Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 195

Wątek: Oficjalne screeny od CA, tapety i artworki

  1. #21
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Trzeba przyznać, robi wrażenie. Ciekawi mnie jednak, czy nadal będą robić zamki starym schematem (czyli wielkie molochy wyrastające na górach pośrodku równiny), bo z chęcią bym zaatakował jakiś fajny zameczek ulokowany na urwisku, czy coś w ten deseń... Trochę znudziły mi się już automatycznie generowane klocki.

  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Prezentuje się ładnie jak na początek na razie samuraje nie mają daishio ani w co katany schować.

  3. #23
    voitek
    Gość

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Mnie takie rzeczy kompletnie nie interesuja, wygladaja ekstra Nie przeszkadza mi kompletnie, ze na screenach sa w jednolitym kolorze, moze to tez wina wersji alfa.

    Prawie 3000 ludzi w jednej armii!

    Zaraz wpadnie KLA i zacznie tlumaczyc

  4. #24
    Podczaszy Awatar LEGION
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    هندوکش
    Postów
    585
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Eeee nie mówie, że nie jest ładnie ale miało być przepięknie, tak mówili w wywiadzie.. miało być inaczej całkowicie inaczej niż do tej pory.. trochę mnie się nie podoba.. ale zobaczymy w końcu to w h.. wstępna faza.. pewnie się dużo jeszcze zmieni..
    Tyberiusz wrócił na Capri..

  5. #25
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Eh.. sądzę p tych screenach, że to cholerstwo będzie miało za******ie wielkie wymagania
    No w sumie do 2011 jeszcze trochę czasu, więc pewnie uda mi się podpakowac troszkę mój sprzęt

    pewnie się dużo jeszcze zmieni..
    To jest raczej pewne

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  6. #26
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Białołęka
    Postów
    51
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Zamiast toczyć bitwę będzie się latało kamerą po polu bitwy i oglądało jak małe ludziki ze sobą walczą No po prostu kupuje świnkę-skarbonkę i zbieram na nowy sprzęt
    "Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."
    Motto na sztandarze Takeda Shingen

  7. #27
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Trochę jestem zaskoczony, że już jest tyle screenów. W końcu jeszcze kupa czasu do premiery. Świetnie wyglądają okręty. Super są też obrazki w liście jednostek. Czekam na jakieś screeny nocnych ataków oddziałów ninja podczas oblężeń. O ile twórcy nie zapomną o czymś takim.

  8. #28
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Zaraz wpadnie KLA i zacznie tlumaczyc
    Witam.

    Powiem krótko - wrażenie robi, ale też boli...

    Nie ma co kłamać. Graficznie wygląda wyśmienicie, to fakt. Jednak jest to engine ETW, NTW. Zmienione jedynie modele i tekstury.
    Modele samurajów graficznie śliczne jednak nie widzę zapowiadanej poprawy by były większe o 25% od ETW/NTW. Trzeba porównać jednostki w zbrojach hełmach. Kirasjer czy karabinier francuski na full detalach wygląda podobnie.
    Engine graficzny prawie bez zmian, ale mi to nie przeszkadza. Grafika NTW była w zupełności wystarczająca i mogą gry z serii już tak do końca robić.
    Na kolejny minus jest uniformizacja, która wydaje się dokładniejsza niż w ETW. Tam mieliśmy w oddziałach mocno różniących się muszkieterów, kiedy powinni w jednym oddziale mieć taki sam mundur. Tutaj mamy odwrotnie. Samuraj jak rycerz europejski nie wyglądał identycznie. Tu różnią się naprawdę małymi szczegółami. Grając w gry z serii TW można dojść do wniosku że XVI-wieczna Japonia miała większą uniformizację niż taka Francja i Prusy w XVIII stuleciu.
    Dopatrzyłem się też błędów historycznych w wyglądzie. Mam nadzieję że są to jednostki z XVII, najwyżej końca XVI. Jeśli tak będą wyglądać w 1500 roku to Szogun powinien się nazywać: Empire Total War 2: Japan.

    Teraz plusy. Spodobały mi się statki przy brzegu. Mam nadzieję że podobnie zobaczymy za jakieś 2 lata triery i pentery... Rozmarzyłem się. Nie podoba mi się wygląd tych japońskich, jakby niedopracowane - może screen na niskich detalach, kto wie.
    Sam fakt że stoją przy brzegu jest dużym krokiem do przodu w historii serii.
    Bardzo spodobała mi się konwencja Units Cards. No, mieli naprawdę fajny pomysł. Może ujrzymy w przyszłości hoplitów z waz greckich, legionistów z kamienia i Galów z drewna. Fajny pomysł na interfejs.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #29
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Wygląda to rewelacyjnie...Brak mi słów żeby opisać mój zachwyt .Czekam teraz na jakieś screeny z mapy kampanii i na jakieś wiadomości na temat wstawek filmowych...Zamachy ninja,gejshy,se puku itp itd...
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  10. #30
    voitek
    Gość

    Re: Screeny i artworki z Shogun 2

    Cytat Zamieszczone przez King Louise Assurbanipal
    Dopatrzyłem się też błędów historycznych w wyglądzie. Mam nadzieję że są to jednostki z XVII, najwyżej końca XVI. Jeśli tak będą wyglądać w 1500 roku to Szogun powinien się nazywać: Empire Total War 2: Japan.
    W odliczaniu zegar zatrzymuje sie na 1545

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ROME 2] Nowy Rally Point i oficjalne wydanie Patcha 7
    By Grogmir in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-11-2013, 15:46
  2. [PRZED PREMIERĄ] Screeny i artworki TW:R2 - dyskusja
    By Riko in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 1140
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 18:48
  3. [PRZED PREMIERĄ] Screeny i artworki TW:R2 - GALERIA
    By KLAssurbanipal in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 11-06-2013, 22:34
  4. Oficjalne narzędzia od CA- wydane 30.06.11
    By Ensis in forum Poradniki do Empire: Total War
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 19:44
  5. Oficjalne wyniki VI edycji Nagród forumowych
    By Marat in forum Nagrody forumowe 2010
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 21:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •