Jeszcze jakiś rok temu grałem w medievalu w turnieje i nawet odnosiłem skromne sukcesy a teraz powróciłem i chce znów grać przez sieć dla praktyki stoczyłem 3 czy 4 bitwy z komputerem ale to nie żywy gracz i pokonać go nie trudno. Chciałbym żeby ktoś mi przypomniał na jakich zasadach gra się turnieje (okres, ograniczenia, fundusze) oraz ocenił czy armia, którą w tej chwili gram jest dobra czy nie. A jak nie to co w niej zmienić. A więc moja armia przedstawia się następująco:
Szkocja
cav
1 joannici + obrona i dosw
2 feudale + obrona
2 templariusze + obrona
arch
3 razy goralscy lucznicy
inf
3 szlacheccy pikinierzy + dosw
2 ciezka milicja pikinierska + dosw i obrona
4 szlacheccy miecznicy + dosw
3 feudale + dosw i obrona
taka armie stawiam za 15k nie pamietam na ile gralo sie na turniejach ale za armie w tym stylu dostałem pochwałe za inny styl gry niz rush dający mi dobrą pozycję ja walcząc z CPU zauważyłem tylko, że moja konnica nie jest wybitna ale czego się można spodziewać po szkotach. Łucznictwa jest za mało (komputer ciągle ucieka swoją armią strzelając we mnie lucznikami/kusznikami. Moja armia jest wolna(pikinierów aby skłonić do biegu muszę pozbawić tego trbu obronnego czy jakos tak i muru wluczni a potem oni dlugo go stawiaja mam tu sama ciezka kawalerie (ciezko mi dogonic ha) no ale moja piechota sama rozwala całą armie komputera pikinierów mam bardzo mocnych kawaleria nim podjedzie 3 razy sie zastanowi a te 7 odziałow miecznikow ulepszonych tez robi swoje ta armia gra mi sie dosc dobrze czasem zaluje ze taka slaba cav ale taka mniej wiecej armia kiedys na turnieju udało mi się zajac 6 miejsce uległem francuzowi z awanturnikami i bandą kawaleryji której ciągneły się szeregi i rusinowi ktory rozwalil mnie skrimishem i bandą carskiej kawaleryji czekam na wasze opinie pozdrawiam! Hektor