Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: League of Legends

  1. #1
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    League of Legends

    czyli prosta strategia twórców dota.
    jak ktoś chce może założyć konto z mojego linka (thx ^^ nawet jak ktoś nie będzie grał )
    https://signup.leagueoflegends.com?ref=4c0a41f4ea47d

    a jak nie chcecie pomóc starej glacy to i tak zachęcam do luknięcia na ten tytuł. w sumie można też poczytać o co chodzi w tym gatunku gier: http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,7 ... roina.html

    w skrócie: połączenie h'n's ze strategią w trybie multi.
    wciąga i jest darmowe ^^
    jak ktoś ma sesje to niech lepiej nie zaczyna...

  2. #2
    lofdi
    Gość

    Re: League of Legends

    Heroes of Newerth jakąś bardziej do mnie przemawia niż LoL

  3. #3
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League of Legends

    Zarejestrowałem się chyba z Twojego linka Gra fajna, w Dota nie grałem, ale słyszałem, za to pykałem w demo Demigoda na multi (swoją drogą, fajna gra, szkoda, że nie zbudowała sporej społeczności graczy, bo może bym kupił). Wkurzyłem się, bo wpisywałem różne nazwy dla mojego Summona i za każdym razem wychodziło, że niby zajęte (nawet takie, jak Dragonit_pl, ktoś mi ukradł ), w końcu wpisałem jakieś 232532 i załapało, a nie da się tego zmienić :roll: . Trochę się na mnie wkurzali, jak zagrałem sobie potyczkę, bo co chwila ginąłem, ale po paru minutach ogarnąłem jako tako musiałem się szybko zmywać, bo była 2 w nocy, ale dzisiaj jeszcze powalczę. Glaca, dałbyś jakieś rady bądź pomógł trochę? O co chodziło innym graczom, jak graliśmy chyba 5 vs 5 i poszedłem za kimś, że niby 1 osoba na jakiś obszar czy coś takiego?

  4. #4
    Podstoli
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    452
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League of Legends

    Ja polecam pograć sobie w oryginalną dote pod w3, 97 zróżnicowanych bohaterów, mechanika i balans dopracowywany od lat, olbrzymia popularność (w chwili pisania tego postu na garenie w dote gra ponad 300 tyś graczy), doskonały klimat Warcrafta 3, jedyna wada to to że strasznie wciąga (znam 2 osoby które odeszły od WoWa dla niej).

    Najnowszą mapkę (waży ok 8mb) można ściągnąć z: http://www.getdota.com/,
    trzeba mieć również najnowszego patcha do w3 i jeśli nie chcemy grać na BattleNecie, musimy także pobrać program do gry przez lan: http://www.garena.com/ (przez ten program można pograć sobie także w wiele innych gier jak cs, cod albo left4dead).

    Jak komuś dota się spodoba ale nie zniesie wyzywania ciągle od n00bów i retardów to mogę rozegrać kilka gier treningowych i wytłumaczyć o co kaman, w razie czego pisać na gg.

    W ogóle polecam zacząć na BN bo ponoć poziom jest tam o wiele niższy niż na garenie więc łatwiej się nauczyć gry.

    A co do marnych podróbek DotA: LOLa nawet nie dotknę przez całkowicie mi nie pasujący styl grafiki i małe zróżnicowanie w stosunku do oryginału, w HoNa nawet chciałem zagrać ale zobaczyłem cenę za konto (30$) i zrezygnowałem.

  5. #5
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: League of Legends

    ale czy lol nie jest po prostu rozwinięciem doty? w koncu ci sami ludzie to zrobili i zostawili dotę..? czy to taka sciema marketingowa? ;/

  6. #6
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League of Legends

    Najpierw trzeba mieć oryginała Warcrafta 3

    Glaca - nie pomożesz ?

  7. #7
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League of Legends

    Zarwałem kawał życia na DotA. Słyszałem, że HoN dobry, ale nie ściągałem, bo by mnie pochłonął i bym nie miał życia .

    A tak w ogóle to gra ktoś w DotA stąd? Bo można by ogarnąć jakiś meczyk w pięciu. Ja jestem na odwyku od rozpadu kilku klanów i odejścia ze sceny znajomych, ale zainstalowana Garena na kompie jest, pudełko od Wc3 leży obok... I kusi .

    A LoL to nie jest to co Icefrog tworzy z Valve?
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  8. #8
    Podstoli
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    452
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League of Legends

    Cytat Zamieszczone przez glaca
    ale czy lol nie jest po prostu rozwinięciem doty? w koncu ci sami ludzie to zrobili i zostawili dotę..? czy to taka sciema marketingowa? ;/
    Całkowicie ściema to nie bo kilka osób z Icefroga (twórców doty) rzeczywiście współtworzyło LOLa z Valve (tak to właśnie to Czik), niemniej jednak Icefrog tworzy cały czas nowe wersje doty dodając nowych hero, itemy i ogólnie dopieszczając swe dzieło.

    Cytat Zamieszczone przez Czik
    A tak w ogóle to gra ktoś w DotA stąd? Bo można by ogarnąć jakiś meczyk w pięciu. Ja jestem na odwyku od rozpadu kilku klanów i odejścia ze sceny znajomych, ale zainstalowana Garena na kompie jest, pudełko od Wc3 leży obok... I kusi .
    Ja gram, dopiero 3 miechy i z pingiem 250-300 (taki net mam niestety...) ale 3 miechy to wystarczająco by znać skile wszystkich hero i itemki do połowy z nich no i w miarę ogarniać ganki itp.

  9. #9
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League of Legends

    Nowe gry oparte na DotA nie wyprą tej mapki, tak samo jak Source nie wyparł CS 1.6, pomimo tego, że jest lepszy, bardziej rozbudowany etc. Gry multiplayerowe powinny być właśnie proste, na tyle skomplikowane, by dostarczać maksymalna grywalność, ale też zawierające elementy taktyczne typu papier-kamień-nożyce, które zawsze zapewniają najciekawsze rozwiązania w grach zespołowych.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  10. #10
    lofdi
    Gość

    Re: League of Legends

    Nie nie nie,... po pierwsze twórcą Doty jest koleś o nicku Icefrog, który ciągle nad nią pracuje, a od jakiegoś czasu jest zatrudniony w Valve na stanowisku kierownika jakiegoś zespołu, który pracuje nad jakimś projektem.... Jeżeli zaś chodzi o "twórców" Doty, którzy stworzyli LoL, to po prostu przez lata Icefrogowi trochę osób pomagało, i część z tych osób pracuje obecnie nad LoLem w Riot Games. Icefrog pozwolił na reklamowanie LoL'a jako grę twórców Doty. Tak samo jak przyzwolił na kalkę Doty jaką jest Heroes of Newerth S2 Games.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. League Of Legends
    By Abu Yusuf in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 31-07-2015, 12:01
  2. Era of Legends
    By Lwie Serce in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-02-2014, 17:40
  3. Fight Football League
    By Milanos in forum Sport
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-01-2011, 15:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •