Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: KOTOR

  1. #1
    Gość

    KOTOR

    To taki ogólny temat o serii KOTOR, czyli przyczyny mojego nocnego moczenia.

    Od razu mam pewne pytanko. Czy jak ściągnę ten modzik, wystarczy go wrzucić do Override?
    http://knightsoftheoldrepublic.filefron ... rmor;98135

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: KOTOR

    Dobra gra, zarówno część 1 jak i 2. Wspaniały, klimat i muzyka, poza tym niesamowita fabuła, bardzo zaskakująca i pełna zwrotów akcji, wspaniałe barwne postacie i znośna grafika 3d. Ogólnie - bardzo polecam do grania, ale koniecznie na początek w część pierwszą (z wielu powodów). Nie tylko dla fanów Star Wars - akcja dzieje się 5000 lat przed sagą i nie ma tu ani jednej postaci z filmu, ale i tak gra jest świetna, a klimat Starej Republiki nie pozwala oderwać się od komputera. Dla niektórych mankamentem może być dość nieciekawe sterowanie w walce, ale do tego da się przyzwyczaić

    Ps. Soundtrack jest skomponowany na potrzeby gry, ale moim zdaniem przebija momentami ten z Star Warsa (filmu).
    Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać. - E. Hemingway'
    http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - wpisujcie się!

  3. #3
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: KOTOR

    Świetna, klimatyczna gra. Forumowy nick zaczerpnąłem właśnie z Kotor1 po przejściu misji na Yavinie IV i zainteresowaniu się postacią Exara Kuna.

    Bastila Shan, towarzyszy nam przez całą grę. Fajnie było ją uwieść 8-)

  4. #4
    Gość

    Re: KOTOR

    Cytat Zamieszczone przez Boniek
    Nie tylko dla fanów Star Wars
    Szczerze, to ja nim na pewno nie jestem, ale po tej grze się zajarałem nie samym filmem, ale historią SW, szczególnie Sithów.

    btw ktoś zna odp na moje arcyważne pytanie?

  5. #5
    Tribunus Plebis Awatar Maximus XI
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    259
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: KOTOR

    Wystarczy przeczytać opis na stronie . Tak, do override.

    KOTOR - najlepsza gra w moim życiu. Mistrzowskie dzieło BioWare, po którym już nie odzyskali formy. Pewien zwrot, po którym szczena opada do podłogi, ciekawe postacie, wspaniały klimat. Jak miałbym oceniać grę z perspektywy możliwości technicznych w 2003, to nie widzę żadnych wad, no może poza klinowaniem się postaci z drużyny. Również nie przepadałem za SW, ale po tej grze nawróciłem się na jasną stronę mocy. Jak dotąd przeszedłem I 4 razy, pewnie za jakiś czas znów zagram.

    II średnio mi się spodobała. Pośpieszanie produkcji, zepsuta końcówka. Po przejściu myślałem, że nie wyrobię. Więcej pytań niż odpowiedzi.

    The Old Republic z pewnością pomęczę, ale z dystansem się odnoszę co do poniektórych rewelacji.

    Apropo muzyki, piękny kawałek. Wzruszyłem się za pierwszym razem w grze.

    http://www.youtube.com/watch?v=f8b1J6Or-6Y



    PS. Polecam mod Brotherhood of Shadow (do 1). Jest w postaci instalki, więc nie trzeba przestawiać ręcznie. Przyznam, że prawie mokro mi się zrobiło.
    http://knightsoftheoldrepublic.filefron ... enge;99985

    Mnóstwo smaczków dla fanów.
    "Dimidium facti, qui coepit, habet - kto zaczął, już zrobił połowę" - Horacy

  6. #6
    Gość

    Re: KOTOR

    No dwójeczka mi również nie podchodzi. A Brotherhood dodaje całkowicie nową fabułę, czy tylko pewien wątek?

  7. #7
    Tribunus Plebis Awatar Maximus XI
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    259
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: KOTOR

    Powiedzmy, że nowa fabuła wypełniona zajebistymi retrospekcjami z życia Revana.
    "Dimidium facti, qui coepit, habet - kto zaczął, już zrobił połowę" - Horacy

  8. #8
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: KOTOR

    Świetny trailer z The Old Republic której premiera zbliża się wielkimi krokami
    http://www.youtube.com/watch?src_vid=qZ ... ion_190574

  9. #9
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    z miasta Łodzi, gdzie bieganie psom szkodzi
    Postów
    355
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: KOTOR

    A ja uważam, że druga część jest dużo lepsza od pierwszej. Bardziej mroczna, bez wyraźnego podziału na dobrych i złych. Może fabuła nie jest tak filmowa i epicka jak w jedynce, ale jak dla mnie ma lepszy klimat. Postać Krei jest genialna, szkoda, że zmarnowano potencjał Dartha Nihilusa, którym przez całą grę się straszy jaki to jest potężny, a walka z nim okazuje się być śmiesznie prosta. Także rozwój postaci jest dużo lepszy i daje większe możliwości.
    "Wobec każdej sprawy mam jedno zdanie rano, drugie około południa, a wieczorem... och, wieczorem nie mam żadnego zdania" - Talleyrand

  10. #10
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: KOTOR

    Cytat Zamieszczone przez Regulus
    szkoda, że zmarnowano potencjał Dartha Nihilusa, którym przez całą grę się straszy jaki to jest potężny, a walka z nim okazuje się być śmiesznie prosta.
    Ale nasza postać też nie była byle kim zanim nie straciła pamięci, więc ja bym się nie dziwił.

    Obie części mają swój urok mimo niedociągnięć fabularnych.



Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •