Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Liga Mistrzow 2010/11

  1. #61
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Liga Mistrzow 2010/11

    Solari to był dobry skrzydłowy, ale doszedł do pewnego momentu i się zatrzymał, podobnie jak Aimar. Joaquin za długo grał w tym Betisie, myślę, że gdyby poszedł wcześniej do wielkiego klubu ( 2003,04r ) to jego talent mógłby eksplodwać. Chociaż teraz z tego co słyszałem całkiem fajnie gra w Valencii po 3 latach posuchy.
    Dziwię się, że nie napisałeś o Ronaldo. Dla mnie Brazylijczyk jest po protu <cenzura> geniuszem, najlepszym napastnikiem jakiego widziałem i po Zidanie moim ulubionym piłkarzem. Gdyby nie te kontuzje kolana(chyba nawet więzadła zerwał w 2000r ) no i to, ze w Realu mu się troszkę przytyło, to absolutnie nie było piłkarza lepszego od niego. El Phenomeno w końcu A gdy miał 18 lat to sieknął 48 bramek w sezonie w barwach Barcy Mistrz.

    Powsciągnij swój język na przyszłość - Marat
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  2. #62
    Gość

    Re: Liga Mistrzow 2010/11

    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum
    .
    Dziwię się, że nie napisałeś o Ronaldo. Dla mnie Brazylijczyk jest po protu jebanym geniuszem, najlepszym napastnikiem jakiego widziałem i po Zidanie moim ulubionym piłkarzem. Gdyby nie te kontuzje kolana(chyba nawet więzadła zerwał w 2000r ) no i to, ze w Realu mu się troszkę przytyło, to absolutnie nie było piłkarza lepszego od niego. El Phenomeno w końcu A gdy miał 18 lat to sieknął 48 bramek w sezonie w barwach Barcy Mistrz.
    Nie ma co sie dziwić, mimo geniuszu jaki przypadł mu w udziale, inne lata, media tak histerycznie nie tokowały na jego temat, jak w wypadku Krystyny i Messiego...Ronaldo Fenómeno, czy Zidane, czy też Ronaldinho robili różnicę w jakości drużyny w której grali, czy klubowej, czy też reprezentacji. Nie ma tego przełożenia na wymienionych wcześniej Messiego i Krystyny mam na myśli reprezentacje ich krajów...

  3. #63
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: Liga Mistrzow 2010/11

    Śmiem twierdzić, że Viera z Makalele byli lepsi niż Iniesta z Xavim
    Nie sądzisz, że oni grają na innych pozycjach!! Jeśli już porównujesz z kimś Vierę z Makalele to porównuj z Sergio i Xabim.

    Jeśli chodzi o najlepszych graczy w piłce "wszech czasów" to dla mnie takimi są Ronaldo i Maradona. Ten pierwszy to był po prostu El Fenomeno, kontuzje i liga włoska spartaczyły mu karierę... Ten drugi natomiast... cóż tu mówić, żeby nie był takim człowiekiem jakim jest i nie ćpał, to on byłby uważany za króla a nie Pele(i dla internautów tak było, ale Fifa zmieniła sposób glosowania ), który nie grał w Europie... Dorzuciłbym jeszcze do Diego i Ronaldo Johana, ale to byly trochę inne czy i mimo wszystko na zły okres w Barcie trafił, oraz nie zdobył MŚ, a kiedyś to było coś...

    Natomiast jeśli chodzi o magię to Ronni bije dzisiejszych piłkarzy na głowę wliczając w to Krystykę i Messiaka, pierwszy bazuje na szybkości i sile, drugi na zwrotności i przyśpieszeniu... Ronni bazował głównie na technice. Oglądałem ostatnio Neymara w akcji, on ma predyspozycje, zeby stać sie "magikiem"...

    A gdy miał 18 lat to sieknął 48 bramek w sezonie w barwach Barcy Mistrz.
    Nie 18, a 20, może nawet 21, nie 48 bramek a o jedną mniej... Messi mając 22 lata "sieknął" też 47 bramek w Barcy, dodając do tego, że on nie jest klasycznym środkowym napadziorem...

    Visca el Barca!!!

  4. #64
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Liga Mistrzow 2010/11

    Ale fakt faktem, że Messi jak i Cristiano na Mundialu nie mieli z kim grać. Portugalia jest cienka a bez Ronaldo to nawet Cypr ich leje. A Messiego mi szkoda, bo Argentyna miała świetną drużynę na Mundialu, no ale jak się chce grać przeciwko Niemcom bez rozgrywającego, to ja nie mam pytań. Mogli mieć pakę porównywalną z Hiszpanią ( powołanie Cambiasso i Zanettiego ), słabszą w pomocy ale z fenomenalnym atakiem. Za klęskę albicelestes w dużej mierze odpowiedzialny jest Maradona, taktyka wyglądała tak, ze "podamy do Messiego i zobaczymy co zrobi". Tak się już nie da grać w piłkę, chyba, że Ronaldinho: pokręcił dupką na Stamford Bridge w meczu Barcy z Chelsea a piłka była w siatce ( chyba 2005r ). Ale to był niesamowity gość.

    Nie sądzisz, że oni grają na innych pozycjach!! Jeśli już porównujesz z kimś Vierę z Makalele to porównuj z Sergio i Xabim.
    Porównuję parę środkowych pomocników z parą środkowych pomocników :roll: Bo Iniesta jest środkowym pomocnikiem ( nie defensywnym ale ofensywnym ) ale też bardzo uniwersalnym i często gra na lewej stronie lub prawej. A Sergio nie ma póki co z nimi porównywać bo jest za cienki. Ale w sumie masz rację, że to inne pozycje i inne zadania. W takim razie troszkę inaczej; zestawiając pomoc Hiszpanii z Francją czyli Xabi, Xavi, Iniesta z Zidanem, Vieira i Makalele to trudno wskazać, która jest lepsza.
    Nie 18, a 20, może nawet 21, nie 48 bramek a o jedną mniej... Messi mając 22 lata "sieknął" też 47 bramek w Barcy, dodając do tego, że on nie jest klasycznym środkowym napadziorem...
    Jak Ronaldo przychodził z PSV to miał 19 lat, więc się pomyliłem o rok i faktycznie o 1 bramkę. Niemniej wynik piorunujący jak na debiut w lidze. No ale wtedy la liga o ile pamiętam miała chyba 22 drużyny.
    No i co z tego, że nie jest napadziorem? Jak oglądałem mecze Barcy to nie miał przypisanej pozycji i biegał sobie gdzie chciał, więc żaden to argument. CR7 też był skrzydłowym jak strzelił w 2007r 42 bramki.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  5. #65
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: Liga Mistrzow 2010/11

    Porównuję parę środkowych pomocników z parą środkowych pomocników :roll: Bo Iniesta jest środkowym pomocnikiem ( nie defensywnym ale ofensywnym ) ale też bardzo uniwersalnym i często gra na lewej stronie lub prawej. A Sergio nie ma póki co z nimi porównywać bo jest za cienki .
    Sorry środkowy pomocnik a defensywni to jest jednak różnica, Makalele i Viera to taki Serio i Xabi dla Hiszpanów... jeśli chodzi o tych drugich(V i X) to część nazywa ich defensywnymi, część po prostu środkowymi. Xavi na MŚ gra jako ofensywny pomocnik, a pozycją Iniesty było skrzydło... W ogóle porównywanie tych zawodników jest bez sensu, inne zdania mają na boisku, jak i w klubach tak i w reprze... pamiętajmy, ze w Hiszpanii jest coś takiego jak mediapunkta, jak dla mnie Viera takim piłkarzem nie jest.

    Co do Sergio to mniej sobie zdanie jakie chcesz, o defensywnym pomocniku mistrzów świata i Barcy

    Jak Ronaldo przychodził z PSV to miał 19 lat, więc się pomyliłem o rok i faktycznie o 1 bramkę. Niemniej wynik piorunujący jak na debiut w lidze. No ale wtedy la liga o ile pamiętam miała chyba 22 drużyny.
    No i co z tego, że nie jest napadziorem? Jak oglądałem mecze Barcy to nie miał przypisanej pozycji i biegał sobie gdzie chciał, więc żaden to argument. CR7 też był skrzydłowym jak strzelił w 2007r 42 bramki.
    To z tego, ze o bramki jest trudniej... I 47 goli nie strzelił w lidze, tylko we wszystkich rozgrywkach dla Barcy, tak samo jak Messi...

    Także naprawdę posługujmy się właściwą terminologią i danymi, a nie, że Makalele gra na takiej pozycji jak Xavi.... tak samo Iniesta i Viera, cholernie różne zdania na boisku, jak i charakterystyki piłkarskie...

    Visca el Barca!!!

  6. #66
    Gość

    Re: Liga Mistrzow 2010/11

    Polecam dla piewców talentu Krystyny i Messiego, tak można grać w reprezentacji, i tak robi się różnicę w poziomie, bramki Ronaldo
    http://www.youtube.com/watch?v=200UXfWg ... r_embedded

  7. #67
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Liga Mistrzow 2010/11

    Co do Sergio to mniej sobie zdanie jakie chcesz, o defensywnym pomocniku mistrzów świata i Barcy
    Jest niezły ale nic poza tym.
    No ja wiem, że strzelił we wszystkich rozgrywkach, tylko mówię, że miał więcej drużyn ale nie grał całego sezonu do końca.
    Nie wiem czy dostając taką swobodę jest trudniej o bramki. Moim zdaniem nie.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  8. #68
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: Liga Mistrzow 2010/11

    Nie wiem czy dostając taką swobodę jest trudniej o bramki. Moim zdaniem nie.
    Może i masz racje... choć jednak wydaje mi się, że środkowi napastnicy mają jeśli chodzi o strzelanie bramek najłatwiej...

    Visca el Barca!!!

  9. #69
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Liga Mistrzow 2010/11

    Od tego w końcu są by strzelali, a jak nie strzelają to ktoś ich musi wyręczyć. No i Messi Ibre w tamtym sezonie wyręczył z całkiem dobrym skutkiem.
    "How did he do that?" Lewa, prawa noga, piłka leciała koło słupeczka do bramki. R9 geniusz.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. Liga Mistrzów 2012/2013
    By Marat in forum Sport
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-09-2012, 15:09
  2. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 00:53
  3. Liga Mistrzów
    By Marat in forum Sport
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post / autor: 18-03-2010, 15:39
  4. Liga morska sezon 2010 -czy warto rozwijac zagle?
    By Markouno in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 01-03-2010, 11:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •