Zobacz wyniki ankiety: Co będzie po Shogunie?

Głosujących
615. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rome 2 Total War

    310 50.41%
  • Medieval 3 Total War

    66 10.73%
  • Empire 2 Total War

    30 4.88%
  • Exploration\Renaisance Total War

    97 15.77%
  • Fantasy Total War

    17 2.76%
  • 19th Century/Victorian Total War

    36 5.85%
  • World War 1 Total War

    59 9.59%
Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 501

Wątek: Co będzie po Shogunie?

  1. #21
    Salvo
    Gość

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Cytat Zamieszczone przez ataman
    Ja myślę że po Szogunie 2 będzie Szogun 3;]
    Ten post powinien zostać nagrodzony!!!

  2. #22
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    A ja to bym chciał żeby zrobili wcześniejszą starożytność, przed czasami Rome... Greckie Polis, Fenicja... Takie klimaty. Ale raczej pójdą na łatwiznę i zrobią Rome 2, bo większość ich graczy od tego tytułu zaczęła przygodę z serią, tego publika się domaga -> duże zyski ze sprzedaży gwarantowane.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  3. #23
    Chłop Awatar takade
    Dołączył
    Apr 2010
    Lokalizacja
    United Kingdom
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    dobrym tematem wg mnie byłby fantasy tw , obserwuje prace nad eden tw, modem do empire i szykuje się niezły gameplay. A poza tym myśle, że co CA by nie zrobiło, każdy, prędzej czy później doczeka się tytułu dla siebie. Cierpliwość to podstawa. :|
    "Kiedy słucham muzyki, nie chcę tam słyszeć o kwiatkach. Lubię tam śmierć i zniszczenie. "— Jonathan Davis
    "Za darmo dostaje się tylko to, czego nikt inny nie chce. I śmierć. Śmierć też jest za darmo."
    Monarchia jedynym ustrojem w pełni prawdziwym.

  4. #24
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    99
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    XVII wiek albo Rome TW. Cokolwiek innego w czasach historycznych byłoby porażka. Zwłaszcza XVII wiek byłby ciekawy. Świeży oddech w serii. W sumie okres oferuje kilka zupełnie innych stylów walki. Polski - oparty na ciężkiej konnicy i dragonach; Zachodnioeuropejski oparty na piechocie, artylerii i rajtarii - z różnymi wariacjami; Turecki; Kozacki - oparty na szerokich masach; Tatarski oparty na konnych łucznikach i lekkiej jeździe i jeszcze Rosjanie. Czyli właściwie 6 zupełnie różnych stylów walki i kilka całkiem fajnych umiejetnosci specjalnych - karakol dla rajtarii, kontrmarsze, szarże ogniowe dla Szwedów, husaria zwierająca luźny szyk przed wpadnięciem w nieprzyjaciela, zachodzenie muszkieterów przez pikinierów (to musieliby jakoś ciekawie rozwiązac), jakieś strzelające kregi dla tatarów, formacja półksiężyca dla kawalerii. Mogłoby byc ciekawie.

  5. #25
    Stolnik Awatar Dunkel
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    808
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    dałem renaissance total war z racji osobistych sympatii. Ale, ale: ja myślę, że podniesie się spore larum, że temat Japonii będzie dość mocno ograniczony i rozszerzą mapkę w jakimś dodatku na całą Azję. Asia Total War to by było coś - tak od Indii po Japonię przez Mongolię, Turkmenistan. Plus oczywiście inne...

  6. #26
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Ja oczywiście chciałbym Rome 2, SEGA prócz ulepszenia jednostek grafiki itp. i dodania może nowych frakcji mogliby zrobić jeszcze jedną konkretną rzecz czyli antyczne bitwy morskie to by dopiero było. Zamiast strzelać z dział z XVIIIw. okrętów pływalibyśmy wielkimi statkami napędzanymi przez kilka rzędów wioseł i wbijalibyśmy się w wrogie okręty potężnym dziobowym taranem a potem walka abordażowa, pewnie rzymskim statkom daliby na pokładach katapulty, balisty itp. to byłoby jeszcze lepiej Prócz Rome chciałbym grę o XVII wieku bo gry z serii total war unikają jakby tego okresu a jest on z pewnością jednym z lepszych okresów w dziejach Polski 8-)


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Wg mnie będzie Rome 2 TOTAL WAR, jako że, jak już poprzednicy mówili, będzie na to ogromny popyt Ta część chyba ciągle cieszy się największą popularnością Ale ja np. chciałbym LOTR TOTAL WAR Są co prawda mody ale to nie to samo a tak to byłoby miodzio
    "Lepiej mieć jedną dywizję w miejscu lądowania niż trzy dywizje w trzy dni później."

    — Erwin Rommel

    "Wojna polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz udawaj, że nie możesz;(...);jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko;(...). Uderzaj, gdy nie jest przygotowany; zjawiaj się tam, gdzie się tego nie spodziewa."

    — Sun Tzu

  8. #28
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Władcę pierścieni chyba nigdy nie zrobią chyba że jakiś reżyser nakręciłby kolejną część własnego LOTR to może wtedy SEGA zrobiłaby Władcę Pierścieni bo byłby duży popyt


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  9. #29
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    NIe zrobia przede wszystkim dlatego, ze SEGA nie ma praw do LOTR.

  10. #30
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gdynia
    Postów
    125
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co będzie po Shogunie?

    Ogólnie pomysł zrobienia z Total War gry fantasy nadaje się do spłukania, sami wiecie gdzie. Właściwie nie obchodzi mnie za bardzo, jaka będzie tematyka następnej części ze względu na słabiutki sprzęt. Ale - Rome 2, bo tylko tym czasom poświęcono jedynie jeden tytuł. Mamy już 2 Shoguny, 2 Medki, Empire i Napoleona, które czasowo są blisko. Musi być Rome, by wypełnić lukę w serii TW. Pomysłu IWŚ nie komentuję...

    Pozdrawiam

    Kacper z Oblusina [AAR]
    "Cóż jedną matką jaką znasz jest nadzieja... Głupią matkę masz..."

Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Posiłki w Shogunie II
    By Klierowski in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-09-2011, 15:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •