Strona 608 z 636 PierwszyPierwszy ... 108508558598606607608609610618 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 071 do 6 080 z 6354

Wątek: Jeżeli teraz jest źle, to jutro będzie jeszcze gorzej

  1. #6071
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Czy na pewno przesada? Coś w tym jest....

  2. #6072
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez szwejk Zobacz posta
    Spiskowa przesada

    CO OSIĄGNĘŁY CHINY W CIĄGU OSTATNICH 3 MESIĘCY:
    1. Chiny skutecznie przygotowały się do wojny nowej generacji - biologicznej. Przeprowadziły ćwiczenia, demonstrując światu swoją mistrzowską klasę w tej dziedzinie oraz bezradność przeciwników.
    2. Przeprowadziły spis powszechny. Szybko i wydajnie.
    3. Zaostrzono dyktaturę cyfrową. Kontrolują sieci społecznościowe i wszelką komunikację.
    4. Stworzono system do szybkiej identyfikacji wszystkich sieci społecznościowych pożądanej osoby: kto jest z nią w kontakcie, z kim jechała samochodem, gdzie była, z kim się komunikowała.
    5. Zidentyfikowano wszystkich nielegalnych imigrantów i wielu wydalono z kraju
    6. W łagodnym trybie wydalono wielu obcokrajowców. Oni sami również starali się ewakuować. Pozostałych zidentyfikowano i objęto kontrolą.
    7. Opracowano mechanizm masowego i błyskawicznego blokowania całego kraju.
    8. Zademonstrowano całemu światu, na co stać Chiny. Umieszczenie 1,5 miliarda ludzi w pełnej kwarantannie, nałożenie wszystkim masek - to wielki wyczyn, tak jak i wybudowanie ogromnego szpitala w ciągu tygodnia.
    9. Cały kraj został nauczony, jak dbać o higienę.
    10. Przyjęto ustawę zakazującą spożywania mięsa dzikich zwierząt, co w wielu prowincjach jest normą.
    10. Pokazano światu, jak bardzo jest zależny od Chin.
    11. Zamrożono łańcuchy powiązań produkcyjnych na całym świecie, wywołując Globalny Kryzys.
    12. W policji i służbach reagowania masowo wprowadza się używanie dronów i automatycznych urządzeń śledzących.
    13. Opracowano wdrożenie systemów masowej termowizji z automatyczną identyfikacją danych o anomaliach.
    14. Ze względu na osoby noszące maski zaktualizowano algorytmy działania kamer wideo dla rozpoznawania twarzy; obecnie w rozpoznawaniu ludzi uwzględniany jest również sposób ich poruszania się.
    15. Na masową skalę w trybie operatywnym tworzone są zautomatyzowane systemy dostaw towarów.
    16. Opracowano system elektronicznego obozu koncentracyjnego.
    17. Ustały protesty w Hongkongu, a tamtejsze wpływy rządu chińskiego wzrosły.
    18. Najważniejsze.
    Gdy świat nadal pogrąża się w kryzysie, Chiny już z niego wyszły i są gotowe:
    - skupować potanione aktywa,
    - pomagać finansowo słabym państwom, zwiększając w zamian swoje globalne wpływy
    - grać na niższych cenach ropy.

    Mnie bardziej przekonują doniesienia, że Chiny mocno zaniżają ilości zmarłych na koronowirusa, a że efekty są takie, bo wynikają z zaistniałej sytuacji, tak brnąć w teorie spiskowe - no bo pewnie ekolodzy za tym stali, jakby popatrzeć jak ilości syfu się zmniejszyły emitowane do atmosfery^^...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #6073
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Coś dla zwolenników teorii spiskowych:

    https://apnews.com/afs:Content:8717250566


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  4. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  5. #6074
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Coś, co wolę podlinkować, bo nie będę tego cytował, zaraz jakiś sympatyk braci z z Azji zacznie pomstować.
    Spoiler: 
    Sprawdzałem to prawdziwe info. Turcy mi zaimponowali, wiadomo że nie za darmo, ale Kopacz widzisz to?


    https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kor...kryzys/1s1fwvp
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  7. #6075
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Skoro dawniej sobie poradziliśmy, to teraz też

    1. Epidemia grypy azjatyckiej w latach 1957 - 1958 (wirus H2N2) spowodowała w skali światowej 1-1,5 mln zgonów - nie było paniki ani żadnych specjalnych obostrzeń.

    2. Epidemia grypy hongkong w latach 1968 - 1970 (wirus H3N2) spowodowała w skali światowej 0,7-1,5 mln zgonów -nie było paniki ani żadnych specjalnych obostrzeń.


    3. Epidemia świńskiej grypy w 2009 roku (wirus H1N1) spowodowała w skali światowej ok.0,5 mln zgonów -nie było paniki ani żadnych specjalnych obostrzeń.

    Z powodu koronawirusa zmarło do tej pory na świecie ok. 50 tyś. ludzi...
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  8. Użytkownicy którzy uznali post szwejk za przydatny:


  9. #6076
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    [QUOTE=szwejk;473176]Spiskowa przesada

    Jak już zaznaczyłem, coś w tym jest. Mam mieszane uczucia po tym co ostatnio zobaczyłem. Może sami osądzicie.


    https://www.youtube.com/watch?v=7tgOghqchTk






  10. #6077
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    [QUOTE=Wespazjan;473471]
    Cytat Zamieszczone przez szwejk Zobacz posta
    Spiskowa przesada

    Jak już zaznaczyłem, coś w tym jest. Mam mieszane uczucia po tym co ostatnio zobaczyłem. Może sami osądzicie.


    https://www.youtube.com/watch?v=7tgOghqchTk





    Zerknij na podobny filmik z Ameryki kiedy był robiony, podlinkowany jest w komentarzach. I sprawdź kiedy dał go autor, Polak na fejsa, ja go nie mogłem znaleźć...
    Nie, żebym coś sugerował^^

    Bardziej tutaj winą bym obarczał szukanie oglądalności wśród dziennikarzy i nad wyraz temu manipulowanie. Na razie nie ma szczepionki, gdyby zależało by...wg pewnych źródeł, też pytanie czy prawdziwych, bo w Chinach umarło dużo więcej ludzi i komunistyczną metodą z tym tam walczą...

    Nie ma co się oszukiwać, epidemia zmieniła na zawsze pewne rzeczy, jedno jest pewne wg hipotetycznych źródeł, dane są zaniżane odnośnie zakażeń i śmiertelności, wystarczy mieć - znajomego, rodzinę wśród służby zdrowia, ja oczywiście, że nie mam , bo nie chciałbym żeby ktoś pracę stracił, taka plotka zasłyszana...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  11. Następujących 3 użytkowników podziękowało Eutyches za ten post:


  12. #6078
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    W polskim zakątku internetu możemy znaleźć dużo nieprawdziwych, a często wręcz absurdalnych informacji o koronawirusie. Niektóre z nich mogą wywołać jedynie uśmiech politowania, inne mogą skończyć się o wiele gorzej. Pamiętajcie zatem, aby informacje o koronawirusie czerpać z wiarygodnych źródeł, a do takich informacji jak te poniżej podchodzić po prostu ze zdrowym rozsądkiem. Niektóre z nich nie wymagają komentarza, kilka z nich objaśniamy pod danym obrazkiem.



    https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/najbardziej-absurdalne-fake-newsy-na-temat-koronawirusa-w-polsce-oto-co-krazy-po/mjfpveq#slajd-24


    edit:

    Ja mam ubaw, wiem wiem - ale skoro takie rzeczy się dzieją w świecie tzw. Zachodnim, gdzie Brytyjczycy robią Achillesa Afroamerykaninem w serialu....

    https://www.meczyki.pl/newsy/ostra-r...launi/140402-n
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 06-04-2020 o 08:05
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  13. #6079
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Wyważone refleksje z Niemiec
    https://www.youtube.com/watch?v=sIHqAaHCqi

    Wraz z postępem epidemii walka w Niemczech się zaostrza.
    https://www.youtube.com/watch?v=CNde6GUX5CE
    Ostatnio edytowane przez szwejk ; 19-04-2020 o 19:28
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  14. #6080
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach

  15. Użytkownicy którzy uznali post Wespazjan za przydatny:


Strona 608 z 636 PierwszyPierwszy ... 108508558598606607608609610618 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Indie moje - Co teraz?
    By Popek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 10:58
  2. Chyba zniszczyłem płytę?Jak teraz grać?
    By stukpuk in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-12-2009, 20:14
  3. Jesień Średniowiecza - Co teraz?
    By Brave in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 21:58
  4. Blitzkirieg V - jutro!
    By KLAssurbanipal in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 12:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •