Strona 120 z 160 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 191 do 1 200 z 1597

Wątek: Seriale

  1. #1191
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    No skoro Jamie był głównodowodzącym to musiał się trzymać centrum swej armii a nie dowodzić tyłami. Od tego mógłby być Dikon, lub Bronn. Po za tym bezsens aby dowódca otaczał się słabszymi zdemoralizowanymi oddziałami.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  2. #1192
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Bardzo podobał mi się ostatni odcinek Gry o Tron, Dany w końcu pokazała jaja (nie tylko smocze ) spaliła zdrajców Tarllych jak na to zasługiwali. Powrót Gendrego też na plus. Cała wyprawa za mur trochę ryzykowna bez koni, bo nie wiem jak to złapanie martwiaka miałoby wyglądać ale przekonamy się niedługo. Swoją drogą bardzo ciekawa drużyna się Nam utworzyła, jestem ciekaw ilu z nich dotrwa do końca odcinka. Obstawiam, że Thoros i Dondarrion polegną, obstawa tego "wozu" również. Mam nadzieję, że zły koniec nie spotka Tormunda.
    Popraw podpis

  3. #1193
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Bardzo podobał mi się ostatni odcinek Gry o Tron, Dany w końcu pokazała jaja (nie tylko smocze ) spaliła zdrajców Tarllych jak na to zasługiwali.
    Szkoda, że tak szybko Randyll z Dickonem odpadli. W ogóle Tarly najpierw poleciał na obietnice zostania namiestnikiem południa a potem gada jakieś bzdety o tym, że idzie za Cersei bo ona jest z Westeros - jak dla mnie trochę zniszczyli tę postać
    Powrót Gendrego też na plus.
    Davos dobry tekst o wiosłowaniu. Ciekawe ile osób oglądających serial wie po kim Gendry ma zamiłowanie do młota.
    Cała wyprawa za mur trochę ryzykowna bez koni, bo nie wiem jak to złapanie martwiaka miałoby wyglądać ale przekonamy się niedługo. Swoją drogą bardzo ciekawa drużyna się Nam utworzyła, jestem ciekaw ilu z nich dotrwa do końca odcinka. Obstawiam, że Thoros i Dondarrion polegną, obstawa tego "wozu" również. Mam nadzieję, że zły koniec nie spotka Tormunda.
    Żeby wyruszyć w drogę musisz zebrać drużynę.

    Wstawić umarlak zamiast murzyn i masz


    Edit: No i Jon ma legalne prawa do tronu. Większe niż Danka
    Ostatnio edytowane przez Presidente ; 15-08-2017 o 10:01


    Stary nick:kujon333


  4. #1194
    Asuryan
    Gość
    Wczoraj była premiera "The Defenders" czyli Daredevil & Luke Cage & Jessica Jones & Iron Fist. Przed chwilą skończyłem oglądać pierwszy sezon (za jednym ciągiem obejrzałem wszystkie 8 odcinków), zarwałem co prawda na to nockę, ale wcale nie żałuję

  5. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  6. #1195
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Wczoraj była premiera "The Defenders" czyli Daredevil & Luke Cage & Jessica Jones & Iron Fist. Przed chwilą skończyłem oglądać pierwszy sezon (za jednym ciągiem obejrzałem wszystkie 8 odcinków), zarwałem co prawda na to nockę, ale wcale nie żałuję
    Ja narazie tylko jeden odcinek z braku czasu ale zapowiada sie fajnie

  7. #1196
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach

  8. #1197
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Oglądałem jakieś recenzje ostatniego sezonu gry o tron i nie wiem co się tak podniecają, że niektórzy wiedzą, że John Snow to John Targaryen czy jak to się pisze, przecież ja książki czytałem gdzieś w czasach pierwszego sezonu i już wtedy to z nich wywnioskowałem.

  9. #1198
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Oglądałem jakieś recenzje ostatniego sezonu gry o tron i nie wiem co się tak podniecają, że niektórzy wiedzą, że John Snow to John Targaryen czy jak to się pisze, przecież ja książki czytałem gdzieś w czasach pierwszego sezonu i już wtedy to z nich wywnioskowałem.
    To prawda - tym się nie ma co podniecać akurat. Ważniejsze jest to, że w serialu podali, że Jon jest legalnym Targaryenem a nie bękartem Targaryenów. Poza tym niektórzy jeszcze nie wierzą, żę Jon jest Targiem Twórcy ostatnio rzucili nawet tekstem, że Jon nie jest podobny do Neda. Co z tego, że w książce było jak wół, że z dzieci Starków to Jon i Arya miel najbardziej "starkowe" rysy twarzy

    Wczoraj była premiera "The Defenders" czyli Daredevil & Luke Cage & Jessica Jones & Iron Fist. Przed chwilą skończyłem oglądać pierwszy sezon (za jednym ciągiem obejrzałem wszystkie 8 odcinków), zarwałem co prawda na to nockę, ale wcale nie żałuję
    Jeśli jest tak samo marny jak Iron Fist to nawet tego patykiem nie tknę.


    Stary nick:kujon333


  10. #1199
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presidente Zobacz posta
    To prawda - tym się nie ma co podniecać akurat. Ważniejsze jest to, że w serialu podali, że Jon jest legalnym Targaryenem a nie bękartem Targaryenów. Poza tym niektórzy jeszcze nie wierzą, żę Jon jest Targiem Twórcy ostatnio rzucili nawet tekstem, że Jon nie jest podobny do Neda. Co z tego, że w książce było jak wół, że z dzieci Starków to Jon i Arya miel najbardziej "starkowe" rysy twarzy


    Jeśli jest tak samo marny jak Iron Fist to nawet tego patykiem nie tknę.
    No bo po kądzieli był Starkiem, chyba tak, słabo to pamiętam i nie wiem czy to że był legalny z książki nie wynika.

  11. #1200
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter
    No bo po kądzieli był Starkiem, chyba tak, słabo to pamiętam i nie wiem czy to że był legalny z książki nie wynika.
    No wiadomo. Chodziło mi o to, że w serialu mają w dupie to, że miał wygląd Starków (a jest to podane w książce) i rzucają teksty, że nie jest podobny do Neda (chociaż w książce było, że jest najbardziej podobny).

    To, że jest legalny było w serialu. Właściwie podane półgębkiem i zignorowane.


    Stary nick:kujon333


Strona 120 z 160 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Filmy, seriale, książki, muzyka w 'shogunowych' klimatach
    By Kyuzo in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 28-06-2016, 13:16
  2. Seriale sensacyjne lat 80.
    By KLAssurbanipal in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-04-2010, 21:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •