Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92

Wątek: Sztuki walki

  1. #21
    Gość

    Re: Sztuki walki

    Cytat Zamieszczone przez OskarX
    Co do moich postów, to po prostu chcę nie których przekonać, że się raczej nie opłaca Bo to raczej nie jest Jackie Chan czy Karate Kid
    I że oczywiście lepiej nie potrafić się bić, zamiast zapisać się na kick-boxing, muay-thai, czy bjj.

  2. #22
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sztuki walki

    Moim zdaniem ja się "potrafię bić" i nie chodzę na takie coś

  3. #23
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sztuki walki

    Volomir, no tak, bo wiesz, że chodzę do Chucka na prywatne lekcje walki ? I jestem w tym całkiem dobry, sam mi mówił, a ostatnio dostał takie lanie, że się nie podniósł ... Po co mam chodzić na takie lekcje skoro jest mi to niepotrzebne ? ... Nie w każdej szkole są jacyś menele, którzy tylko o bójkach myślą ... osobiście do takiej nie chodzę i uważam takich ludzi za całkowite wieśniarstwo Bez obrazy dla innych

  4. #24
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Sztuki walki

    Volomir, no tak, bo wiesz, że chodzę do Chucka na prywatne lekcje walki ? I jestem w tym całkiem dobry, sam mi mówił, a ostatnio dostał takie lanie, że się nie podniósł ... Po co mam chodzić na takie lekcje skoro jest mi to niepotrzebne ? ... Nie w każdej szkole są jacyś menele, którzy tylko o bójkach myślą ... osobiście do takiej nie chodzę i uważam takich ludzi za całkowite wieśniarstwo Bez obrazy dla innych
    Nie chcesz, nie musisz chodzic Poza tym nauka tych sztuk/systemow walki nie powinna sluzyc temu zeby chodzic po miescie i ludzi zaczepiac.

    Moim zdaniem ja się "potrafię bić" i nie chodzę na takie coś
    Czyli jestes typowym napinaczem, ktory ma wiele talentow, szkoda tylko, ze w internecie. Jesli niczego nie trenujesz i opierasz sie tylko na tym czego nauczyles sie podczas zabaw na podworku to przykro mi, ale kazdy kto choc troche trenuje spusci Ci takie lanie ze ho ho No ale badz twardy, w koncu masz internet.

  5. #25
    Gość

    Re: Sztuki walki

    Cytat Zamieszczone przez Krzyzak
    Po co mam chodzić na takie lekcje skoro jest mi to niepotrzebne ? ... Nie w każdej szkole są jacyś menele, którzy tylko o bójkach myślą
    Ale na baletach też nie ma samych grzecznych chłopców.

    Moim zdaniem ja się "potrafię bić" i nie chodzę na takie coś
    Nie ten poziom.

  6. #26
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sztuki walki

    nauka tych sztuk/systemow walki nie powinna sluzyc temu zeby chodzic po miescie i ludzi zaczepiac.
    To oczywiste 8-) Więc chodzisz i trenujesz po to, by za 5 lat jak podejdzie 5 kolesi z nożami to moim zdaniem byś się za bardzo bał by użyć swoich "umiejętności" zresztą zza krzaka nie wyskoczy mistrz miyagi by cię obronić

    Czyli jestes typowym napinaczem, ktory ma wiele talentow, szkoda tylko, ze w internecie
    No ale badz twardy, w koncu masz internet.
    wtf?

    Jesli niczego nie trenujesz i opierasz sie tylko na tym czego nauczyles sie podczas zabaw na podworku
    "zabaw" hehehe

    ale kazdy kto choc troche trenuje spusci Ci takie lanie ze ho ho
    Jak to mówi mój znajomy "no chyba głupi jesteś" chyba nie masz racji i mówię tu oczywiście o odpowiednich kategoriach wiekowych

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 910
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sztuki walki

    No pewnie ze by fajnie bylo, tylko ciekawe jak moj portfel to by zniosl Ale na pewno warto sie rozejrzec w kazdym badz razie dzieki za rady, bede cos kombinowac od wrzesnia/pazdziernika

    W niektórych klubach za jedną opłatę możesz np. korzystać ze wszystkiego(w moim tak było, że za 100zł mogłem sobie chodzić ile chce na boks/muay thai/siłkę). Albo np. za podstawową stawkę masz 3-4 wejścia w tygodniu, a klub oferuje szeroką ofertę. Musisz poszukać.

    Ogólnie to chyba jednak polecałbym style chwytane.
    Jak ktoś chce się nauczyć bronić "na ulicy" to nie polecam na początek- tam schodzenie do parteru może się źle skończyć, lepiej zacząć od czegoś uderzanego Jak ktoś chodzi na ustawki czy się leje 1na1 to wtedy co innego

    po prostu szok, nie wiedziałem i istnieniu tego systemu, bo sztuką bym tego nie nazwał (sztuka dla mnie to np. wu-szu). nawet wu-szu wymaga większej ilości ruchów, żeby powalić przeciwnika. wygląda na fenomenalną sztukę unieszkodliwiania przeciwnika niezbyt wyszkolonego, znającego tylko podstawy np. boksu, lub przygotowanego na walkę z bardzo łatwym przeciwnikiem.
    A jak przeciwnik potrafi już coś więcej :?:

    czyli w polskich warunkach: idzie na mnie grupa karków, ja jednego kładę w magiczny wręcz sposób, reszta nie wie OCB i ich kładę także.
    Jak idzie na Ciebie grupa karków to proponuję zacząć uciekać i to szybko Nawet jak dużo potrafisz.

    Nie wiem po co wy trenujecie takie coś, biją was czy jak?
    1. Nie musi się koniecznie przydawać - ważne że się nie siedzi na tyłku przed kompem, tylko się człowiek rusza.
    2. W razie W przynajmniej wiesz, że potrafisz spuścić łomot

    Jedna z zalet Kyokushin jest brak uderzen piescia w twarz na zawodach, przynajmniej nikt nie ma porozwalanych twarzy i nosow, reszta na full. Z drugiej strony uczy niebezpiecznie niskiej gardy i czlowiek nie jest przyzwyczajony do bicia w twarz.
    To jest dla mnie największa wada karate sportowego - forma jest teraz ważniejsza od treści i słabo się uczy używania rąk, a "garda" to już w ogóle porażka. Wyjdzie ktoś taki na boksera(czy kogoś innego, kto się potrafi posługiwać rękoma) i się zabawa może skończyć w kilka sekund :roll: O chwytaczach nie wspominając
    Kto poświęca wolność na rzecz bezpieczeństwa nie zasługuje na żadne z nich. B. Franklin
    Chciałem znaleźć wytłumaczenie dla bytu. Nie potrzebuję żadnego usprawiedliwienia dla bytu, ani żadnego słowa uświęcającego moje istnienie. Ja usprawiedliwiam i uświęcam. Ayn Rand "Hymn"

  8. #28
    Witia
    Gość

    Re: Sztuki walki

    Mnie zawsze bawiło podniecanie się 'sztukami walki'. Wystarczy że dostanie się w nos albo w ucho z pięści i zanim się pozbierasz to leżysz skopany na amen. Wszelkie partery, judo, karate, można sobie... no właśnie... Założenie jest proste - jeżeli nie jesteś zawodowym bokserem, a nie ma innego wyjścia jak tylko się bić, trzeba uderzyć celnie jako pierwszy w miejsce takie jak nos i liczyć na to, że przeciwnik się nie obroni bądź nie zrobi tego szybciej od nas

  9. #29
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sztuki walki

    Dołączam się do postu/stwierdzenia Witii Poza tym co innego mówi się teraz, jak się nie bijesz, a co innego jak do takiej sytuacji dojdzie

  10. #30
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Sztuki walki

    Założenie jest proste - jeżeli nie jesteś zawodowym bokserem, a nie ma innego wyjścia jak tylko się bić, trzeba uderzyć celnie jako pierwszy w miejsce takie jak nos i liczyć na to, że przeciwnik się nie obroni bądź nie zrobi tego szybciej od nas
    Tylko czy trenowanie sztuk walki w tym nie pomaga?

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czysty debilizm AI bądz automatycznej walki
    By ILoveItaly in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 21:47
  2. Armie i taktyka walki w XVIII w.
    By maxcezar5 in forum Nowożytność od 1492 do 1914
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-04-2013, 19:44
  3. Kampania MP- Wyłączenie auto. walki z SI
    By Cirmius in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 15:55
  4. Sterowanie podczas walki!
    By darkFalcon in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-09-2012, 21:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •