Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Bugi

  1. #11
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez JanuszFanatyk Zobacz posta
    Wiem, że jeśli jednostka konna się wbiję w szyk wroga to niekiedy wycofanie jej jest bardzo trudne, ale zauważyłem że podczas oblężenia Krakowa ja wcale nie rozkazywałem jednostce generała szarżować na wroga tylko chciałem ją przemieścić lecz to nie było możliwe ponieważ jednostka zachowywała się tak jakby była jednostką strzelecką z włączonym trybem walki dystansowej, nie dało się podejść do wroga.Ale jedna rzecz mnie zasmuciła najbardziej, ustawiłem na murach polskich możnych aby poczekali na wieżę oblężniczą, gdy wrogowie weszli na mury to po zabiciu jednego możnego cały oddział skapitulował.A jest jakaś możliwosć dodania dźwięków dla jednostek? bo trochę dziwnie się gra nie słysząc ich gdy ich wybieram np.
    Słychać tylko odgłos mieczy i maszerowania, ale nie słychać mowy dowódcy oddziału.
    Słabo się znam na tych aspektach modowania, ekipa się rozpadła, a parę osób zrobiło co mogło by w ogóle dało się w niego grać. Co do jednostki generała, to grałem trochę i nigdy nie miałem z nimi problemu więc może to jednostkowy przypadek.

  2. #12
    Łowczy Awatar JanuszFanatyk
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    119
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jakbym wiedział jak to bym wstawił dźwięki oddziałów z innego moda albo z podstawki gry dla użytku własnego, chciałbym też trochę poprawić SI aby nie było kapitulacji pełnych oddziałów.Na jakim poziomie trudności grałeś, że miałeś SI w porządku?
    Ja grałem na średnim kampanii i średnim bitew, może na trudnym albo łatwym nie było by takich zdarzeń.

  3. #13
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez JanuszFanatyk Zobacz posta
    Jakbym wiedział jak to bym wstawił dźwięki oddziałów z innego moda albo z podstawki gry dla użytku własnego, chciałbym też trochę poprawić SI aby nie było kapitulacji pełnych oddziałów.Na jakim poziomie trudności grałeś, że miałeś SI w porządku?
    Ja grałem na średnim kampanii i średnim bitew, może na trudnym albo łatwym nie było by takich zdarzeń.
    Ja grałem na trudnym ale polecam średni, a możni może mieli ustawiony tryb ucieczki? bo naprawdę ludzie opisywali wiele problemów, głównie ze stabilnością ale takich jeszcze nie było i sam się z nimi nie spotkałem. System morale jest inny niż w innych modach i ciekawy moim zdaniem. Trochę dawno grałem ale może to kwestia przyzwyczajenia.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Medieval XL - Bugi
    By kruk84 in forum Medieval XL
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post / autor: 04-02-2023, 23:58
  2. Bugi graficzne podłoża ( czarne kwadraty )
    By Tomyslav in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-09-2013, 16:11
  3. Bugi, bugi, bugi
    By Elessar in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 20:03
  4. Czy to błędy/bugi medievala 2??
    By Aradan in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-01-2010, 21:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •