Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 1826272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 281

Wątek: Wymagania sprzętowe Shogun 2

  1. #271
    Zbanowany
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wymagania sprzętowe Shogun 2

    Do eutyches Z tych komputerów , co wymieniłeś na stronie 13, to mi najbardziej podszedł F098. Ale tam windows od razu dostaję do ręki, czy on jest tylko wgrany do komputera?
    I jak pisze, że produkt chwilowo niedostępny, to nie wiesz kiedy można się go spodziewać? A może uaktualniłbyś te komputery do tych aktualnych pozycji? I jeszcze jedno - wszyscy mówią, że gotowców się nie kupuje? Nie myślisz tak, czy komputronik jest zaufany, bo słyszałem, że to dobry sklep i u Nas też jest komputronik w mieście i dobra opinia idzie, więc może warto? Tym bardziej, że można przedłużyć gwarancję.

    http://forum.komputerswiat.pl/topic/405 ... top-dobry/ spróbujcie tutaj otworzyć te linki. Wolałbym laptopa, ale skoro wszyscy mówią, że laptop nie do gier. A ja chcę mieć kompa do różnych rzeczy. Chciałbym się nauczyć programować, internet do 20 mb, filmy, muzyka i chciałbym się zabrać ostro za modowanie, przy grafice też.

    Już od dawna chciałem sobie kupić komputer, ale nikt nie chciał mi dać na raty, a teraz mama mi pożycza pieniądze, będę jej spłacał tak, jak za pierwszy komputer.

  2. #272
    Gość

    Re: Wymagania sprzętowe Shogun 2

    Do eutyches Z tych komputerów , co wymieniłeś na stronie 13, to mi najbardziej podszedł F098. Ale tam windows od razu dostaję do ręki, czy on jest tylko wgrany do komputera?
    Wtedy trzeba było dokupić, i mogą ci wgrać w sklepie w którym kupujesz, albo sam, sugeruję bez względu na wiedzę komputerową samemu spróbować, chyba że masz kogoś kto się zna
    I
    jak pisze, że produkt chwilowo niedostępny, to nie wiesz kiedy można się go spodziewać? A może uaktualniłbyś te komputery do tych aktualnych pozycji?
    Sprzedawcy z komputronika mają swoją bazę danych i możliwe że gdzieś ten komp jest i można sprowadzić, co do listy zobaczę, jak znajdę chwilę to poszperam
    I jeszcze jedno - wszyscy mówią, że gotowców się nie kupuje?
    Zależy kto ma jaki zapas gotówki i wiedzę związaną z kompami, do tej pory miałem składaki, ale w tamtym roku kupiłem gotowca, składając na bazie tej samej płyty głównej, wyszło mi 100 zł różnicy wtedy...Jeżeli zdecydujesz się na składaka taką opcję też oferuje komputronik, możesz poprosić sprzedawcę by sprawdzili w komputronku, czy sprzęt jest kompatybilny, kosztuje to z 20 zł, może ta usługa?
    Nie myślisz tak, czy komputronik jest zaufany, bo słyszałem, że to dobry sklep i u Nas też jest komputronik w mieście i dobra opinia idzie, więc może warto? Tym bardziej, że można przedłużyć gwarancję.
    Tak, komputronik nie jest zły, ma ostatnio dużą ofertę komputerów gamingowych i jest niezły wybór,szczególnie kwestia gwarancji daje dużo...
    http://forum.komputerswiat.pl/topic/...-laptop-dobry/ spróbujcie tutaj otworzyć te linki. Wolałbym laptopa, ale skoro wszyscy mówią, że laptop nie do gier. A ja chcę mieć kompa do różnych rzeczy. Chciałbym się nauczyć programować, internet do 20 mb, filmy, muzyka i chciałbym się zabrać ostro za modowanie, przy grafice też.
    Laptop ma inne przeznaczenie, ale musiałbyś się kogoś spytać, mam znajomych co mają laptopy, podłączą je pod telewizor i sobie hulają w gry i nie tylko...
    Już od dawna chciałem sobie kupić komputer, ale nikt nie chciał mi dać na raty, a teraz mama mi pożycza pieniądze, będę jej spłacał tak, jak za pierwszy komputer.
    I tak trzymać, od rat i kredytów jak najdalej, w myśl złotej zasady- nie stać mnie- nie kupuję Nie mam długów i śpię spokojnie...
    Nie wiem czy pomogłem, może ktoś inny lepiej ci podpowie, co niedawno kupował sprzęt komputerowy 8-)
    pozdrawiam

  3. #273
    Zbanowany
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wymagania sprzętowe Shogun 2

    http://www.komputronik.pl/product/17695 ... K361_.html

    A gdybym miał kupić komputer stacjonarny, to co powiecie o tym kompie? 1000 złotych zostałoby mi na windowsa i 5 lat gwarancji

    Ja tu mogę zamontować obojętnie jaki dysk twardy? Może być z 5letniego komputera nowy dysk 1 tb?

  4. #274
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Wymagania sprzętowe Shogun 2

    Powinno być ok pod pewnymi warunkami:

    [spoiler:faddg8gh]Jeśli naprawdę jest jak piszą to musi być to twardziel na złącze Serial ATA/600 lub SATA/300 albo chociaż SATA/150 (wolniejszy ale powinien spokojnie pójść - tyle że nie wykorzystasz prędkości gniazda w płycie głównej);

    sprawdź kabel zasilania do twardziela - czarna płaska wtyczka zasilania SATA, czy jeszcze molex (były takie starsze modele twardzieli - sygnał danych na SATA a zasilanie 4-pinowym molex-em) ,

    ale to też nie problem - na tym zasilaczu co pokazują, widzę co najmniej dwie wtyczki zasilające molex więc powinno byc dobrze.
    Natomiast będzie kaszanka jak twój stary dysk daje sygnał danych TYLKO na gniazdo taśmy ATA (takie szeeeeerokie na 40 pinów w dwu kolumnach)[/spoiler:faddg8gh]
    ------------
    Mając gniazda SATA600 i tyle kasy to bym pomyślał o wetknięciu drugiego dysku - ale NÓWKA i już jakiś nieduży SSD .
    Na starym twardzielu zrobiłbym dwie partycje. Jedną na dokumenty , drugą jako "rezerwę systemową". System i programy , a ZWŁASZCZA CAŁY wirtualny RAM założyłbym na dysku SSD. Raz na jakiś czas (np po ważnej instalacji , albo po czyszczeniu rejestru itp) robiłbym zwykłą kopię CAŁEGO SSD - wrzucałbym ją właśnie na tę "rezerwę systemową" na zwykłym twardzielu.

    Śmigałby aż miło! 8-)
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  5. #275
    Zbanowany
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wymagania sprzętowe Shogun 2

    Złożyli mi komputer w sklepie. Oto i on, proszę o opinie. Większość pieniędzy jest już wpłacona:

    Płyta: MSI B75A-G43
    Pamięć ram: Kingston HyperX DDR3 2x4GB
    Karta graficzna: GeForce with CUDA GTX 660 MSI 2048MB
    Procesor: Intel Core i5 3570K 3.40 GHz BOX trzeciej generacji.
    Zasilacz SilentiumPC Deus G1 600 W80 Plus Bronze

    Dałem za niego 3100 z windowsem 7. Proszę o opinie. W poniedziałek popołudniu powinienm być. Pozdrawiam!

    Ha! Gram na ultra i nawet, gdy przyspieszam max grę, to chodzą jak scyzoryki

  6. #276
    Cześnik
    Dołączył
    Jun 2012
    Postów
    310
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 2 postach

    Re: Wymagania sprzętowe Shogun 2

    Co ma wiekszy wpływ na płynność, przy dużym zbliżeniu i zatłoczeniu w czasie bitwy, na pewno nie karta graficzna bo czesto jak mam dużą bitwe, ilośc klatek spada do ok 15 a jak zmienie detale na nizsze to jest tyle samo klatek co na wyzszych szczegółach, czy w takich sytuacjach liczy sie moc procesora? Poprawcie mnie jezeli sie myle.

  7. #277
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Wymagania sprzętowe Shogun 2

    Mam zamiar zakupić Shoguna, więc ściągnąłem Demo jeśli chodzi o bitwy to chodzi na Ultra,ale nie wiem dlaczego na mapie kampanii radykalnie zwalnia-komputer spełnia wymagania.O co może chodzić?

  8. #278
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach

    Re: Wymagania sprzętowe Shogun 2

    Myślałem, że już się nie da pobrać wersji demo I sądziłem, ze była tam tylko bitwa historyczna do rozegrania
    Popraw podpis

  9. #279
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Wymagania sprzętowe Shogun 2

    Cytat Zamieszczone przez Aztec
    Myślałem, że już się nie da pobrać wersji demo I sądziłem, ze była tam tylko bitwa historyczna do rozegrania
    Jest to samouczek, a zmniejszyłem ustawienia i chodzi jakoś.

  10. #280
    Wojski Awatar gpr
    Dołączył
    Jun 2011
    Lokalizacja
    Duża wieś pośrodku Polski
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    wiecie .. Nie podoba mi sie ten wątek

    Zamiast czytać teksty "mam to i to i czy wejdzie" wolał bym "mam to i to i działa mi tak i tak na takich ustawieniach".
    Zatem jakie macie komputery i jak wam śmiga na jakich ustawieniach?
    Nasza kultura pochodzi od jednej z najbardziej zacofanych cywilizacji świata. :-(

Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 1826272829 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Problemy z wydajnością/Wymagania sprzętowe
    By Mavrug in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 03-08-2017, 13:26
  2. Wymagania sprzętowe i wasze konfiguracje
    By voitek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 685
    Ostatni post / autor: 09-11-2016, 11:19
  3. Mody a wymagania sprzetowe
    By CarolusRex in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-07-2013, 13:13
  4. Rome Total War 2- jaka karta grafiki? wymagania sprzetowe
    By Kain in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2013, 15:56
  5. Wymagania sprzętowe Total War: Rome 2
    By voitek in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 17:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •