Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Napoleon czy Empire??pomocy

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Napoleon czy Empire??pomocy

    witam, mam nadzieje ze to odpowiedni dzial.

    Mam zamiar kupić Empire bądz Napoleon total war, może nawet dzisiaj. Nosze się z tym od tygodnia. I mam straszny dylemat, Przeszukalem mase angielskich i polskich forów, patrzylem filmiki na youtube i screeny z obu gier, i na litość jeszcze nigdy nie widziałem żeby były dwie gry z tej samej seri i obie zawierające po równo fajnych rzeczy tylko że w empire brakuje tego co jest w napoleon i na odwrót, cios poniżej pasa ze strony Segi i tworcow total wara. Ponoć Empire ma dużo bugów i nie jest tak dopracowane jak Napoleon, poza tym jest też ponoć łatwe, kiedy napoleon wymaga większych umiejetnosci itp itd tak pisze na forach. Ale z drugiej strony empire jest o wiele bardziej rozbudowany, wieksza mapa, więcej frakcji i jak dla mnie ciekawszy okres. Naprawde prosil bym kogos kto gral w obie gry żeby mi poradzil. Sprzedawca w Gamestation zdecydowanie polecal Empire ale nie wiem czy dlatego ze mu ostatnie pudelko zostalo czy dlatego że tak naprawde uważa, acz kolwiek zaznaczyl że napoleon jest okrojony, pewnie chodzilo mu o mape. Czytalem tez ze Napoleon jest integralny z Empire ale nie mam pojęcia jak to dziala, i brzmi skomplikowanie bo to przeciez dwa rozne okresy czasowe, ale idac tym tokiem myslenia to by wypadalo empire kupic? Boze czemu tak to wszytsko skomplikowali
    Zamiast wypuscic jedna gre pożądną ktora zawiera wszytko czego gracze oczekuja to wydali dwie gry kazda po pol tego co oczekuje gracz... chamstwo. Mocno ucierpiala ich reputacja w moich oczach, ale jako ze jestem zagorzalym fanem seri totalwar maja u mnie jeszcze spory kredyt.

    Tak czy inaczej to musze wybrac Miedzy Empire total war a Napoleon Totalwar, co sie bardziej oplaca Zbolec brak rozbudowania na rzecz dopracowania czy Brak dopracowania na rzecz Rozbudowania

    Bede bardzo wdzieczny za pomoc.
    Skończ waść, wstydu oszczędź

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    166
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon czy Empire??pomocy

    Napoleon jest naprawdę bardziej dopracowany i rozbudowany Zmniejszenie rozmiaru mapy akurat w tym przypadku opłaciło się. Nie wahaj się i kupuj Napoleona - zapewni ci całe godziny świetnej rozrywki.

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon czy Empire??pomocy

    Chcieli Ci wcisnąć ostatnie pudełko. Nikt już nie gra w Empire, chyba, że z jakiegoś powodu nie kupił NTW. NTW jest bardziej rozbudowane, lepiej zoptymalizowane, ma lepszą grafikę, jest lepiej dopracowane, ma znacznie mniej bugów i ogólnie jest ciekawsze, nie sugeruj się tylko pozornie większą mapą. W ETW wszystkie frakcje są bardzo podobne, a większość totalnie niehistoryczna. Roostery w NTW są zrobione porządnie, a gra jest w przeciwieństwie do ETW wciąż rozbudowywana - wychodzą do niej DLC i dodatki (pod koniec czerwca ciekawy będzie dodatek). ETW to kiepska beta NTW. Okrojony to był ten sprzedawca (albo chciał Ciebie skroić).

  4. #4
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    214
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon czy Empire??pomocy

    a czy przypadkiem napoleon nie dziala bez zainstalowanego wczesniej empire?
    ,,Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo.'' - Józef Piłsudski.

  5. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon czy Empire??pomocy

    Nie, te gry są niezależne, nie mają na siebie najmniejszego wpływu. NTW to nie jest żaden dodatek, tylko samodzielna gra większa i lepsza od nieudanego ETW.

  6. #6
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    214
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon czy Empire??pomocy

    ok dzieki, tez sie przymierzam do kupna wiec chyba zaczne od napoleona.
    ,,Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo.'' - Józef Piłsudski.

  7. #7
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    99
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon czy Empire??pomocy

    Tylko NTW.

    ETW wg mnie może być ciekawy jeśli chcemy pograc w kampanie online na becie multi na jakimś ciekawym modzie i to tylko pomiędzy Francją i Anglią. Wychodzi z tego całkiem ciekawa wojna morsko-kolonialna na szlakach handlowych. Przynajmniej dla mniej tylko z tej perspektywy.

    NTW daje ciekawsze możliwosci rozgrywki i jest zwyczajnie lepszy. Fajnie się gra bitwy pojedyncze i kampanie.

  8. #8
    Cześnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Kaer Morhen
    Postów
    292
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon czy Empire??pomocy

    Ja mam ETW i NTW i również polecam dużo bardziej NTW, duże zróżnicowanie jednostek, lepsza grafika, lepsza grywalność.

  9. #9
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon czy Empire??pomocy

    Ja kupiłbym RTW, ale skoro pytasz czy ETW czy NTW, to odpowiedź jest jednoznaczna - NTW.

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon czy Empire??pomocy

    Ok czyli wszystko jasne, jutro kupuje NTW dodatkowo zamieszalo mi w glowie to ze NTW bylo w gamestation za 7.50 funta(mieszkam w angli) a ETW za 15... Oo wiec jak mi powiedzal ze NTW okrojone to ze wzgledu na cene wzialem sobie to do serca ale wlasnie po to sa fora ;]

    Dzieki wszystkim za porade, dzieki wam uniknalem zakupu bubla ;p

    RTW juz mam chyba ze jakies nowe wyszlo Osobiscie z seri TW najbardziej lubie RTW-total realism(mod) a potem MTW2 ale tylko z Modem do AI.
    Skończ waść, wstydu oszczędź

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Napoleon/Empire
    By seba225 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-07-2012, 20:01
  2. Napoleon w Empire
    By FranticMonk in forum Empire
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-04-2012, 07:17
  3. Napoleon Total War - problem, pomocy!!
    By Dragon44 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-03-2011, 13:50
  4. Pomocy Empire mi nie działa!Grafa!
    By spidi_777 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 12:49
  5. Instalacja Empire! pomocy!
    By koxus in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-10-2009, 07:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •