Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 177 z 177

Wątek: Patch 1.4 -już jest, opinie, komentarze

  1. #171
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Patch 1.4 -już jest, opinie, komentarze

    Czy komus znowu powrocil bug z wywalaniem do Windowsa po kliknieciu na flote czy to tylko indywidualnie u mnie?

  2. #172
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 1.4 -już jest, opinie, komentarze

    Powrócił powrócił i do tego jeszcze parę nowych. To dlatego że CA nie lubi próżni.
    Po to właśnie trzeba się podpisywać pod petycją Bojkotu Produktów CA do czasu zrewidowania przez CA swojej polityki względem klientów.

  3. #173
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 1.4 -już jest, opinie, komentarze

    a mi zangielszczyło połowe gry ): nie rozumiem w bitwach wszystko po angielsku i na mapie kampanii regiony po angielsku i niektóre części menu, reszta normalnie po polsku. help!

  4. #174
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 1.4 -już jest, opinie, komentarze

    jak tak czytam wasze komentarze to jestem przerażony....chyba sobie daruje kupienie ETW
    Gram w Rome TW i tam nie ma tego typu problemow...komputer tez nie grzeszy rozumem ale to piszecie to już jest przegięcie

  5. #175
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 1.4 -już jest, opinie, komentarze

    Gram kampanię Szwecją H/H, jestem już w 1754 roku i oto moje uwagi:
    - ogólnie gra się bardzo fajnie, komp na mapie kampanii jest bardzo aktywny i po raz pierwszy musiałem ładować stare sevy bo mnie rozwalał tak, tak nie myślałem że do tego dojdzie. Wykosiłem Danię z Europy i od razu Hanower wypowiedział mi wojnę, oprócz tego walczyłem z Rosją i Prusami. Hanower raz na trzy tury wysyłał na mnie całą armię i pewnego razu dołączyły do niego prusy no i rozpoczął się ich marsz na moją stolicę . Po zdobyciu Polski od razu wojnę wypowiedziała mi Austria i dwiema armiami zaatakowała moja Armię w warszawie, na szczęście w forcie udało mi się wybronić, Rosja atakowała Ingrię, ale i tam na szczęście miałem fort i dało radę.
    - w Ameryce zostali tylko Francuzi, Anglicy i Hiszpanie (jeszcze eskimosi i jacyś indianie na końcu mapy), co więcej Anglicy zajęli już dwie wyspy z piratami, oprócz tego wykończyli zupełnie Danię. Ja do Ameryki dopiero się wybieram
    - o wiele lepiej wyglądają obrony fortec, lepiej działają działa na murach i komp o wiele lepiej kombinuje, złoszczą mnie tylko bugi z kawalerią kompa która nie chce się ruszyć z miejsca choć wszystkie ich wojska są w odwrocie, zresztą działa tez często walą w niezniszczalne części muru i tak może być bez końca, żeby skończyć walkę trzeba wyjść z fortu lub czekać aż czas bitwy minie,
    - komp częściej używa sabotażu, co przy braku kasy doprowadzało mnie do szaleństwa, co chwila uniwerek do naprawy, a koszty duże więc musiałem obsadzać uniwerki wojskiem i wszystkim czym się dało bo nie wiem jak przed tym się bronić
    - tylko raz miałem wyjście do pulpitu ale już nie pamiętam przy czym
    - o bitwach morskich się nie wypowiadam bo ich nie kumam, nie wiem jak walczyć na morzu. Jak ja walczę to przegrywam strasznie, jak komp sam przelicza to wychodzę zwycięsko
    Ogólnie wrażenia moje są bardzo pozytywne, muszę jeszcze wypowiedzieć wojnę Anglii i może doczekam się desantu...


    co do postu niżej, tez mam takie wrażenie że komp atakuje jak nie ma się obrony. Jak podchodziłem armią na Moskwę to komp zbierał wszystkie wojska wokół stolicy no i raptem obok siebie stały trzy armie, jak brałem tą armię żeby zaatakować Prusy to Rosjanie podchodzili armią pod moje granice, tak jakby chcieli wyczuć słaby moment i zaatakować

  6. #176
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Patch 1.4 -już jest, opinie, komentarze

    Patch na duży plus - przykład:
    gram Francją, Prusy czają się na mój Hanower. Trwało to kilka tur, i kiedy ruszyłem armię stacjonującą niedaleko Hanoweru na Wirtembergię i nie mogłem bronić nią H., Prusacy zaatakowali.
    To samo kiedy poszedłem tą armią na Danię. Czekali kiedy H. będzie bezbronny. Wcześniej (przed patchem) komp tak się nie zachowywał.
    Żeby nie było za słodko: panel po bitwie morskiej (kiedy decyduje się co zrobić ze zdobytymi okrętami) wiesza się tj. kilka razy trzeba kliknąć dany przycisk, żeby ruszyć dalej.
    PS. Całe forum poleciało? Wszyscy musieli się jeszcze raz rejestrować?

  7. #177
    Podczaszy Awatar kretu19955
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    629
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Patch 1.4 -już jest, opinie, komentarze

    Wszyscy wszyscy moim zdaniem patch jest dobry oprócz długości tur u mnie spoko. Nie robie za dużo floty więc to mi tak bardzo nie przeszkadza

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Podobne wątki

  1. Patch 1.6 gdzie on jest ?
    By Pirxeus in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-04-2013, 13:58
  2. Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 03-07-2012, 21:21
  3. Sesja RPG - Temat informacyjny i komentarze
    By Ekaton in forum Sesja RPG
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-11-2010, 11:42
  4. Jaki jest najnowszy patch?
    By gajtas1 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-01-2010, 14:38
  5. Patch 1.5 juz jest !
    By Sareth4 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post / autor: 15-12-2009, 22:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •