęli w śmieszność po sam pas.
    Można mniemać, że nie jedną
    Popraw podpis

  8. #1158
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Wiecie, LOGICZNE było że Varys ma bardziej rozbudowaną siatkę wywiadowczą... ale scenarzysci nie są mocną stroną tego serialu, tak samo jak ich logiczne myślenie. Do tego pokazano to tak, że można odnieść wrażenie że ptaszki zostały przejęte przez nekromante. Także nie zdziwiłbym się, jakby Varys zostal z niczym.

  9. #1159
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    A propo teorii obejścia muru przez Białych Wędrowcow o ktorym bylo pisane wcześniej:


    Znalazlem w necie cos takiego, ale nie jestem pewnien czy to nie fake (nie chce mi sie szukac i sprawdzac):

    aeebW15_700b.jpg

  10. #1160
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Wrzucę w spoiler, żeby nie było poszkodowanych cywilów

    Spoiler: 
    A propo teorii obejścia muru przez Białych Wędrowcow o ktorym bylo pisane wcześniej:


    Znalazlem w necie cos takiego, ale nie jestem pewnien czy to nie fake (nie chce mi sie szukac i sprawdzac):

    To jest chyba jakiś żart raczej. W czołówce niby jest ten zamarźnięty kawałek, ale co z tego. W ostatnim odcinku (s07e03) pokazali Pyke w czołówce a Pyke w ogóle nie było, był Wysogród i Casterly Rock, ale w czołówce nie. To, że całkowicie beznadziejnie przedstawili te 2 twierdze to już kolejna porażka.

    Zmęczeni wojną Lannisterowie też wyciągają z rękawa wielką armię a najbogatsza kraina, która praktycznie nie uczestniczyła w wojnie nie potrafi obronić swojej stolicy.

    Euron kolejny raz wszystko wie, pływa z szybkością 1000 węzłów chyba, Varys dalej gówno wie. Postać Eurona w tym sezonie jednak jak dla mnie wygrywa wszystko w tym sezonie.

    Littlefinger stara się cały czas coś powiedzieć a Sansa go gasi w 5 sekund... to jest jakieś nieporozumienie. A nie sorry znowu rzuca jakieś rady aby korzystać z każdej okazji

    Cersei rzuca argumentem, że Żelazny Bank stracił na handlu niewolnikami przez Dankę. Co z tego, że Żelazny Bank w takim procederze raczej nie uczestniczy

    Dwie wielkie bitwy (oblężenia) pokazane w minutkę.........

    A i jeszcze jedno. Flota Eurona wyposażona w jakieś katapulty do miotania płonących kul... na okrętach.
    Sprzęt oblężniczy przy obleganiu Casterly Rock - drabiny, ale tu można wybaczyć bo tajemne przejście. Oblężenie Wysogrodu - ktoś w ogóle widział jakiś sprzęt?


    Stary nick:kujon333


Strona 116 z 160 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118126 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Filmy, seriale, książki, muzyka w 'shogunowych' klimatach
    By Kyuzo in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 28-06-2016, 14:16
  2. Seriale sensacyjne lat 80.
    By KLAssurbanipal in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-04-2010, 22:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •