Zobacz wyniki ankiety: Co będzie po Shogunie?

Głosujących
615. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rome 2 Total War

    310 50.41%
  • Medieval 3 Total War

    66 10.73%
  • Empire 2 Total War

    30 4.88%
  • Exploration\Renaisance Total War

    97 15.77%
  • Fantasy Total War

    17 2.76%
  • 19th Century/Victorian Total War

    36 5.85%
  • World War 1 Total War

    59 9.59%
Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 501

Wątek: Co będzie po Shogunie?

  1. #11
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Fantasy od razu odpada, bo to seria bazująca w okresach historycznych. I wojna światowa odpada z trudności w wykonaniu. Wojna secesyjna odpada również ze względu na ilość frakcji. ETW2? Zbyt szybko, ledwo mieliśmy premierę 1, a w zasadzie NTW jest jakby ''ETW2'', więc tak szybko nie pobawią się w proch.
    XVI-XVII wiek w Europie to pomysł dobry, jednak CA nigdy nie przejawia zainteresowania. MTW2 już niedawno był więc MTW3 przed pojawieniem się RTW2 jest wykluczone.
    RTW2 - gracze już długo czekają na kontynuację, która ze względu na czas i zmiany graficzne jak najbardziej się należy i jest najbardziej prawdopodobna. Szogun to temat węższy niż Rome, więc możliwe że CA chce sprawdzić silnik za pomocą Szoguna 2 by go dopracować w Rome 2. Poza tym RTW2 był obiecywany już po premierze ETW.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #12
    Salvo
    Gość

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Ja się boję, że z pierwszą wojną wyskoczą, co będzie kompletnym niewypałem.

  3. #13
    Witia
    Gość

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Ja się boję, że z pierwszą wojną wyskoczą, co będzie kompletnym niewypałem.
    Allahu Ile razy było to już poruszane w różnych tematach ? Powiedz mi proszę, w jaki sposób koncepcja gier Total War miałaby być zastosowana do oddania warunków wojny z początku XX wieku ?

    Chyba nikt nie ma wątpliwości, że następną częścią będzie Rome II

  4. #14
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Myślę, że Rome 2 będzie następną częścią. Okres muszkietów teraz panuje i nie będą do tego powracać chyba. Średniowiecze odnowili. Odnowią Shoguna. To chyba oczywiste, że wezmą się za Rome2...o ile w ogóle coś będą planować...Wiecznie chyba nie będą odnawiać tych gier?

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  5. #15
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Rome 2. Po nim dodatek o najeździe barbarzyńców.
    Jednak ja tam dalej jestem ciekaw, czy wezmą się za XIX wiek, czy ze względów poprawności politycznej nigdy go nie ruszą.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Cytat Zamieszczone przez Adamsky
    Rome 2. Po nim dodatek o najeździe barbarzyńców.
    Jednak ja tam dalej jestem ciekaw, czy wezmą się za XIX wiek, czy ze względów poprawności politycznej nigdy go nie ruszą.
    Raczej nie ruszą XIX wieku, zbyt dużo prochu w Total War nie jest dobre dla tej gry. Dwa strzelające do siebie plutony egzekucyjne to strasznie nudne. O I Wojnie Światowej też można zapomnieć, tego się nie da przenieś do serii Total War, której największą siłą są piękne epickie bitwy w połączeniu z mapą kampanii na której sami możemy do nich doprowadzić na poziomie strategicznym.

  7. #17
    Salvo
    Gość

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Allahu Ile razy było to już poruszane w różnych tematach ? Powiedz mi proszę, w jaki sposób koncepcja gier Total War miałaby być zastosowana do oddania warunków wojny z początku XX wieku ?
    Nie wiem, ale pierwsza wojna była opcją w oficjalnej ankiecie rok temu.
    Boję się, ale racja to mimo wszystko mało realistyczne

  8. #18
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Cytat Zamieszczone przez małpa
    Raczej nie ruszą XIX wieku, zbyt dużo prochu w Total War nie jest dobre dla tej gry.
    To mógłbyś grać zuluską konfederacją.
    Cytat Zamieszczone przez małpa
    Dwa strzelające do siebie plutony egzekucyjne to strasznie nudne.
    W Europie być może - przeciwko plemionom afrykańskim i chińczykom czy Hindusom - nie.

    Cytat Zamieszczone przez małpa
    O I Wojnie Światowej też można zapomnieć, tego się nie da przenieś do serii Total War, której największą siłą są piękne epickie bitwy w połączeniu z mapą kampanii na której sami możemy do nich doprowadzić na poziomie strategicznym.
    To chyba oczywiste. Jednak jest różnica pomiędzy XIX wiekiem (lata 1800-1871, no powiedzmy do 1900), a I WW.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  9. #19
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Po Shogun 2 będzie zapewne Rome 2 bo będą chcieli odświeżyć temat. Może i dobrze bo Romek był świetny a teraz wykorzystując doświadczenia z E:TW i N:TW mogą go poszerzyć o kilka naprawdę niezłych bajerów jak rekrutowanie generałów, które było moim zdaniem genialne. Dodatkowo można by dopracować budowle poza miejskie, tak aby urozmaicić rozgrywkę ma mapie strategicznej. Nie byłoby już marszy 3 - 4 wypasionymi armiami od miasta do miasta wzdłuż kontynentu.

    Co do dalszych części to będą musieli coś nowego już wymyślić bo 2 odgrzewane kotlety pod rząd (nieważne jak smaczne) to naprawdę sporo. A nadzieje (choć zapewne płonne) mam podobne jak PaskudnyPludrak. XVI i XVII wiek to to na co czekam. Grę można by skupić na przemianach w Europie i eksploracji mórz. W jakimś dodatku chętnie widziałbym środkowoeuropejski teatr działań czyli Dominium Maris Baltici, Dymitriady, powstania na Ukrainie i ekspansja Turków na Europę. Mogliby poprawić wtedy Husarię, np. na 3 rodzaje podzielić: wczesna (Batorego), lekka i ciężka (skrzydlata). No i Petryhorców mogliby dodać.

    Ale to pewnie w sferze marzeń tylko.

    Salve
    Non bonam extra Res Publicam


  10. #20
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Ja myślę że po Szogunie 2 będzie Szogun 3;]

Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Posiłki w Shogunie II
    By Klierowski in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-09-2011, 15:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •