Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: The Khartum and Zulu Mod

  1. #11
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Khartum Mod (TKM)

    Zgadzam się z przedmówcą. Oto instalacja z moda:
    Install:

    1) user_script.txt inside Application Data\The Creative Assembly\Napoleon\scripts

    2) Khartum.pack + boot.pack + myNaploc.pack + Pirate_PATCH2.pack + PiratePATCH.pack
    inside the DATA folder

    3)mp_eur_napoleon folder inside the DATA\CAMPAIGNS Folder

    4)orient folder inside DATA\campaign_maps

    Mam problem z 1 pkt - nie mogę u siebie znaleźć Application Data\The Creative Assembly\Napoleon\scripts
    Posiadam win7-wie ktoś gdzie jest ten folder?

  2. #12
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Khartum Mod (TKM)

    najss widzę że coś ruszyło jutro a w zasadzie dzisiaj postaram się przetestować twój sposób co do user_script.txt ja mam go w tym folderze co podałeś z tym że The Creative Assembly\Napoleon\scripts mam ukryte i żeby się tam dostać wykonuje następującą czynność daje opcje wyszukaj wpisuje napoleon i zaznaczam dysk c znajduje mi ten folder i jest w nim folder scripts ale ja mam xp i nie wiem czy w win7 jest podobnie ale myślę ze powinna być opcja wyszukaj a jeśli tak to powiano Ci to ułatwić zadanie nie wiem czy moja porada okaże się pomocna czy tez nie ale próbuj tylko to Ci zostało aha jeszcze jedno skąd masz ten patent na instalacje bo ja przeglądałem forum twcenter i za cholerę nie moglem znaleźć opisu instalacji aczkolwiek przyznam szczerze ze przeglądnie 100 stron i czytanie tekstów w nie ojczystym języku do najłatwiejszych nie należny 8-) Pzdr

  3. #13
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Khartum Mod (TKM)

    Opis instalacji jak najbardziej prawidłowy mod działa i prezentuje się sympatycznie pzdr

  4. #14
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Khartum Mod (TKM)

    Cytat Zamieszczone przez profesor88
    aha jeszcze jedno skąd masz ten patent na instalacje bo ja przeglądałem forum twcenter i za cholerę nie moglem znaleźć opisu instalacji aczkolwiek przyznam szczerze ze przeglądnie 100 stron i czytanie tekstów w nie ojczystym języku do najłatwiejszych nie należny 8-) Pzdr
    Tu masz link do moda-opis instalacji w środku:
    http://www.twcenter.net/forums/download ... le&id=2889

    Panowie! Jak odnaleźć plik :"dane aplikacji" w win7- za ch... nie umiem go odnaleźć!POMOCY .
    .................................................. .................................................. ...........................................
    Dzięki za pomoc forumowicze Naszczęscie wujek google zawsze pomoże w odróżnieniu od WAS

    Folder "Dane aplikacji" w Windows Vista i Windows 7 znajduje się w
    lokalizacji:

    C:\Users\<user_name>\AppData
    C:\Użytkownicy\<nazwa_uzytkownika>\AppData

    Jest to folder ukryty, więc aby był widoczny z poziomu Eksploratora plików,
    należy w oknie tegoż wejść do menu "Organizuj" > "Opcje folderów i
    wyszukiwania > "Widok" > zaznaczyć pozycję "Pokaż ukryte pliki, foldery i
    dyski" > OK.

  5. #15
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Khartum Mod (TKM)

    scooter-> czyż nie przedstawiłem podobny sposób znalezienia tego folderu we wcześniejszym poście? 8-)

  6. #16
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Khartum Mod (TKM)

    Cytat Zamieszczone przez profesor88
    scooter-> czyż nie przedstawiłem podobny sposób znalezienia tego folderu we wcześniejszym poście? 8-)
    Wiesz - nie bardzo . Ale dzieki

  7. #17
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Khartum Mod (TKM)

    Może masz racje ale skoro Ci się udało to gitara.Co do samego moda to jest w nim sporo błędów zresztą jak w każdym modzie.Pograłem trochę Angolami na poziomie VH/H i jest to niezbyt wymagająca gra tłuczemy biednych obywateli pustyni aż milo po 30 turach mam w skarbcu ponad 50000 kafli gdyż tylko plądruje nie ma sensu zajmować prowincji bo cały czas wybuchaj w nich bunty tyle tylko ze armie buntowników najczęściej składają się z 2 oddziałów z armatkami które wkraczają do miasta naprawiają domostwa i sobie w nich urzędują wiec ta strategie można stosować cały czas nie dotarłem jeszcze do granicy z turkami gdyż przyznam szczerze ze sprawia mi wiele radochy znęcanie się nad pustynnymi ludami ale z tego co widziałem a widziałem wszystko gdyż nie ma mgły nad mapa kampanii to Turki maja spore armie i może oni postawia jakiś opór(zresztą na grze ich frakcja mi zależało bo podstawka to uniemożliwia)Co do jednostek to myślałem ze będzie ich znacznie więcej Brytole maja 4 rodzaje piechoty ziomów na wielbłądach i konikach 2 rodzaje altyrelii i to by było na tyle>resumując nie jest tak źle ale mogło by być lepiej pzdr

  8. #18
    Ensis
    Gość

    ZULU

    twcenter.net













    Dzięki King Louise Assurbanipal, mój błąd.

  9. #19
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: The Khartum and Zulu Mod

    Przeedytowałem pierwszy post (bo mod został ukończony) i przeniosłem ten temat do stosownego działu. Żaden taki mod nie zasługuje na ciemnice "regionalnych".

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Lokalizacja
    Złocieniec
    Postów
    112
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Khartum and Zulu Mod

    Burowie też tutaj są?
    „Starałem się o skierowanie Polski ku wschodniej Europie. Dążyłem niewzruszenie do tego, by zmniejszyć ciążenie narodowości polskiej ku Zachodowi, eksploatującemu nieustannie jej zdolności i traktującemu ją z pogardą”
    Michał Czajkowski (Sadyk-pasza)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-07-2012, 16:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •