Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60

Wątek: Ulubione alkohole i drinki

  1. #11
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    Gin Lubuski + Tonic i Żubrówka z energetykiem oraz sokiem jabłkowym
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  2. #12
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    Miód pitny ( najlepiej półtorak )

    Whiskey

  3. #13
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    Najbardziej lubię piwo, ale o tym już jest inny temat. Z wspomnianych wyżej lubię "rudą na myszach" (tu najbardziej banalnie - Red Label). Tequila wymiata, ale tylko poprawnie spożywana W ogóle uznaję tequilę za najlepszy mocny alkohol do picia w miejscach, gdzie nie ma możliwości schłodzenia napoju. Miód pitny też jest w porządku, ale tylko w niedużych ilościach. Po wypiciu butelki zaczyna mnie mdlić.
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    Whiskey to dla mnie jeden z najgorszym alkoholów. Smakuje jak palące siki psa. Ostatnio wypiłem kieliszka i mi się zrobiło strasznie niedobrze. Ale niektórzy whiskey uwielbiają, ale to nie dla mnie.

    Jeśli chodzi o drinki to bardzo lubię wściekłe psy, czyli kieliszek vodki z sokiem malinowym i do tego pare kropli tabasko.

  5. #15
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    Z szlachetnych trunków na moją kieszeń to whisky Chivas Regal (chociaż bardzo sporadycznie), whiskey Jameson oraz jedyny chyba bourbon u mnie dostępny czyli Jim Beam. Koniecznie z lodem, zaprawianie colą co prawda odruchów wymiotnych nie powoduje, ale zabija cały smak. Rzadko niestety mam okazję pić takie rarytasy. Zwykle gdy piję łiski to raczę się Old Smugglerem, cenowo w sam raz i prawie wszędzie dostępna. Chciałbym kiedyś spróbować jakiejś dobrej single malt, ale z tym to dopiero ciężko...

    Najczęściej jednak stołuję się piwem - tanie, dostępne wszędzie no i zawsze jest dobry dzień na browara. Gdy jestem sam, to dla smaku walnę jakiegoś niepasteryzowanego (najczęściej z mojej piwnicy :)). W towarzystwie raczej idziemy na ilość, więc ekonomiczniej wychodzą lokalne specjały (Specjale).

    Z wódki to tylko Żołądkowa gorzka, najlepiej ta zwykła, pomarańczowa, chociaż miętowa ujdzie. Bez ulepszaczy, najlepiej zapija się czymś gazowanym. Zagryzać nie lubię.

    Jeżeli chodzi o częstotliwość picia konkretnych alkoholi to wychodzi piwo>wódka>whisky>reszta. Drinków ani win nie pijam. Gdybym mógł, to spożywałbym tylko whisky i ew. dobre piwo. Pewnie pijąc rzadziej to nie byłoby problemów, ale niestety wielbłądem nie jestem.

  6. #16
    Witia
    Gość

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    Whiskey to dla mnie jeden z najgorszym alkoholów. Smakuje jak palące siki psa. Ostatnio wypiłem kieliszka i mi się zrobiło strasznie niedobrze. Ale niektórzy whiskey uwielbiają, ale to nie dla mnie.
    Moi koledzy z mieszkania też mają problem ze zrozumieniem jak mogę pić takie świństwo Pamiętam jak kiedyś piliśmy, to po kilku drinkach whisky+cola ( tak koło 5,6 ), zacząłem pić z gwinta na czysto jak żul chłopaki o mało co sie nie porzygali na ten widok.

  7. #17
    Lena
    Gość

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    U mnie numerem jeden jest wino Kagor i Kinor Polecam.
    Wódki i piwa za to nie piję. Zwyczajnie mi nie smakują a sam zapach wódki mnie odrzuca.

  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    Cytat Zamieszczone przez Brave
    Whiskey to dla mnie jeden z najgorszym alkoholów. Smakuje jak palące siki psa. Ostatnio wypiłem kieliszka i mi się zrobiło strasznie niedobrze. Ale niektórzy whiskey uwielbiają, ale to nie dla mnie.
    Tak to jest jak coś się niewłaściwie spożywa Trzeba było kulturalnie, ze szklaneczki z lodem i colą na początek, a nie z kieliszka jak jakąś wódkę Jak przypasuje to można wyeliminować colę Podobnie jest z tequilą, nie wyobrażam sobie picia jej jak wódkę. Ale już z solą i cytrynką wchodzi jak marzenie

    Co do win, to rzadko je piję, ale jeśli mi się zdarzy to celuję w klasę ekonomiczną, czyli produkty za 10-20 zł. Najczęściej trafia na Kadarkę.

    Cytat Zamieszczone przez Witia
    Pamiętam jak kiedyś piliśmy, to po kilku drinkach whisky+cola ( tak koło 5,6 ), zacząłem pić z gwinta na czysto jak żul chłopaki o mało co sie nie porzygali na ten widok.
    Czasem przy piciu wódki mam taki etap, że muszę sobie walnąć z gwinta, co nie zwlekając czynię ku uciesze/obrzydzeniu zgromadzonych.

    PS. Aż się rozmarzyłem przy pisaniu tego posta... idę po piwo
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    Cytat Zamieszczone przez Furvus
    Cytat Zamieszczone przez Brave
    Whiskey to dla mnie jeden z najgorszym alkoholów. Smakuje jak palące siki psa. Ostatnio wypiłem kieliszka i mi się zrobiło strasznie niedobrze. Ale niektórzy whiskey uwielbiają, ale to nie dla mnie.
    Tak to jest jak coś się niewłaściwie spożywa Trzeba było kulturalnie, ze szklaneczki z lodem i colą na początek, a nie z kieliszka jak jakąś wódkę Jak przypasuje to można wyeliminować colę Podobnie jest z tequilą, nie wyobrażam sobie picia jej jak wódkę. Ale już z solą i cytrynką wchodzi jak marzenie
    Ja ogólnie nie lubię sączyć drinków. Ja albo mogę wypić piwo, albo pić silny alkohol, ale z kielona. Tu wcale nie chodzi o właściwe spożywanie. Mnie po prostu sam zapach koniaków, whiskey odrzuca, tylko wódka jakoś przejdzie, ale z kieliszka, drinki odpadają. Teraz przerzuciłem się na Żołądkową gorzką De Lux - naprawdę polecam.

  10. #20
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wolny Ślonsk
    Postów
    709
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ulubione alkohole i drinki

    na imprezy:
    Mojito
    Wściekła Suka - Pies bez malinowego
    i klasyczne shooty

    na popołudnia:
    Pina Colada - lubię, ale tylko na łyczka od żony

    na specjalne okazyje:
    nie ma też jak "papierowy" posmak koniaku

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ulubione greckie polis
    By Ekaton in forum Starożytność do 476 roku
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 04-11-2015, 15:15
  2. Ulubione frakcje
    By Arroyo in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 10-03-2015, 05:46
  3. Third Age - ulubione frakcje
    By Arroyo in forum Third Age
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-11-2013, 21:20
  4. Wasze ulubione cytaty
    By Cymberkaj in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-05-2011, 20:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •