Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: brak jednostek

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    49
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    brak jednostek

    witam. wiem że temat był poruszany ale mam go rozwiazany częściowo, otóż jesli chodzi o jednostki Legionu Polskiego nie mam problemu po zajeciu Wielkopolski dostaje możliwość werbunku 4 oddziałów, natomiast mam problem ze Szwajcarami, zajecie tego regionu nic nie daje do werbunku mam tylko jednostki francuskie, próbowałem ten problem rozwiąć w sposób zajecie regionu jak i wyzwolenie w tym pzrypadku jako wsparcie też otrzymałem jednostki francuskie, myslalem ze może powodem jest kwestia budynków ale mam koszary ciągle rozbudowywane aż do najwyższego poziomu i dalej nie mam mozliwości werbunku Szwajcarów. To samo tyczy sie gry Anglikami i jednostek Królewskiego Legionu Niemieckiego na poczatku kampanii dostaje jeden oddział liniowców KLN i koniec, domyslam sie że chyba kluczem do pozyskiwania tych jednostek jest region Hanover ale też zajecie wyzwolenie tego regionu nic mi nie daje, jako budynek też posiadam koszary poza tym byłbym wdzięczny gdyby ktoś mnie uswiadomił w kwestii zakupu przez steam chodzi mi głownie czy można dokonywać transakcji przez karte bankomatowa czy kredytowa (tej opcji akurat sie obawiam) a moze istnieje jakas inna opcja dokonywania zapłaty? z góry dzieki za odpowiedź.

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    95
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: brak jednostek

    Szwajcarów rekrutuje się po wybudowaniu 3 poziomu koszar w tej prowincji ( powinni być w drzewku ) jeśli chodzi o Legion Niemiecki to niestety zajęcie Hanoweru nic nie daje przynajmniej na razie ( może to zmienią). Płacimy kartą kredytową , ewentualnie można kupić za pomocą systemu Pay Pal ( gdzieś jest instrukcja jak należy postępować w tym systemie)

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    49
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: brak jednostek

    Cytat Zamieszczone przez Mosca
    jeśli chodzi o Legion Niemiecki to niestety zajęcie Hanoweru nic nie daje przynajmniej na razie ( może to zmienią).
    czyli na dzien dzisiejszy nie ma możliwości jakiejkolwiek możliwości werbunku KLN? bo ja jeszcze myślałem nad jedna opcja w opisie jednostek KLN ostatnio wyczytałem że brały sie one z zajętego przez Francuzów Hanoveru myślałem wiec nad taką opcją żeby doprowadzić poziom rozwoju technologicznego wojsk w Anglii na najwyższy poziom i nie zajmować Hanoveru ewentualnie jak inna frakcja niż Francja go zajmie oddać go Francuzom do tej pory gdy grałem Angolami zawsze region Hanoveru dosyć szybko wchodził pod moja władze i nie szło tego manewru wypróbowac a kto wie może to byłby klucz do KLN.
    A i jeszcze jedno przy zakupie przez PayPal wymagają adres mailowy. jest adres mailowy Steama to wystarczy? poza tym nie wiem jak fizycznie powiazać płatnośc przez Pay Pal z zamówieniem przez Steam? oki dzieki Nobilis znalazłem o steamie odpowiedni temat

Podobne wątki

  1. Brak Nazw i Opisów Jednostek
    By Braveheart kaleczne serce in forum Rome II
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-09-2013, 19:44
  2. [ROZWIĄZANE] Brak jednostek.
    By 300 in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 21:35
  3. Brak dwóch jednostek dla Anglii
    By Olbromski in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-03-2010, 00:20
  4. Brak jednostek specjalnych
    By Arindal von den Heiden in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-03-2010, 17:09
  5. [ROZWIĄZANE] Brak podświetlenia jednostek
    By urquart1 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 16:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •