Strona 4 z 85 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 848

Wątek: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

  1. #31
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Srebrna Góra
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Mylicie się wszyscy. Po N:TW wyjdzie 100 dni Napoleona: Total War 1tura dzień 2tura noc itd

  2. #32
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez AgentMax
    Mylicie się wszyscy. Po N:TW wyjdzie 100 dni Napoleona: Total War 1tura dzień 2tura noc itd
    Lub będzie się sterować ludzikiem Napoleona po wyspie św. Heleny... i to wszystko . Jeżeli N:TW wyjdzie to na prawdę trzeba będzie solidnych podstaw by się sprzedało. W końcu ludziom znudzą się te wszystkie bugi, których przybywa wraz z odsłoną nowej serii. CA obrosło w piórka i wydaje gry byle jak. A ja nie kupię bo przecież pieniądze na drzewach nie rosną i 140zł to nie mało.

  3. #33
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    No dokładnie szczególnie że w polskich warunkach to spora kasa CA się wydaje że my to zarabiamy w funtach czy co? Dla Brytyjczyka to ok 40 funtów to nie jest wielki wydatek a dla polaka to już spora suma zwłaszcza jak na samodzielny dodatek który ofiaruje nam zaledwie 15 letni okres historyczny.

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Brak mi słów!
    Po płatnej, w żaden sposób niesprawdzonej i niedopracowanej becie, jaką był Empire, CA chce rzucić się na kasę jakimś sporym modem. Samodzielna gra, a do uruchomienia potrzebna poprzednia cześć . Najlepiej, niech będzie opychana wraz z Empire w pakiecie!!!

  5. #35
    Salvo
    Gość

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Ludzię będą kupować Napoleona.
    Dlaczego?
    CA nie jest głupie ( ). Wie, że mało osób kupi reskinu Empire z kilkoma nowymi opcjami za 140 zł. Jestem pewien, że wydadzą kampanie multiplayer. Akurta pasują tu trzy mini kampanie, które mają być w Napoleonie.
    Dwóch graczy (Francja i Austria/Francja i Egipt z flotą brytyjską i Sidneyem Smithem), bez kompa. Wątpię w kooperację.

  6. #36
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Jestem bardzo rozczarowany postawą panów z CA . Jeśli dobrze się przyjrzeć to można dojść do wniosku że od czasów Rome jedynymi, nowymi elementami które wprowadziły jakąś nową jakość do rozgrywki były bitwy morskie i kampanie dla wielu graczy. Ta seria nie tylko się nie rozwija ale wręcz cofa w rozwoju. Kiedy gram w Empire to nagromadzenie kretynizmów i niedorzecznych błędów sprawia że mam ochotę się pociąć. Psy bojowe w porównaniu do jednostek dostępnych w Empire wydają mi się dzisiaj całkiem zabawnym żartem twórców. Nie rozumiem też jak to możliwe że w cywilizowanym świecie twórcy na głos przyznają się że zrobili nas wszystkich w ***** wydając niedorozwiniętą betę Empire, nie tylko pozbawioną zdecydowanej większości z zapowiadanych możliwości i usprawnień, ale wręcz w stanie uniemożliwiającym normalną rozgrywkę nawet po kilku łatkach! Na dodatek ci sami ludzie, 3 miesiące później, wspaniałomyślnie ogłaszają że już niedługo wydadzą niesamodzielny/samodzielny dodatek, zawierający po części to co miało być w Empire i to za cenę o połowę większą od podstawki :shock: Nie wiem jak bardzo trzeba się nie szanować żeby kupić ten chłam :roll: Wyobrażacie sobie co by było gdyby taki sam patent zastosował producent np. samochodów. Ja rozumiem że producent gier tak samo jak każdy inny przedsiębiorca przede wszystkim chce zarobić ale wydawanie ewidentnie niedokończonych produktów to najzwyklejsze w świecie oszustwo. Ludzi odpowiedzialnych za taką poronioną politykę firmy powinno się zawlec w kajdanach do Mordoru...

  7. #37
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Kto ma na tyle niską samoocenę, żeby kupić ten tzw. dodatek, dla zabawy?

  8. #38
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Jaworzno
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Obawiam się, że teraz wszyscy narzekamy a niedługo CA wypuści kilka filmików, zaprezentuje podrasowane jednostki z ETW (już w płatnych jednostkach było kilka pasujących do okresu napoleońskiego - czyżby wzięli je już z powstającego Napoleona).
    Nadejdzie dzień premiery i nastąpi wyścig do Media Markt :shock:
    I znowu będziemy utyskiwać na forum.
    Kula głupia, bagnet zuch!

  9. #39
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Kto kupi ten kupi, tylko wspolczuc... ja sobie podaruje, no chyba ze bedzie za ~30zeta.

  10. #40
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez Lesio
    Obawiam się, że teraz wszyscy narzekamy a niedługo CA wypuści kilka filmików, zaprezentuje podrasowane jednostki z ETW (już w płatnych jednostkach było kilka pasujących do okresu napoleońskiego - czyżby wzięli je już z powstającego Napoleona).
    Nadejdzie dzień premiery i nastąpi wyścig do Media Markt :shock:
    I znowu będziemy utyskiwać na forum.
    No nie raz już tak było narzekamy, narzekamy ale jak przychodzi co do czego każdy leci na łeb na szyję do sklepu. Z czego to wynika moim zdaniem przede wszystkim z braku konkurencji na rynku. Seria Total War króluje już 10 lat i nadal nie widziałem produktu który łączyłby w sobie wszystkie te cechy które prezentuje Total War łatwość obsługi, grywalność (PO 5 ŁATCE ŚREDNIO ), oraz możliwość modowania chociaż tu ostatnio zmienia się na gorsze niestety.

Strona 4 z 85 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Shogun 2: Total War - DYSKUSJE OGÓLNE
    By voitek in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 1121
    Ostatni post / autor: 17-11-2021, 05:58
  2. MEDIEVAL II TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 833
    Ostatni post / autor: 23-12-2020, 22:58
  3. ROME TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 129
    Ostatni post / autor: 27-09-2019, 16:51
  4. MEDIEVAL TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 08-03-2016, 07:51
  5. EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 675
    Ostatni post / autor: 13-04-2015, 09:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •