Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 149 z 149

Wątek: Hearts of Iron II - Dyskusje Ogólne

  1. #141
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    nie wiem czy to forum jeszcze żyje
    ...
    Pozostawię bez szerszego komentarza.

    to fakt - co tu komentować jeśli mamy połowę sierpnia i jest jeden wpis, poza moim - wniosek nasuwa się sam i jest bezsprzecznie jeden niestety

    W ogóle waszym zdaniem do którego roku da się sensownie grać w tą grę?
    Do końca.

    sensownie - czy kolega Samick rozumie to pojęcie - ale po udzielonych odpowiedziach na moje pytania (a na niektóre pytania ich braku) również niestety wniosek nasuwa się sam

    Przepraszam i z całym szacunkiem ale po co tak odpowiadać jeśli nie ma się nic SENSOWNEGO do napisania. Nie jestem sepecem w tej grze i po prostu chciał czegoś się dowiedzieć.
    ps dla kolegi Samick - dowiedzieć czyli poszerzyć swoją wiedzę. Wydaje mi się że piastowanie stanowiska MODERATORA GLOBALNEGO zobowiązuje do jakiegoś wyższego standardu odpowiedz i nie pomijania połowy pytań jeśli się już podejmuje odpowiedzieć na czyjeś pytania.

  2. #142
    Podstoli Awatar arcyżużel
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    360
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maciek69 Zobacz posta
    nie wiem czy to forum jeszcze żyje
    ...
    Pozostawię bez szerszego komentarza.

    to fakt - co tu komentować jeśli mamy połowę sierpnia i jest jeden wpis, poza moim - wniosek nasuwa się sam i jest bezsprzecznie jeden niestety

    W ogóle waszym zdaniem do którego roku da się sensownie grać w tą grę?
    Do końca.

    sensownie - czy kolega Samick rozumie to pojęcie - ale po udzielonych odpowiedziach na moje pytania (a na niektóre pytania ich braku) również niestety wniosek nasuwa się sam

    Przepraszam i z całym szacunkiem ale po co tak odpowiadać jeśli nie ma się nic SENSOWNEGO do napisania. Nie jestem sepecem w tej grze i po prostu chciał czegoś się dowiedzieć.
    ps dla kolegi Samick - dowiedzieć czyli poszerzyć swoją wiedzę. Wydaje mi się że piastowanie stanowiska MODERATORA GLOBALNEGO zobowiązuje do jakiegoś wyższego standardu odpowiedz i nie pomijania połowy pytań jeśli się już podejmuje odpowiedzieć na czyjeś pytania.
    Synek jakiej odpowiedzi oczekiwałeś pytając na złym forum, które nie zajmuje się szerzej paradoxem? Poczytaj wpisy na eufi i nie wkurzaj nuka pytaniami na które tysiąc razy były wałkowane
    "Wielka Rzeczpospolita jest w stanie prowadzić 17 konfliktów światowych jednocześnie. Ale według nas, świat to za mało, dlatego słupki graniczne z Orłem Zwycięskim stoją już na Plutonie."

  3. #143
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    wiesz ciężko ci coś sensownego poradzić, gdy człowiek nie jest do końca zorientowany o jakiej grze piszesz

  4. #144
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    to fakt - co tu komentować jeśli mamy połowę sierpnia i jest jeden wpis, poza moim - wniosek nasuwa się sam i jest bezsprzecznie jeden niestety
    Masz rację, wniosek jest jeden i bezsprzeczny, to forum o serii Total War i jeśli ktoś piszę o śmierci forum to znak że nawet nie raczył spojrzeć na jego strukturę i ostatnie posty.

    sensownie - czy kolega Samick rozumie to pojęcie - ale po udzielonych odpowiedziach na moje pytania (a na niektóre pytania ich braku) również niestety wniosek nasuwa się sam
    Primo: nie "kolega" tylko "Jaśnie Oświecony Książę Moderator".
    Secundo: odpowiedź "do końca" znaczy do końca. Skoro parę razy pociągnąłem grę w HoI do końca to mam wyrobione zdanie i odpowiadam zgodnie z moimi doświadczeniami. Nie chcesz wierzyć? Twój ból rzyci. Możesz podważać moją opinię pod warunkiem posiadania konkretnych argumentów, ale i tak jest to kwestia subiektywna, ergo nie zmienisz mej opinii/
    Tertio: skoro piszesz o sensie to zastanów się raz jeszcze, i jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz, aż do skutku.

    Przepraszam i z całym szacunkiem ale po co tak odpowiadać jeśli nie ma się nic SENSOWNEGO do napisania. Nie jestem sepecem w tej grze i po prostu chciał czegoś się dowiedzieć.
    ps dla kolegi Samick - dowiedzieć czyli poszerzyć swoją wiedzę. Wydaje mi się że piastowanie stanowiska MODERATORA GLOBALNEGO zobowiązuje do jakiegoś wyższego standardu odpowiedz i nie pomijania połowy pytań jeśli się już podejmuje odpowiedzieć na czyjeś pytania.
    Nie jestem "kolegą" tylko "Jaśnie Oświeconym... Nie będę się powtarzał. Zadajesz kilka pytań, ja odpowiadam na te które znam odpowiedź bo żadna frajda robić kogoś w bambuko. Zgodzisz się z tym? Jako Jaśnie Oświecony etc. etc. mogę Tobie wlepić ostrzeżenie za niedbałość wypowiedzi i to na Twoją prośbę, skoro pragniesz wysokiego profesjonalizmu z racji piastowanej przeze mnie funkcji w temacie, który nie jest tematem tego forum.

    PS. Jeśli nie piszę kolorkiem, to piszę jako zwykły użytkownik i ranga nie ma nic do rzeczy. Pamiętaj! Moderator to także użytkownik!
    Ostatnio edytowane przez Samick ; 10-08-2014 o 02:44



  5. #145
    Chłop Awatar marchlew1920
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    45
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam wszystkich ..mam pytanko czy gral ktos w moda 34 pod Hearts of Iron 2 ? .. bo gram sobie w niego i mam zgryz z racji ze nie brak angola ,czy moze mi ktos pomoc

  6. #146
    Chłop Awatar sieniX111
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale poszukuję moda dodającego sporo eventów po Polsku (mam już eventy historyczne minimod). Widziałem że ktoś tu wrzucał linki do eventmodów lecz są już nieaktywne. Stworzyłem sobie sam moda małego moda ale jeśli tyle eventów jest w tym mini modzie to ja nie mam nawet połowy, więc jeśli ktoś ma linki niech podrzuci jakieś, bo lubię mieć historyczną grę, a twórcy nie zrobili wielu eventów.

  7. #147
    Chłop
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    a czy jaka kolwiek gra paradoxu traktuje o I wojnie światowej ?
    a dwa, mam bardzo duży problem żeby znaleźć mod do gry który zniesie bariery czasowe. co doradzicie? (win7)

  8. #148
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Gra Darkest Hour ma scenariusz o I Wojnie Światowej.
    To takie lepsze HoI 2, które ma świetne mody, polecam.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  9. #149
    Chłop
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    ale to jakis patch / mod do HOI2? bo menusy ma takie same
    Proszę jednak o zachowanie interpunkcji i ortografii. Arr.
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 10-05-2016 o 16:15

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Podobne wątki

  1. Hearts of Iron IV
    By Ensis in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 165
    Ostatni post / autor: 20-10-2022, 09:56
  2. Hearts of Iron III - Dyskusje Ogólne
    By jon_snow in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post / autor: 29-03-2016, 23:09
  3. Hearts of Iron III - Partyzantka
    By questorek2 in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-03-2014, 18:50
  4. Hearts of Iron - Własna muzyka
    By Bulbozaur277 in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-11-2010, 11:41
  5. Darkest Hour - Hearts of Iron 2
    By Ensis in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-10-2010, 20:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •