Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    49
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    Tak. Dobry mecz nieźle im idzie w 3. Nie wiem, dlaczego niejaki Ruciak zaczął mecz w pierwszym składzie Wszedł Bąkiewicz i wszystko wraca na dobre tory

  2. #12
    Gość

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    Wygrali Hetmanie, nie zauważyłeś tematu, specjalnie napisałem w pierwszym poście do twojej osoby Jeszcze jeden mecz i półfinał!

  3. #13
    Gość

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    Oto ja wszechwładny!

    Stoję na baczność na każdym meczu naszych! Choć z Hiszpanią i Słowacją to chcieli mnie zaprawić o mały zawał

    PANOWIE IDEMY NA ZŁOTO !!!!!

  4. #14
    Gość

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    Cytat Zamieszczone przez Hetman
    Oto ja wszechwładny!

    Stoję na baczność na każdym meczu naszych! Choć z Hiszpanią i Słowacją to chcieli mnie zaprawić o mały zawał

    PANOWIE IDEMY NA ZŁOTO !!!!!
    Mocni psychicznie, odbiór, i trochę świeżej krwi wymieszanej z młodą, efekt, jak widać Hetmanie, medal jest, dla mnie bomba!!!

  5. #15
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    306
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    Z taką grą jak ostatnio ? Ruscy i Bułgaria nas rozgromią jeśli zaprezetnujemy poziom z dwóch ostatnich meczy. Brak dobrego, mocnego serwisu, przeciwnik układa atak jak chce. Do tego skuteczność zarówno w ataku jaki obronie mizerna.

    Nie cieszą się już grą tak jak to było widac na początku mistrzostw

  6. #16
    Gość

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    Cytat Zamieszczone przez Rafa
    Z taką grą jak ostatnio ? Ruscy i Bułgaria nas rozgromią jeśli zaprezetnujemy poziom z dwóch ostatnich meczy. Brak dobrego, mocnego serwisu, przeciwnik układa atak jak chce. Do tego skuteczność zarówno w ataku jaki obronie mizerna.

    Nie cieszą się już grą tak jak to było widac na początku mistrzostw
    Po części masz rację, ale czy mamy w sportach zespołowych, poza piłką ręczną, reprezentację, która systematycznie, trzyma jakiś dobry poziom? Cieszmy się z tego, co jest Statystyki, to jedno, a wynik końcowy to inna sprawa Bo skoro, grają tak słabo, to dlaczego wygrywają?Hmmm...

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    Po części masz rację, ale czy mamy w sportach zespołowych, poza piłką ręczną, reprezentację, która systematycznie, trzyma jakiś dobry poziom? Cieszmy się z tego, co jest Statystyki, to jedno, a wynik końcowy to inna sprawa Bo skoro, grają tak słabo, to dlaczego wygrywają?Hmmm...
    To że grają dobrze to nie zwalnia ich od obowiązku koncentracji. Dlatego cieszyć się owszem ale po meczu a nie w trakcie. Takich przestoi jak Polska to nie ma żadna inna drużyna z czołówki Światowej. Jeżeli tak zagramy z Rosją albo z Bułgarią to będzie smutno i to bardzo bo widać że mimo braku podstawowych kadrowiczów mamy i tak wyrównany skład z wyrastającym na gwiazdę Bartoszem Kurkiem na czele Więc naprawdę niech się chłopaki koncentrują bo cała Polska patrzy (Medal jest w zasięgu)

    PS. Dzisiaj z Grecją powinni zagrać rezerwami mecz jest o pietruszkę a przyda się odpoczynek podstawowemu składowi.

  8. #18
    Gość

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    "BARDZO Dobrą drużyną można nazwać taką co grając słabo wygrywa" - to do Rafy

    Dziś padła Grecja 3:0 i teraz losowanie czy Bułgaria zagra z nami czy Francja - osobiście wolę Francję ^^ bo trzeba przełamać nasze fatum "drugiego meczu" na turniejach, no i mamy do tego przewagę psychologiczną. Francuzi kipneli przed nami w kwalifikacjach i w grupie

  9. #19
    Gość

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    Cytat Zamieszczone przez Hetman
    "BARDZO Dobrą drużyną można nazwać taką co grając słabo wygrywa" - to do Rafy

    Dziś padła Grecja 3:0 i teraz losowanie czy Bułgaria zagra z nami czy Francja - osobiście wolę Francję ^^ bo trzeba przełamać nasze fatum "drugiego meczu" na turniejach, no i mamy do tego przewagę psychologiczną. Francuzi kipneli przed nami w kwalifikacjach i w grupie
    Bułgaria Ale w sobotę, o 16.30 nic, i nikt nie ruszy mnie od telewizora....

  10. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową.

    A ja tam się ciesze że gramy z Bułgarami będzie przetarcie przed Rosją w Finale Daj Boże

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Siatkówa - Ogólnie
    By in forum Sport
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 16-10-2019, 04:10
  2. Merkozy = władcy Europy
    By adriankowaty in forum Agora
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-02-2012, 13:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •