Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72

Wątek: The Rights of Man [ETW]

  1. #21
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Re: TROM mod dla multi

    Nie wiem, walczyłem na piechotę ale skoro masz opcję odpalenia to nie gra to roli.
    Osobiście spodziewam się że na morzu nie zrobili nic, bo to fanatycy walki lądowej.

  2. #22
    Podczaszy Awatar roman zabawa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    638
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: TROM mod dla multi

    Ostatecznie kwestia jednego pliku do wklejenia...

    Nie miałem czasu i zagrałem tylko single battle, ale wrażenia wyrażam takimi słowami jak główny bohater "Dnia świra" po otrzymaniu wypłaty... Tylko że oddają pozytywne uczucia

    Koniec wojny secesyjnej, w końcu coś zbliżonego do XVIII wieku. Właściwie Napoleonic 2 pod Empire. Ostrzał artylerii - R E W E L A C J A !!! Manewrowanie piechoty wzorowe. Jazda w ręku speca może być potężną bronią, rzucanie byle gdzie kończy się tragicznie. No i przede wszystkim zmęczenie. Zmordowani piechurzy zachowują się tak jak pisali ówcześni wojskowi - całe oddziały panikują po dłuższych niedogodnościach, nawet jeśli mają niewielkie straty.
    Jedyne "ale", to strzelcy. Za niska cena jak na skuteczność, a widziałem że zdarza im się lekką jazdę odeprzeć będąc w rozproszeniu. Chyba powinni być drożsi, jednocześnie wszystko huzarowate powinno nieco szybciej galopować.

    No ale to pierwsze wrażenie z kompem.

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Re: TROM mod dla multi

    Graliśmy kilka bitew na multi, no i okazuje się, ze pomimo celności na poziomie 60-70 doborowi strzelcy nie wyrzynają oddziałów. Ogólnie wszystko wygląda jakby jedna salwa powodowała mniejsze straty, co pozwala na wojnę manewrową etc.
    Nareszcie można się skupiać na warstwie strategicznej gry.

    Jeżeli ktoś zainstaluje to poproszę o info - wtedy wyślę zapa do grupy.

    EDIT: A co do walki kawalerii z lekką piechotą - wszystko zależy od sytuacji i od tego jak zadziałają modyfikatory morale.
    Jeżeli złapali salwę, ponieśli straty, byli sami, z odsłoniętymi skrzydłami, a naprzeciwko stało pół armii wroga, to nic dziwnego że spanikowali, lub odwracając sytuację, ze lekka piechota nie spękała

  4. #24
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Włocławek
    Postów
    860
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: TROM mod dla multi

    Też zainstalowałem, zagrałem 2 bitwy, zapowiada się dobra rozgrywka
    Nie pomagam na pw

  5. #25
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Re: TROM mod dla multi

    Zainstalowane - i sprawdzone - fajnie to wyglada - brakuje mi tylko toru lotu pocisków ale kwestia przyzwyczajenia . Ale nie o to chodzi

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  6. #26
    Salvo
    Gość

    Re: TROM mod dla multi

    Przeniesiono do korpusu i połączono z istniejącym już wątkiem. Na przyszłość proszę sprawdzać, czy dany temat już nie istnieje w odpowiednim subforum, przy następnym przewinnieniu będzie ostrzeżenie.

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Re: The Rights of Man

    Salvo - a kto TU zagląda? Szczególnie z graczy Multiplayer :!:
    Sorka stary, ale nie zgadzam się z Twoją opinią i jak chcesz to mi daj nawet Bana, ale odbierasz ludziom z multi możliwość zapoznania się z tym cudem.

    A tak ogólnie, to poproszę o odnośnik na stronie głównej, bo ten akurat temat jest nadzieją dla graczy multi i do tej pory nic lepszego nikt dla nas nie wymyślił, a po akcji J.W.P. Moderatora znowu pozostają tylko wici.

  8. #28
    Salvo
    Gość

    Re: The Rights of Man

    Nie ja wymyślilem podział na świat modów i nie do mnie kieruj skargi. Tylko wykonuje obowiązki, czytaj o modachw dziale modów.
    Zaproponuj zmiane na stary system, z pewnością go poprę.

  9. #29
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Rights of Man

    Tak...
    Powiem ze popieram w 100% wrazenia Niesia " Nie mogłem się od gry oderwać, żeby skoczyć do lodówki po browar " ja mialem dosc odmienny problem...bo browar "cisnal" mi sie juz dosc mocno a ja nie mialem ochoty nawet na moment oderwac sie od rozgrywki
    Ale powaznie, to wszystkim fanom NTW2 polecam tego moda, poprostu zabawa jest przednia.Sam Art na wstepie daje wkoncu zabawe i mozliwosci. Co do reszty to juz zostalo napisane, ale co tu pisac trzeba samemu sprawdzic
    Aha jeszcze trzeba dodac ze czas trwania bitewek jest w koncu normalny czyli dosc dlugi

    Szkoda ze niema nic na temat tego modu w dziale MP,bo przeciesz ten mod jest glownie zrobiony na MP i zasluguje na taki dzial

  10. #30
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: The Rights of Man

    Moda dopiero ściągam, ale z tego co czytałem szykuje się fajna zabawa. Mam jednak pytanie - mianowicie na TWC jest submod "Unit variety mod for TROM". Czy opłaca się go ściągać i czy działa z pełna wersją(tą z instalką) czy tylko tą pod ModManagera?
    [center:2e058xr9][/center:2e058xr9]

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. The rights of man 3 - Road to Kyoto
    By Kyuzo in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 23:55
  2. The Rights of Man II
    By grimero in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 16:37
  3. Gracze na kampanie MULTI w MOD The Rights of Man 2
    By machoojo in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-05-2010, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •